The Sims 4 lisapaki Avasta ülikool nipid:

UUENDUSED:

Esialgse info ja treileri kohaselt toob see lisapakk mängu järgmised uued asjad või tegevused:

Jalgrattad

See on küll nüüd kindel, jalgrattaid on mainitud tutvustuses ja selgelt näha treileris. Huvitav, kas valida saab erinevaid stiile ja värve?

Keha augustamine ja needid

Simsidel on alati olnud kõrvarõngad, kuid mängijad on ka alati küsinud oma simsidele muid kohti, kuhu võiks panna rõngaid, neete jms. Nüüd on vähemalt olemas nina- ja kulmuneedid, ehk ka mujale...?

Uued tätoveeringud

Eelmine lisapakk (saareelu) tõi päris hulga uusi tattuusid, kuid tundub, et ka koolipakk toob uusi veel juurde. Siin on näha kassi- (koera?) ja lille tätoveeringud.

Robotid

Jah, nad tulevad taas. Esialgu täpsemat infot robotite kohta pole.

Proteesid

Simside puuded ja invaliidsus on olnud viimasel ajal jutuks simsimängijate foorumites. Siin on vasakul näha tumedal simsimehel kunstkäsi. Pole teada, kas see on püsiv või lihtsalt mõne tegevusega (robootika?) kaasnev äge vidin, kuid igal juhul on loota rohkem erinevaid proteese ja ehk isegi ratastooli?

Jalgpall

Korvpall tuli linnaelu lisapakis ja sellest ajast on mängijad küsinud veel erinevaid sporditegevusi. Nüüd on siis uueks spordialaks jalgpall.

Droonid

Droone sai näha juba kuulsuste lisapakis, kuna aga see lisapakk toob mängu robootika, ei imestaks, kui droonid saavad lisaks lihtsale videosalvestamisele juurde uusi võimalusi.

Uus sülearvuti

Sülearvuteid on mängus juba mitmeid ja puudu oli veel selline kleepsudega kooliaegne läpakas. Nüüd on see olemas.

Minikülmik

Väikeste ja stardimajade ehitajad - minikülmik on tagasi ja sellele saab peale panna nii väikseid asju kui ka mõnda muud kodumasinat nagu mikrouuni. Suurepärane ruumi kokkuhoidev asjake.

Uued maalimisvõimalused.

Maalimine on olnud paigalseisus põhimängu ilmumisest alates. Värskedavalt mõjuvad uued molbertid ja tundub et ka uued maalimisstiilid.

Maskotid

Simsidele on alati pakutud naljakaid kostüüme ja ülikooli lisapakk ei saa tulla ilma uute maskottideta. Teadaolevalt on mängus kaks ülikooli ja mõlemal on siis oma maskott - ühel draakon ja teisel vähk?

Koolivälised tegevused

Ülikooli ajal on lisaks õppimisele erinevaid muid tegevusi ja kahe ülikooli puhul tundub, et saab lisaks õppeedukuse võrdlemisele võistelda ka muudes tegevustes, kui see väitluse stseen eri ülikoolide postrite taustal on võistlus!

Koolikalender

Siin paremal seinal asetsev kalender-tahvel võib olla ka lihtsalt seinakaunistus, kuid loodame, et sarnaselt lapsevanemate mängupakile saavad oma tegevusi ja aega planeerida ja kirja panna ka tudengid kuskil oma isiksuse juurest avanevas kalendris.

Avalikud vetsud

Veel üks paljuküsitud asi tuleb lõpuks mängu! Ei mingit kohmakat iseehitatud maja, mis annab avalikust tualetist täiesti väära pildi. Hurraa!

Avalikud vembud

See oli küll naerukoht, kui esimest korda sellist pilti treileris näidati. Mis on tudengielu ilma korraliku vembuta!

Lõpupidu

Uut pidu on oodanud nii simsid kui mängijad.

Joogimängud

Veel üks asi, milleta tudengielu poleks õige. Lastemängu puhul on see siis mahlamäng.

Ping Pong

Ning ka ping pongi lauad on alati olnud vähemalt simsimängude koolielupakkide lahutamatuks osaks.

WooHoo duši all

Seda woohoo liiki tutvustas Sims 3 ja sellest peale on ka sims 4 mängijad seda oodanud. Nüüd on see kohal.

Kas tead veel midagi selles teemas või oled siin lehel leidnud vigu?
Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.