The Sims 4 lisapakk nr 10: Lumine jalutuskäik

Valmista end ette vapustavateks lumespordialadeks, lõdvestu looduslikes kuumaveeallikates ja kujunda oma jaapanipärane kodu The Sims 4 lumise jalutuskäigu lisapakis. Leia uusi viise seiklusteks - võistle mägironimises ja vennastu teistega Mt. Komorebi maailmas. Kelgutamisest ja lumelauasõidust kuni kuuma teeni madalal jaapani kotatsu lauakesel - midagi on igale elustiilile.

Lisapakki saab osta EA internetipoes Origin hinnaga € 39.99.

VÕIMALUSED:

Uued elamused —Pane proovile oma simsi oskused ja vastupidavus mägiste tegevustega. Haara suusad slaalomisõiduks, kinnita rihmad lumelaual lumesõiduks või istu kelgule koos teise simsiga. Eelistad ülesminekut? Arenda oma mägironimisoskust ja esita oma simsile väljakutse metsikule, vahel ohtlikule mägimatkale.

Leia oma zen — Lase oma simsi muredel voolata looduslikes kuumaveeallikates, siis lõõgastuda aurava teekannuga kaetud kotatsu laua ääres või hoopis vestelda maast ja ilmast sõpradega, samal ajal matkates läbi bambusemetsade ja lumistel väljadel. Lase oma mõtetel uidata rahustava muusika saatel, et saada kontrolli alla oma emotsioonid ja ssvutada oma sisemine zen.

Ehita oma varjupaik — Kas eelistad traditsioonilist või moodsat Jaapanit, igal juhul saad uute uste, akende, sirmide, mattide ja palju muuga kujundada kodu, mis näitavad su elustiili. Võta oma jalatsid ära genkan-stiilis ukseesisel, pea kohal õrnalt helendamas paberlaternad või ehita tagaõue kiviaed.

Määra oma elustiil  — Ava uued iseloomu ja suhete efektid, mida tutvustab Elustiili ja Suhtumise Süsteem. Unlock new personality and relationship effects with the introduction of Lifestyles and Sentiments. Elustiil avaldub vastuseks su simsi tegevustele ja harjumustele, muutes vastavalt tema käitumist. Samamoodi, jagatud kogemused sisendavad suhtumist, mis avaldab mõju simsi suhetele teistega, mõjutades tema sotsiaalseid valikuid.

 

 NB! The Sims 4 Snowy Escape lisapakki saab installida ja mängida vaid siis, kui sul on The Sims 4 põhimäng!

Miinimumnõuded arvutile:

OPERATSIOONISÜSTEEM: * 64-bitine Windows 7 (SP1)
* 64-bitine Windows 8 või 8.1
* 64-bitine Windows 10
PROTSESSOR: * 1.8 GHz Intel Core 2 Duo
* AMD Athlon 64 Dual-Core 4000
Kui arvutis on integreeritud (sisse ehitatud) videokaart, on vaja vähemalt:
* 2.0 GHz Intel Core 2 Duo
* 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62
VAHEMÄLU: * 4 GB RAM
KÕVAKETTA RUUM: * Vaba ruumi vähemalt 3 GB (15 GB koos põhimänguga)
* Lisaks 1 GB ruumi mängu salvestamiseks
VIDEOKAART: * 128 MB videokaart Pixel Shader 3.0 toetusega
Toetatud videokaardid:
* NVIDIA GeForce 6600 või parem
* ATI Radeon X1300 või parem
* Intel GMA X4500 või parem
HELIKAART: * DirectX 9.0c toetusega

Lisapaki installimiseks on kindlasti vaja:
* Internetiühendus
* DVD mängija

NB! Mängimiseks POLE VAJA PLAATI!

 

Kas tead veel midagi selles teemas või oled siin lehel leidnud vigu?
Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.