The Sims Medieval info:

16.november 2016
Uue mänguparanduse üllatused.

Pärast nelja aastat tundub, et lisaks mängijatele pole ka mängutegijad unustanud keskaegset simsimängu, või ilmselt just mängijate soovil on mängutegijad pisut tähelepanu ka sellele mängule eraldanud, üllitades uue mänguparanduse.

Varuda tuleb kannatust, sest uuenduse suurus on üle 400 MB
Kui sul on ka piraatide ja aadlike seikluspakk, siis nüüd ei pea mängu käivitama enam selle ikoonist, vaid saab põhimängu omast.
Ning suurim ja tähtsaim muudatus on see, et eemaldatakse selle simsimängu mängukäivitaja, kuna see ei sisalda mingeid vajalikke asju mängu jaoks, lisaks oli paljudel mängijatel mängukäivitajaga erinevaid probleeme

06.august 2011
Uue mänguparanduse üllatused.

Uus mänguparandus, mis uuendab mängu versiooniks 2.0.113.00001 (seda saab tõmmata siit), toob mängu lisaks parandustele ka uusi võimalusi, kuid kohe pärast paranduse installimist mängu avamisel ilmuvad huvitavad teated:

Tere tulemast seikluspakki The Sims Medieval: Pirates & Nobles! Leiad siit uusi otsirännakuid, mis seikluste raamatus on märgitud ristatud mõõkade sümboliga. Võta otsirännak "Ähvardav tõusuvesi", et alustada Pirates & Nobles kangelaslikku lugu.

Sisustamisrežiimist leiad suure hulga uusi piraatide ja aadlike teemalisi kaunistusasju, samuti uusi riideid. Uued asjad on märgitud erilise ikooniga.

Samuti leiad uusi kuningriigi plaane, uusi eesmärke ja uusi avamist ootavaid ülesandeid. Vaata kindlasti saavutuste raamatusse. Loodame, et naudid The Sims Medievali uut seikluspakki Pirates & Nobles.

Proovi oma kätt aardejahis. Lihtsalt osta külapoest kaart ja labidas ning oled vaid labidatäie kaugusel rikkusest.

* Ilmselt on see mängutegijate eksitus, sest midagi sellist nendes infoakendes lubatut see mänguparandus mängu ei too ja need tekstid on mõeldud, nagu aru võis saada, varsti ilmuva seikluspaki Pirates & Nobles algusena.

Mida toob siis see parandus mängu:

Meik

Meiki saab simsile teha ainult simsiloomisrežiimis, mitte mängus peegli ees. Ja nagu keskajale kohane, on meikimisvalikud väikesed - vaid mõni toon lauvärviks, kontuurvärviks, huulevärviks ja põsepunaks. Ka valikus olevad toonid pole eriti kriiskavad, erinevas on väga väike:


Ka meestel saab pisut nägu toonida...

Tühjad hooned
See võimalus on tõeliselt tervitatav, sest varem pidi küllalt palju pidevalt ümber vahetama, nüüd saab iga hoonet sisustada oma maitse järgi. Igas tühjas hoones on siiski olemas põhiasjad, näiteks kuningalossis on troon, voodi, strateegiline kaart, laud ja toidupada - need on sellised asjad, ilma milleta ka varem mäng ei käivitunud. Õnneks saab ka neid ümber vahetada või üle värvida.

Lisaks on alustuseks rohkem raha, näiteks kuningas saab 12 500 § ja sepp saab 2 000 §.

Malelaud
Ja esimest korda toob üks mänguparandus mängu uue asja, siia siis malelaua, kus erinevalt pokkerist saab mängida raha kaotamata.

Lapsed
Kui varem sai lapsi saata külapoodi midagi ostma, siis nüüd saab neid saata ka kodust üldse minema. Lapse riideid saab vahetada nii simsiloomisrežiimis kui ka mängus riietekirstule klikates.

Pisiasjad
Lisaks on mõned väiksemad muudatused, mida varem polnud:
* Nüüd saab lõpetada kuningriigi plaani täitmise niipea, kui on olemas vajalik aste. Eriti sobilik, kui aste on juba plaatinumis, kuid alles on veel näiteks 20 rännakupunkti, et saaks plaani täitmise lõpetada.

* Ning üks huvitav tagaplaan:

19.mai 2011
The Sims Medieval saab lisapaki!

Simsiuudiste leht SimsNieuws leidis uute, varsti ilmuvate mängudega lehe, kust leiab nii uue The Sims 3 eripaki ja lisapaki kui ka Sims Medievali lisapaki!

Selle listi järgi ilmuvad veel sel aastal järgmised mängud:
* The Sims 3 eripakk nr.4 – 28.juuli 2011
* The Sims Medieval lisapakk nr.1 – 1. september 2011
* The Sims 3 Pets (Unleashed) – 27. oktoober 2011

See on esialgne nimekiri, kus võivad muutuda nii nimed kui ka kuupäevad, kuid see annab ettekujutuse sellest, mis tulemas on.

Selle nimekirja tõepärasust kinnitab ka see, et üsna varsti pärast avalikustamist pidi SimsNieuws selle uudise eemaldama EA käsul.

26.märts 2011
Probleemid peegeldamisega ja 7. turvalisusastmega.

Mõnede mängijate jaoks põhjustavad kaks probleemi mängu kokkujooksmise. Pärast uurimist leidis The Sims Medieval tiim, et need probleemid on tekkinud neil, kes kasutavad integreeritud (sisseehitatud) graafikakaardiga arvutit. Need kaks probleemi ja nende lahendused on järgmised:

1) Kui peegeldamine on sees, jookseb mäng kokku niipea, kui püütakse avada peegliga ruumi. Lahenduseks on peegeldamise väljalülitamine, selleks klikka ekraani all vasakul seadeterežiimi nuppu (kolme punktiga), avanenud rippmenüüst vali Options ja avanenud aknas klikka linnuke ära kastist, mille taha on kirjutatud Enable Reflections.

2) Kui kuningriigi turvalisuse aste jõuab 7-ndani, ilmuvad kuningriigis kõikjal turvalised seinad, mis ei lase enam mängida. Selle vältimiseks ära pane oma kuningriiki hooneid, mille turvalisus ületab kuuendat astet.

The Sims Medieval tiim vabandab kõigi ees ja püüab võimalikult kiiresti teha uue paranduse, mis eemaldab need probleemid.

 

Kui tead veel midagi mängu The Sims Medieval kohta, saada Simsimaale e-mailile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb annab ainsana Eestis ja eesti keeles täieliku ülevaate The Sims seeria mängudest ja nende lisadest, infot, nippe, koode ning veel palju muud The Sims seeria mängude kohta. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.