The Sims 4 lisapakk nr 6: Saa kuulsaks

Püüdle tähtede poole ja saavuta kuulsus The Sims 4 vaprate ja kuulsate lisapakis. Tõuse staariseisusesse alustades näitlejakarjäärist, saa tippstaariks ja suuna oma simsi sel ettearvamatul kuulsuse teel. Alates stuudiost kuni VIP-pidudeni, ainult sina saad valida, kuidas su sims saab maailma heakskiidu osaliseks. Kujunda ja näita kuulsuste stiili ning kaunista oma simsi kodu ülevoolavate aksessuaaridega nagu kullatud vetsupott. Ole valmis rambituledes eredalt särama ja ela oma parimat kuulsuse elu.

Lisapakki saab tellida EA internetipoes Origin hinnaga € 39.99.

VÕIMALUSED:

Saavuta kuulsus. Nüüd saavad su simsid elada oma kõige metsikumates unistustes, mis puudutavad kuulsust ja varandust. Staariks võid tõusta palehigis töötades oma praeguses ametis või saad ka söösta taevasse uusi võimalusi kasutades. Naudi lavasära edasipüüdliku näitlejana või lase mõjuliidrina maailmal osa saada oma elu igast hetkest. Kuid pea meeles, mida kuulsamaks su sims saab, seda rohkem tähelepanu, hüvesid ja fänne sims saab. Rikkaks ja kuulsaks võib saada ootamatult ja ükskõik, kas sa lased rahal sadada või põletad selle läbi, pole su elu enam kunagi endine.

Osale igal pool. Ole ise oma muusa ja juhi oma sims läbi hiilgava näitlejakarjääri. Kas saavutad läbimurde telereklaamidest või hoopis mõnest väiksest osast telesarjades? Kui su sims läbib järjekordse õpipoisi tunni ja kannab mõnd tobedat kostüümi, võib just see raske töö viia peaosani uues hittfilmis.

Valluta see linn. Liitu hiilguse ja glamuuriga Del Sol Valley's, uues linnas, kus su simsid saavad avastada kuulsuse. Alusta teed kuulsuseni väikeses stardimajakeses Mirage pargis ja tööta end üles staarimajja The Pinnacles mägedes. Skoori oma nimega legendaarne teemant Kuulsuste alleel ja kogu linn räägibki vaid sinust.

Ela laia elu. Pane end märkama tšikkide tänavadressides või riieta end glamuursete rõvastega. Su simsi staatuse kerkides kogud sa kuulsuse asju. Kaunista oma uhke häärber kuldplaaditud mööbliga ja tee oma kodust unikaalne kogu, mis austab kuldset aega... sulle.

 NB! The Sims 4 Get Famous lisapakki saab installida ja mängida vaid siis, kui sul on The Sims 4 põhimäng!

Miinimumnõuded arvutile:

OPERATSIOONISÜSTEEM: * 64-bitine Windows 7 (SP1)
* 64-bitine Windows 8 või 8.1
* 64-bitine Windows 10
PROTSESSOR: * 1.8 GHz Intel Core 2 Duo
* AMD Athlon 64 Dual-Core 4000
Kui arvutis on integreeritud (sisse ehitatud) videokaart, on vaja vähemalt:
* 2.0 GHz Intel Core 2 Duo
* 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62
VAHEMÄLU: * 4 GB RAM
KÕVAKETTA RUUM: * Vaba ruumi vähemalt 3 GB (15 GB koos põhimänguga)
* Lisaks 1 GB ruumi mängu salvestamiseks
VIDEOKAART: * 128 MB videokaart Pixel Shader 3.0 toetusega
Toetatud videokaardid:
* NVIDIA GeForce 6600 või parem
* ATI Radeon X1300 või parem
* Intel GMA X4500 või parem
HELIKAART: * DirectX 9.0c toetusega

Lisapaki installimiseks on kindlasti vaja:
* Internetiühendus
* DVD mängija

NB! Mängimiseks POLE VAJA PLAATI!

 

Kas tead veel midagi selles teemas või oled siin lehel leidnud vigu?
Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.