The Sims 4 lisapakk nr 8: Avasta ülikool

Asu nüüd õppima ja näita oma koolivaimu The Sims 4 ülikooli lisapakis, kus simsid lähevad kooli, saavad kolledžikogemusi ja naudivad kooliväliseid tegevusi. Omanda kõrgharidus, mis lubab su simsidel hakata töötama inseneri, hariduse või juristi karjäärides. Meelelahutuseks on pakkuda robootika ja ping-pong, lisaks saab teha vempe ja koerustükke rivaalitseva kooli vastu. Õpi kõvasti, maga välja ja viska viis koolimaskotile - nii lihtsalt teedki eksamid ära.

Lisapakki saab tellida EA internetipoes Origin hinnaga € 39.99.

VÕIMALUSED:

Asusta kool – Tere tulemast Britechesteri! Alusta oma simside elus uut peatükki, kui viid nad kas ajaloolisse Britechesteri ülikooli või moodsasse Foxbury instituuti. Ela ühikatubades või väljaspool ülikoolilinnakut, sõida linnas ringi jalgrattaga, veeda aega tudengite ruumides ja neela raamatuid raamatukogus. Ela kaasa oma kaasõpilastele koolivaimuüritustel ja kanna uhkusega oma kooli värve.

Kooliklassika – Simsid astuvad ülikooli, kus saavad arendada oma erinevaid huvisid, nagu bioloogia, arvutiteadus, kunstiajalugu, ja isegi kuritegevus! Kuula loengut või valmista referaate ja esitlusi - mida rohkem sims õpib, seda parem on ta oma edasises töös nagu õpetaja, jurist või insener. Osaleda õpingutes või mitte, sellest olenevad simsi hinded, nii et aja planeerimine on a ja o.

Kohtu, suhtle, avasta – Kuidas su sims suhtub tudengiellu, sõltub täielikult sinust. Ta võib õppida kogu öö, et kodutööd saaksid tehtud või võtta lõdvalt ja lihtsalt magada. Või hoopis tegeleda huvitavate tegevustega ja tutvuda oma kaastudengitega. Mahlaping-pong, jalgpall, toakaaslastega pidutsemine - lõdvalt võtmine pole iial olnud nii lõbus. Lisaks saab su sims liituda kooliringidega nagu robootika, väitlemine, kunst või isegi müstiline salaselts. Kooliaasta edenedes saab sims ennast paremini tundma ja nii avastada, kelleks ta tegelikult peab saama.

Väljenda oma linnaku stiili – Tee oma simsi väike maailm mugavaks ühikaasjadega, nagu postrid ja minikülmik, et väljendada tema praegust elu. Edasi kujunda oma simsi isiklikku stiili - kas kannad olen-loengule-hilinenud-dresse või parimaid teksasid - alati saad kaasõpilatsele näidata oma hetkesuhtumist õpingutesse.

 

 NB! The Sims 4 Discover University lisapakki saab installida ja mängida vaid siis, kui sul on The Sims 4 põhimäng!

Miinimumnõuded arvutile:

OPERATSIOONISÜSTEEM: * 64-bitine Windows 7 (SP1)
* 64-bitine Windows 8 või 8.1
* 64-bitine Windows 10
PROTSESSOR: * 1.8 GHz Intel Core 2 Duo
* AMD Athlon 64 Dual-Core 4000
Kui arvutis on integreeritud (sisse ehitatud) videokaart, on vaja vähemalt:
* 2.0 GHz Intel Core 2 Duo
* 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62
VAHEMÄLU: * 4 GB RAM
KÕVAKETTA RUUM: * Vaba ruumi vähemalt 3 GB (15 GB koos põhimänguga)
* Lisaks 1 GB ruumi mängu salvestamiseks
VIDEOKAART: * 128 MB videokaart Pixel Shader 3.0 toetusega
Toetatud videokaardid:
* NVIDIA GeForce 6600 või parem
* ATI Radeon X1300 või parem
* Intel GMA X4500 või parem
HELIKAART: * DirectX 9.0c toetusega

Lisapaki installimiseks on kindlasti vaja:
* Internetiühendus
* DVD mängija

NB! Mängimiseks POLE VAJA PLAATI!

 

Kas tead veel midagi selles teemas või oled siin lehel leidnud vigu?
Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.