Sims 4 mänguinfo

Sellel lehel ja selle lehe linkidel saab infot mängust The Sims 4, mis ilmus 05.septembril 2014.aastal.
Mängu alustamise õpetus on siin.
Kui tahad infot mõne teise simsimängu kohta, mine Simsimaa avalehele, kus vali vastav mäng.

Taaskord on ilmunud täiesti uus The Sims seeria mäng, mille installimiseks ja mängimiseks pole vaja ühtegi eelmist simsimängu (The Sims, The Sims 2, The Sims 3), vaid see on uue põlvkonna mäng pisut uuendatud mängutehnikaga. Mängu reklaamtekst kõlab nii:

The Sims 4 on kaua oodatud elusimulatsioonimäng, mis lubab mängida eluga nagu ei kunagi varem. Loo ja kontrolli uusi simse mõistuse, keha ja südamega. Ehita neile isikupärased kodud. Suuna ja uuri oma simside lugusid ning ela läbi vaimustavaid ja põnevaid tulemusi. Uued, lihtsamad arendusvõimalused simsiloomisel ning majaehitusel lasevad Sul huvitavamalt ja lõbusamalt luua kaasakiskuvaid ja mõjuvaid lugusid. Näita oma õnnestunumat loomingut uue jagamisvõimalusega ning surfa netis leidmaks teiste loomingust inspiratsiooni.

VÕIMALUSED:

Uued Simsid – Loo ja kontrolli uusi simse mõistuse, keha ja südamega.

Intellekt – Su simsid liiguvad ja tegutsevad loomulikumalt kui kunagi varem, mitme tegevusega korraga tegelemisest kuni tunnete näitamise ja kõndimisstiilideni. Otsusta oma simsi iseloom, vali talle elumõte ning uuri elu eesmärkide sügavust läbi oma simsi mõtete, sotsiaalsete oskuste, karjääri ja mälestuste.

Emotsioonid – Esimest korda elavad simsid läbi oma tunnete. Su sims saab tunda 15 erinevat emotsiooni ning teda mõjutavad teised simsid, tegevused, sündmused, mälestused ja isegi tal seljas olevad riided ja teda ümbritsevad asjad. Oma valikutega mõjutad Sa tervet mängu käiku ja oma simside elulugusid.

Uued arendusvõimalused – Simsi loomine ja maja ehitamine on nüüd palju lihtsam, võimsam ja lõbusam kui kunagi varem. Sul on vabadus vormida sims pisiasjade täpsusega ja pingevabalt ehitada oma unistuste kodu.

Elav naabruskond – Vali oma simsile elukoht hiilgavate ja mitmekülgsete keskkondade seast. Elav ümbruskond äratab ka su simsi kodu ellu.

Külluslikud auhinnad – Teeni uusi asju, riideid ja tunnuseid tehes lõpuni juhtumeid, avastades kogutavaid asju ja avades uusi saavutusi.

Jaga oma loomingut – Jaga oma simsiperesid teenimaks kuulsust. Tõmba teiste loodut uuendamaks oma mängu.

Loo simse

Loo ja kontrolli intelligentsemaid ja suhtlemisaltimaid simse kui kunagi varem uute lihtsamate arendusvõimalustega. Kujunda oma simsi välimust, iseloomu, elumõtet, kõndimisstiili ja isegi tema suhteid teistega.

Simsiloomisest lähemalt loe siin.

Ehita maailm

Vali oma simsile elukoht erinevate keskkondade vahel ning ehita talle kodu lõbusate ja lihtsate tööriistade abil, mis lubavad pingevabalt luua unistuste kodu.

Ehitamisest saab täpsemalt teada siin.

Mängi eluga

Mängi eluga nagu ei kunagi varem. Valikud, mis Sa teed, mõjutavad Su simse ning kõike ja kõiki nende ümber. Need hetked viivad vaimustavate ja põnevate tulemusteni mängu jooksul.

Erinevaid mängimise nippe loe siin.

Kuidas mängida

Kuidas Sa mängid, sõltub täielikult Sinust endast. Aita oma simsil alustada uut karjääri, leida kallim ja luua pere. Ehita ja kujunda oma unistuste kodu. Täida oma simsi vajadused, avasta elu mõte ja katseta, kuidas ta reageerib elu erinevates olukordades.

Kuidas üldse mängu alustada, saad teada siin.

Kas tead veel midagi selles teemas või oled leidnud vigu siin lehel?
Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.