The Sims Medieval

Lehel on kaasa aidanud Toomas Erik

The Sims Medieval on eraldi mäng, mille mängimiseks ei ole vaja ühtegi teist simsimängu, nagu olid SimsStories seeria mängud.

Selles mängus liiguvad sinu simsid ajas tagasi pimedasse keskaega, kus saab nautida jõulist ja mõjuvat mänguvälja, mida pole kunagi varem nähtud simsimängudes. Esimest korda saavad mängijad luua kangelasi, võtta ette riskantseid teekondi, ehitada ja kontrollida tervet kuningriiki ning juhtida iga kangelast selles simsikuningriigis.

"Keskaeg on intriigide, legendide ja põnevuse aeg. See lubab luua simsistuudiol täiesti uue seeria lugusid, mida jutustada," ütles EA Simsistuudio juht Scott Evans. "The Sims Medieval pakub mängijatele simsimängudes uusi võimalusi, millest, me loodame, et fännid rõõmu tunnevad, ning see tõstab esile uue mänguvälja koos uue strateegia ja rollimänguga, kus edasiviivaks jõuks on kuningriigi juhtimine ja otsingutega seotud mängumehhaanika."

The Sims Medieval pakub mängijatele võimaluse ehitada üles keskaegne kuningriik, juhtida erinevaid tegelasi alates kuningatest-kuningannadest kuni rüütlite, võlurite, seppade ja laulikuteni. Uus mäng lubab jutustada uusi ja põnevaid lugusid, mis kulgevad otsirännakute stiilis, näiteks legendaarse mõõga sepistamine, kuninglike pulmade korraldamine, kuningriigi kaitsmine kurja sortsi eest, nooruse allika leidmine... Iga lugu on erinev ja sõltub sellest, millise kangelase mängija valib.

Kuningriigi saatus on täielikult mängija käes! Kas ehitada kuningriik üles sisearendusega või vallutada juurde uusi maid? Kas kangelaste otsingute eesmärgiks on au ja kuulsus või hoopis kasu toomine kuningriigi elanikele? Valik on sinu! Iga uue mängu alguses saab mängija valida uue plaani kuningriigile ja alustada uusi lugusid.

The Sims Medieval mängus on kõik loodud keskaegsena, alates mänguväljast kuni keskaegsete asjadeni nagu mõõgad, kaubad, troonid. Mängija saab oma soovi järgi ümber teha iga kangelase, kaasa arvatud iseloomutunnused ja tema nõrga koha. Kangelane ei käi ainult seiklusrännakutel vaid elab ka igapäevast elu, kus ta ravib haigeid, kaupleb eksootilise kaupadega, sepistab soomusrüüd. Lapsesaamisest kuninglikel turniiridel osalemiseni - mida kangelane teeb, sõltub mängijast.

The Sims Medieval ametlik koduleht on siin.

 

Simsimaa veeb annab ainsana Eestis ja eesti keeles täieliku ülevaate The Sims seeria mängudest ja nende lisadest, infot, nippe, koode ning veel palju muud The Sims seeria mängude kohta. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.