The Sims 4 lisapaki Maaelu

nipid

NB! Kui tellid Maaelu lisapaki enne 2.septembrit 2021, saad kingituseks kolm boonusasja: jalgratta, päkapikukuju ja Heleda Marjapuu koos üllatustega.

Mõned uuendused:

* Enne lisapakki toob tasuta mänguvärskendus mängu uue Tiigiehitamise tööriista. Tiigis simsid ujuda ei saa, kuid koos tiigiga kaasneb palju üllatusi!
* Lisapakk toob mängu uue linna, õigemini küla, nimega Henford-on-Bagle. Külas on 3 naabruskonda, igas on 4 krunti, neist üks on suurim ehk 64x64 ruudu suurune.
* Piknikukorvi saab panna maha ja laua peale, korvile klikates saab kohe katta piknikulaua. Korvi saab sims kaasa võtta oma seljakotiga igas linnas.
* Kanu saab toita. Tibusid saab, kui ühes pesakonnas on kana ja kukk. Kanamune saab kasutada söögitegemisel, selleks on uued retseptid.
* Lehma saab lüpsta, piima saab kasutada söögitegemisel, selleks on uued retseptid.
* Konservitegemine on seotud söögitegemisoskusega, kuid tuleb ka uus oskus.
* Rebased varastavad kanu ja söövad mune. Rebane on metsik, teda ei saa võtta lemmikloomaks.
* Toidupoest ja taluturult saab nüüd osta looma- ja kanaliha ja muid uusi koostisaineid ja kõike saab tellida ka kulleriga otse koju.
* Koduloomadest on kanad ja kuked, lehmad ja laamad. Nad ei lähe arvesse pereliikmena, kuid ka nende hulgal on piirid, näiteks ühte pesakonda saab võtta kuni 8 kana.
* Metsloomad on lisaks rebastele jänesed ja linnud, kellega erinevalt rebastest saab sõbrustada ja siis nad tulevad rohkem koduaeda ja aitavad ka aeda korras hoida.
* Laamalt saab villa ja laamavilla saab kasutada Vahvate Kudumite eripakis kudumisel.
* Kanade, lehmade ja laamade toitmisel eriliste viljadega saab laamalt eri värvi villa, kanalt eri värvi tibusid ja lehmalt eri maitsega piima.
* On uued surmad ja uued kohad, kus teha woo-hood.
* Tagasi tuleb kombevalvur mrs. Kortspõhi
* Külas saab täita mitmesuguseid ülesandeid ja nii teenida raha ja üllatusi
* Kasvatada saab hiigelsuuri arbuuse, kõrvitsaid, baklaþaane, seeni ja kapsaid ja nendega saab osaleda nunnukonkursil
* Uued tunnused, iseloomuomadused, elumõtted

 

Kas tead veel midagi selles teemas või oled siin lehel leidnud vigu?
Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.