The Sims 4 lisapakk nr 11: Maaelu

Rõõmusta ennast omapärase meeldivalt vanamoelise võlu üle The Sims 4 Maaelu lisapakis loomasõprade, O.T.T. (otse tootjalt tarbijale) süsteemi ja tihedalt seotud kogukonnaga. Mine metsa ja sõbrune metsikute olenditega või mine külakõrtsi ja kohtu kohalikega. Kas simsid kaisutavad lehma, saavad sõbraks (või vaenlaseks) kanaga või kasvatavad suurimaid köögivilju, pakub see maalähedane elu küllaga uusi võimalusi taas maailmaga ühenduda. Ja lisaks saavad eriti kiired tellijad veelgi pisikesi üllatusi!

Lisapakki saab osta EA internetipoes Origin hinnaga € 39.99.

VÕIMALUSED:

Pöidlapikkused üllatused – Kogu elu käib päkapikkude ümber! Need pisikesed olendid lubavad heita pilgu uude mängu kiiretele tellijatele. Naudi nende vempe kuni 02.septembrini! Sõida linnas ringi jalgrattaga, anna teistele teada edasiminekust päkapikukujuga ja rõõmusta oma aeda Heleda Marjapuuga. (Puutüvel oleva pisikese ukse pärast ära muretse. See on korras! Me lubame seda!).

Kasvata loomi — Lehm annab värsket (ja maitsestatud!) piima, kana muneb mune. Hoidu üleannetute rebaste eest, kuid õnneks kanade asemel tahavad nad vaid mune! Metsas aga võid kohata jäneseid ja linde. Nende usalduse saad ära teenida kingituste ja aiaabiga.

Ela külluses  — Uued retseptid ja krundiväljakutsed nõuavad värskeid koostisaineid ning nüüd saavad ka lapsed aidata nii köögis kui aias. Kasvata vilju üheskoos, külasta taluturgu või hangi vilju metsast. Mõni vili kasvas liiga suureks? Vii see nunnukonkursile!

Võta omaks külaelu — Henford-on-Bagley nimeline küla on hubane kohake, kus kõik teavad kõiki. Nii et paki piknikukorv ja kudumisvardad ning mine külakõrtsi hängima kohalikega. Muuhulgas saad teada ka külapärimusi, mis toovad lõbusaid üllatusi...

 NB! The Sims 4 Cottage Living lisapakki saab installida ja mängida vaid siis, kui sul on The Sims 4 põhimäng!

Miinimumnõuded arvutile:

OPERATSIOONISÜSTEEM: * 64-bitine Windows 7 (SP1)
* 64-bitine Windows 8 või 8.1
* 64-bitine Windows 10
PROTSESSOR: * 1.8 GHz Intel Core 2 Duo
* AMD Athlon 64 Dual-Core 4000
Kui arvutis on integreeritud (sisse ehitatud) videokaart, on vaja vähemalt:
* 2.0 GHz Intel Core 2 Duo
* 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62
VAHEMÄLU: * 4 GB RAM
KÕVAKETTA RUUM: * Vaba ruumi vähemalt 15 GB koos põhimänguga
* Lisaks 1 GB ruumi mängu salvestamiseks
VIDEOKAART: * 128 MB videokaart Pixel Shader 3.0 toetusega
Toetatud videokaardid:
* NVIDIA GeForce 6600 või parem
* ATI Radeon X1300 või parem
* Intel GMA X4500 või parem
HELIKAART: * DirectX 9.0c toetusega

Lisapaki installimiseks on kindlasti vaja:
* Internetiühendus
* DVD mängija

NB! Mängimiseks POLE VAJA PLAATI!

 

Kas tead veel midagi selles teemas või oled siin lehel leidnud vigu?
Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.