The Sims Social

EA teatas ametlikult juba 2011.aasta juuni alguses, et suvel tuleb Facebooki uuendatud ja rohkemate võimalustega online simsimäng nimega The Sims Social, mis pakub Facebooki klientidele suhelda läbi selle mängu. 18.augustist 2011 avati mäng kõigile. 2011. aasta lõpus jõudis Sims Social Facebooki mängude seas mängitavuselt teisele kohale. Kahjuks EA sulges mängu 14.juunil 2013.a.

The Sims Social on mäng Facebooki internetikeskkonnas, kus peamiseks eesmärgiks on suhtlemine ja uute tutvuste soetamine. Mäng on saadaval viies keeles ja loob ühenduse sõprade ja vaenlastega tuues ellu lõbu, nalja ja üleannetust. Mängijad saavad luua tegelase oma soovide kohaselt ning kogeda erinevaid tahke oma simsi sotsiaalsest elust, sealhulgas luua suhteid oma päriselu tuttavatega.

EA Mänguosakonna peadirektor Lucy Bradshaw ütles: "The Sims Sociali näol on tegemist ehtsa elusimulaatoriga, mis on välja kasvanud mängust The Sims, ja ühendab endas tõeliselt nägemuslikud sotsiaal-interaktiivsed võimalused. The Sims Social annab meie fännidele vahendid väljendada oma loovust, katsetada ennustamatuid simside iseloomusid ja elada välja oma unistusi, ja seda kõike koos võimalustega ühendust võtta, kaasata ja mängida oma sõpradega."

Mängus The Sims Social saab mängida eluga, kujundada oma elamist paljudel erinevatel viisidel ja luua lugusid, isegi skandaale teiste simsidega, kes avastavad mängus suhete sügavusi. Juhututtavatest armastajateni või rivaalide ja vaenlasteni, mängijad võivad saada üksteise parimaks sõbraks või siis hullemaks õudusunenäoks. The Sims Social tutvustab ka unikaalseid võimalusi kasvatada ja arendada oma simsi elu, karjääri ja peret.

Koostöös suhtlusvõrgustikuga Facebook saavad mängijad The Sims Sociali kaudu jagada mitte ainult oma mängukogemusi, vaid ka teha üksteisele vempe, avaldada uudiseid, skandaale, ambitsioone, ning võistelda erinevate saavutuste või ülesannete lahendamisel. Samuti saab teise Facebooki inimese simsiga teha mida iganes sel ajal, kui teine oma arvutist eemal on, kuid olemas on ka unikaalne "Kordus" (Replay), mille kaudu saab teada kõik, mida teised on sinu simsiga sinu äraolekul teinud ja siis neile see kõik tagasi teha.

Mänguväli on iseenesest lihtne ja arusaadav. Mängija saab luua vastavalt oma maitse järgi tegelase - simsi, ning edasi sisustada talle elamine ja täita tema igapäevavajadusi. Nagu enamikus suhtlusmängudes, saab siingi alguses juhiseid, mida teha ja kuhu klikata. Mängu edenedes saab teenida erinevaid auhindu ning suheldes oma Facebooki sõpradega saab suhelda nendega ka mängus ning neile jagada või neilt vastu võtta erinevat infot või asju.

Et mängida online suhtlusmängu The Sims Social, külasta Facebooki. Pikemalt mängust eesti keeles loe siin, inglise keeles on mängul ka oma lehekülg, kus on infot ja foorum, selleks külasta lehekülge www.thesimssocial.com, samuti saab infot Twitterist.

Kahjuks teatas EA, et sulgeb mängu alates 14.juunist 2013.a.

 

 

Simsimaa veeb annab ainsana Eestis ja eesti keeles täieliku ülevaate The Sims seeria mängudest ja nende lisadest, infot, nippe, koode ning veel palju muud The Sims seeria mängude kohta. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.