The Sims 4 lisapakk nr 7: Saareelu

Avasta värske maailm täis päikest, liiva ja lõputut rõõmu, kui su simsid saavad teha endale oma paradiisi The Sims 4 saareelu lisapakis. Kas panustad looduse kaitsmisele või elad väljaspool piire, su simsid saavad igal juhul võtta juhtme seinast ja nautida seda, mida pakub võõras kultuur. Võta omaks kohalikud traditsioonid, sulandu rahva sekka kandes siinseid moeriideid või rüüpa eksootilisi jooke. Kõik see on Sulani saare elu.

Lisapakki saab tellida EA internetipoes Origin hinnaga € 39.99.

VÕIMALUSED:

Istu ja lõõgastu – Tere tulemast uude saarelinna nimega Sulani, kus päike särab eredalt ja ööd on valged. Heiska purjed sätendaval veel liugleval kanuul, uju end oimetuks ja avasta laevatamise nippe. Ehita muljetavaldavaid liivalosse, püüa raisid ja võid kohata isegi merineitsit!

Löö kampa või aita välja – Saa looduskaitsjaks, puhasta randu ja vaata kuidas su simsi eeskuju nakatab tervet rannarahvast. Valluta meri kalurina või sukeldujana või hoopis ole vetelpäästja, et kaitsta kohalikke vetevoo eest. Ei taha tööd? Pole probleemi! Võid ka oma lõbuks püüda kala lihtsalt söömiseks.

Pühendu kohalikku kultuuri – Traditsioonid hoiavad sulanilasi oma rüpes ja ka sinu simsid saavad sellest osa. Sukeldu vastleitud elustiili: lõkkeõhtud, folkloor, troopilised maiustused ja vestlused esiisadega...

Sulandu saare õhkkonda – Leia oma simsidele troopilised rõivad, mis on inspireeritud päikesest, liivast ja lainetest. Või valmista oma simsid ette veeeluks nagu snorkeldamine ja ujumine. Kaunista oma siinne elupaik stiilsete mööbli- ja dekoratsiooniesemetega ning lõõgastu rannabaaris. Kõik on tšill (välja arvatud päikesepõletus), kui jutt käib saareelust.

 NB! The Sims 4 Island Living lisapakki saab installida ja mängida vaid siis, kui sul on The Sims 4 põhimäng!

Miinimumnõuded arvutile:

OPERATSIOONISÜSTEEM: * 64-bitine Windows 7 (SP1)
* 64-bitine Windows 8 või 8.1
* 64-bitine Windows 10
PROTSESSOR: * 1.8 GHz Intel Core 2 Duo
* AMD Athlon 64 Dual-Core 4000
Kui arvutis on integreeritud (sisse ehitatud) videokaart, on vaja vähemalt:
* 2.0 GHz Intel Core 2 Duo
* 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62
VAHEMÄLU: * 4 GB RAM
KÕVAKETTA RUUM: * Vaba ruumi vähemalt 3 GB (15 GB koos põhimänguga)
* Lisaks 1 GB ruumi mängu salvestamiseks
VIDEOKAART: * 128 MB videokaart Pixel Shader 3.0 toetusega
Toetatud videokaardid:
* NVIDIA GeForce 6600 või parem
* ATI Radeon X1300 või parem
* Intel GMA X4500 või parem
HELIKAART: * DirectX 9.0c toetusega

Lisapaki installimiseks on kindlasti vaja:
* Internetiühendus
* DVD mängija

NB! Mängimiseks POLE VAJA PLAATI!

 

Kas tead veel midagi selles teemas või oled siin lehel leidnud vigu?
Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.