The Sims 4 mängupaki Söö väljas nipid:
| info | väljas söömine | restoranikrunt | uued söögid-joogid | eksperimentaalne köök | kogumine | restoranid |
koodid |

Uuendused

Enamus uuendusi on seotud toidu ja toiduvalmistamisega: uued söögid ja joogid, uued toiduvalmistamisvõimalused, uued söömisvõimalused ning ka muud uued võimalused on ikka seotud söömise ja toiduga.

Mängupaki nimi juba ütleb, et see lisa toob mängu kodust väljas söömise võimalused ehk restoranid. Jah, su simsipere ei pea enam pidevalt kodus kokkama või midagi tellima, et kõhtu täis süüa, nüüd saab kogu perega või ka üksi minna sööma restorani. Ja selleks oleks hea mõte võtta aega terve päev, sest õnneks pole restoran vaid söömiskoht, seal saab meeldivalt aega veeta ka igasuguste muude tegevustega, näiteks kuulata muusikat või ise esineda, joonistada, pildistada toite, kiita või häbistada kokka, tähistada sünnipäeva ja isegi üle elada toidumürgutus, väljas söömisest loe lähemalt siin.

Kuid see lisa toob mängijale ka võimaluse ise juhtida söögikohta - osta juba valmisehitatud ja toimiv restoran ning seda edasi juhtida või ehitada restoranihoone, sisustada see oma maitse järgi, palgata sobivad simsid, koostada menüü, tegelda klientidega, teenida kasumit ja arendada oma söögikoht kõrgseltskonna jaoks sobivaks viietärnirestoraniks. Sellest kõigest loe siin.

Uut linna mängupakk mängu ei too, kuid olemasolevatesse linnadesse saad lisada uue restoranikrundi, kuhu saab siis osta või ehitada söögikoha, uuest restoranikrundist loe siin. Ja kuigi juba põhimäng ja siiani ilmunud lisad on toonud simsidele väga suurel hulgal erinevaid toite ja toiduvalmistamisoskusi, siis see mängupakk oma nimele vastavalt ei saa kohe teisiti, kui tuua mängu juurde taas uusi toite ja võimalusi toiduvalmistamiseks. Su simsid saavad omale koju osta uue profikoka pliidi (uutest asjadest loe lähemalt siin), kus saab valmistada kõiki seniseid toite ja kasutada kõiki seniseid toiduvalmistamisoskusi kuid lisaks saab sellel pliidil valmistada uhiuusi, huvitavaid, erilisi ja põnevaid eksperimentaalseid toite, millest loe lähemalt siin.

Mängupakk toob aga lisaks mängu 8 uut sööki, mida sims saab valmistada oma kodus, samuti lisandub 8 peent jooki pokaalides, millest mõnda saab vaid restoranis, kuid mõnda saab teha ka baaris, uutest söökidest ja jookidest loe lähemalt siin. Mängupakk toob mängu ka uued kogumisasjad - eksperimentaalsete toitude pildid. Nende kogumistehnika on taas täiesti uudne ja huvitav, selleks peab sims minema õigesse restorani, mille menüüs pakutakse eksperimentaalseid toite, neid tellima ja siis neid pildistama (nende toitude pildistamine muide arendab su simsil gurmaanluseoskust) ning siis on loodud veel simsimaailma suhtlusvõrgustik Simstagram, kuhu su sims saab oma telefoniga neidsamu eksperimentaalsete toitude pilte üles panna. Eksperimentaalsete toitude piltide kogumisest loe lähemalt siin.

Ning teadlaste hinnangul tõstab kõige paremini söögiisu muusikastiil Jazz, mis ongi selle mängupakiga ilmunud simside raadiotesse ja kõlaritesse. Selles stiilis saab kuulata viit lugu:
* Tootle Pip , esitaja Paul Mottram
* Sidewalk Saunter , esitaja Paul Mottram
* Cast Your Cares Away, esitaja Paul Mottram
* Candle and Firelight , esitaja Tim Garland
* When Dreams Come True , esitaja Tobin and Meegan

Kõiki muusikastiile mängus vaata siin.

Kas tead veel midagi selles teemas või oled siin lehel leidnud vigu?
Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.