The Sims 4 infokeskus

Simsimaal on juba üle tuhande lehekülje ja Simsimaa on kasvanud juba nii suureks, et vajalikku infot üles leida on siit juba päris raske. The Sims 4 infokeskuse lehele on koondatud peamised suunanäitajad ja teeviidad, mis viivad Sind otse vajalikku kohta. Vasakul tulbas on otseteed järgmistesse kohtadesse:

õpetus, nipidNippide leht on täiesti eraldiseisev Simsimaa lehtede kogumik, kus on olemas palju eraldi rubriike erinevate nippide kategooriates: algusenipid, tehnilised nipid, simsi loomine, ehitamine, asjad, olendid, linn, kogumine, simsi elu ja lisade nipid. Uusimate Simsimaale lisatud nippide kohta saad alati kõige värskemat infot Simsimaa alguslehel.
uudised, info Kõik simsimängude uudised on Simsimaa esilehel, huvitavaid artikleid simsimängudest ja elust saad lugeda siin, ning uuendusena saab vaadata ka uudisvideosid siin, lugeda saab ka The Sims 3-ga seotud uudiseid, Sims 2 uudiseid loe siin ja The Simsi kohta infot näed siin. Vanad uudised on arhiivis.
väljakutsedVäljakutsed on mängu osaks olnud juba esimesest simsimängust alates. Seni on korraldanud erinevaid väljakutseid mängijad, kuid alates The Sims 4 mängust korraldab väljakutseid ka mängutootja EA. Tutvu erinevate väljakutsetega siin.
mänguparandused
ehk -uuendused
Juba enne põhimängu ilmumist sai Origin kaudu tõmmata mänguparandusi. Mänguparandused või ka uuendused, nagu nimedki ütlevad, parandavad ja uuendavad mängu ning just seetõttu on neid kasulik ja ka vajalik tõmmata. Mida need parandused parandavad ja mida uut mängu toovad, saab lugeda siin
(NB! mänguparandus ja mängu-uuendus on üks ja seesama asi, tõlgitud inglisekeelsest väljendist patch. Need kõlavad eesti keeles mõlemat moodi küll pisut kohmakalt, kuid veelgi imelikum oleks seda tõlkida otse: lapp, paik, laik?!)
tõmbamise õpetus Igavesed küsimused, kuidas tõmmata, kuhu tõmmata, mida tõmmata vms... Simsimaa tõmbamise leht on siin. Kui ei oska asju tõmmata ja mängu panna, siis see on seletatud tõmbamise õpetuses!
lisad

Sims 4-le on ilmunud nelja sorti lisasid:
1) Minipakk (Kit) on väikse mahuga, sisaldab elemente mida saab kasutada simsi loomisel või pärast kasutamisel simsil ning ehitamisel. Hind 4,99 €
2) Eripakk (Stuff Pack) on väikse mahuga, toob mängu mõned asjad ja nende hulgas üks-kaks uue mängutehnikaga asja. Hind 9,99 €
3) Mängupakk (Game Pack) on keskmise mahuga, toob uued asjad, oskused, tujukaardid, võib tuua uue linna või krundid. Hind 19,99 €
4) Lisapakk (Expansion Pack) on suur, toob palju uuendusi, asju, uue linna, muudab või uuendab põhjalikult mõnda asja või tegevust. Hind 39,99 €
Seni teadaolevad Sims 4 lisad on kõik siin.

kust tõmmata Kust saab tõmmata The Sims 4 mängu või mõnda lisapakki???? Kui see küsimus sind vaevab, vaata vastust siit!!!!
ostusoovitusOstusoovitused on peamiselt internetist, kust osta saab alati nii põhimängu kui kõiki lisa- ja eripakke. Eesti poodide kohta pead ise poodidest uurima!!!
probleemidLevinumad probleemid mänguga ja nende võimalikud lahendused on siin.
alguseinfoTegelikult arhiivimaterjal, kuid kui huvitab, siis siin on info sellest ajast, kui kuum oli The Sims 3 ja selle lisapakid ning The Sims 4 kohta alles liikus ringi infot, millest kokku ongi saadud alguseinfo - nii mõnigi asi sealt on osutunud õigeks.
huvitavat
The Sims 4ga seotud huvitavat lugemist
Söö nagu simsSimsimängudes on päris palju erinevaid toiduretsepte, mõned on meile tuttavad ka päriselust, teised mitte nii väga. Proovi kodus valmistada ja süüa samasuguseid toite, nagu simsid ning jaga retsepti ka teistega.
Kas teadsidSel lehel on lühidalt kirjas, mida mõni sims teeb või mis toimub mängus, ilma et sa seda muuta saaks, see lihtsalt on nii. Saad ka ise oma tähelepanekuid saata aadressile simsimaa@hot.ee
võrdlusedVõrdluspildid The Sims, The Sims 2, The Sims 3 ja The Sims 4 samadest asjadest.
nõuded arvutileIgas arvutis The Sims 4 mängida ei saagi, mis peab olema arvutis, et The Sims 4 jookseks, on siin kirjas
koodidega nipidMängimisel saab teha sohki koodidega, mida siin mängus on väga palju ja erinevaid.

Kas tead veel midagi selles teemas?
Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.