The Sims 4 mängupakk nr 8: Võlumaa

(The Sims 4 Realm of Magic Game Pack)

Avasta üleloomulik maailm ja omanda võlujõud The Sims 4 kaheksandas mängupakis Võlumaa. See provintsilinn võib tunduda samasugusena nagu iga teine linn, kuid niipea kui salaportaal on avanenud, algab siin tõeline maagia. Nõiajoogid, võlukepid ja isegi hõljuv maailm võluvad su simse, aga hoidu selle eest kui loitsud lähevad viltu! Õpi võlukunsti, kutsu oma kaitseks kohale võluri lemmikloom ja saa selle võlumaailma täieõiguslikuks liikmeks.

Avasta uus võlulinn – Ebareaalne maailm ootab su simsi, ja kui sa täiesti juhuslikult avad salaportaali, juhtub igal sammul midagi müstilist. Leia oma võlurist simsile lemmikloom, pane teistele simsidele erinevaid loitse ja sega kokku nõiajooke nii sõpradele kui vaenlastele.

Õpi võlukunsti – Arenda uut võlujõu oskust nii klassikalise õpetuse kui võlukunsti meistrite käe all ning saa tõeliseks võluriks, et täita saavutus. Kogu ja täida loitse, mis panevad simsid võitlema, toidud ilmuma ja simsid muutuma asjadeks. Valmista nõiajooke, mis panevad simsid armuma, eemaldavad needuseid või annavad igavese elu.

Hangi võluri lemmikloom – Võluri eeterlik kaaslane ja kaitsja aitab su simsil saada parimaks võluriks simsimaailmas. Lemmikuks võib olla nii draakon või haldjas või mistahes muu olend, kes kõige paremini sobib su simsi iseloomuga ning loomulikult saad talle anda ka nunnu nime.

Riietu üleloomulikuks eduks – Võlumaailma meeleolu aitavad üleval hoida sobivad riided. Get in the spirit of sorcery with outfits that suit your Sim. Üle võlli riietus sobib nõiapaja äärde ja pisut konservatiivsem mantel annab häid ideid uute loitsude jaoks. Juurde mõni nõiakepp ja luud ning tuppa mõned nõiduslikud asjad.


NB! The Sims 4 Võlumaa mängupakki saab installida ja mängida vaid siis, kui sul on The Sims 4 põhimäng!

Miinimumnõuded arvutile:

OPERATSIOONISÜSTEEM: * Windows XP (SP3)
* Windows Vista (SP2)
* Windows 7 (SP1)
* Windows 8 või 8.1
PROTSESSOR: * 1.8 GHz Intel Core 2 Duo
* AMD Athlon 64 Dual-Core 4000
Kui arvutis on integreeritud (sisse ehitatud) videokaart, on vaja vähemalt:
* 2.0 GHz Intel Core 2 Duo
* 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62
VAHEMÄLU: * 2 GB RAM
KÕVAKETTA RUUM: * Vaba ruumi vähemalt 2 GB (12 GB koos põhimänguga)
* Lisaks 1 GB ruumi mängu salvestamiseks
VIDEOKAART: * 128 MB videokaart Pixel Shader 3.0 toetusega
Toetatud videokaardid:
* NVIDIA GeForce 6600 või parem
* ATI Radeon X1300 või parem
* Intel GMA X4500 või parem
HELIKAART: * DirectX 9.0c toetusega

Mängupaki installimiseks on kindlasti vaja internetiühendust!

NB! Mängimiseks POLE VAJA PLAATI!

Kas tead veel midagi selles teemas või oled siin lehel leidnud vigu?
Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.