The Sims 4 lisapakk nr 5: Aastaajad

Too simside ellu ilm, et jutustada täiesti uusi lugusid, naudi igal aastaajal erinevaid tegevusi ja tähista igasuguseid pühasid The Sims 4 aastaaegade lisapakis. Kasuta ära kõik võimalused, mida pakub ilm eri aastaaegadel, alates kargest lumesajust kuni higistama ajava kuumuseni - aastaajad mõjutavad iga linna erilisel moel. Jutusta iluuisutamise talvelugusid, sõbrusta võluhernehirmutisega sügisel, naudi kevadet paduvihmas või korralda suvine basseinipidu. Kutsu kokku sõbrad ja pere, et tähistada pühasid nende oma kommete, kinkide ja erikülalistega. Ole soojas või hoia jahedust uute riietega, mis arvestavad ilma. Ühtlasi alusta õitsvat aednikukarjääri botaaniku või lilleseadete kujundajana.

Lisapakki saab osta EA internetipoes Origin hinnaga € 39.99.

VÕIMALUSED:

Tunneta mõjuvõimsat ilma. Naudi nelja aastaaega ja jõuliselt muutuvat ilma, mis mõjutab su simside elu kõiki külgi. Kuumast ja päikselisest kuni tormise ja lumiseni, iga linna kliima on erinev ja mõjutab simside valikuid, suhteid ja päevaseid tegemisi. Kontrolli ilmanähtusi alates äikesetormi väljakutsumisest kuni pilvede laialiajamise ja aastaaegade valikuni.

Lõbutse igal aastaajal. Aastaringsed tegevused kindlustavad su simsidele lõbu ja meelelahutuse igal ajal. Talvel ehita sõpradega lumememm, tee lumeingleid või trikita uiskudega jääl, kevadel jookse vihmamantlis kevadvihmas ja uuri loodust teenimaks skaudiauhindu, suvel pane selga uued ujumisriided ja jahuta end sprinkleritega või väikeses aiabasseinis ning sügisel korja mett, mängi värviliste puulehtedega või lase lastel meisterdada pühadekinke.

Tähista pühasid. Kaunista simside kodud ja kutsu kõik kokku, et pidada südamlikke pühadetraditsioone. Võta vastu uut aastat, naudi romantikat armastusepühal või tähist perega sügisest lõikuspüha. Jälgi, kuidas simsid loevad kalendris päevi telvepühani, kui saab kinke, kodu on kaunistatud ja Talvevana tuleb külla. Saad luua isegi oma püha ja valida, kuidas seda tähistada.

Kasvata aednikukarjääri. Loo imeilusaid lillekimpe ja kaeva välja uusi avastausi aedniku karjääris. Vastleitud rohenäpuga lilleseadjana saab su sims meisterdada lillebukette ja viia neid kõikidele linnaelanikele. Teadust armastavad simsid võivad valida hoopis botaaniku suuna, kus nad saavad analüüsida taimi, kirjutada teadustöid ja koguda tuntust, et teenida auhindu. Arenda oma simsi tärkavat annet, et avastada uusi oskusi, riideid ja kasulikke asju.

 

 NB! The Sims 4 Seasons lisapakki saab installida ja mängida vaid siis, kui sul on The Sims 4 põhimäng!

Miinimumnõuded arvutile:
Pane tähele, nõuded on suuremad kui eelmistel pakkidel, Windows XP ja Vistaga see lisapakk ei toimi ning ka vahemälu on endise 2 GB asemel vaja vähemalt 4 GB.

OPERATSIOONISÜSTEEM: * Windows 7 (SP1)
* Windows 8 või 8.1
* Windows 10
PROTSESSOR: * 1.8 GHz Intel Core 2 Duo
* AMD Athlon 64 Dual-Core 4000
Kui arvutis on integreeritud (sisse ehitatud) videokaart, on vaja vähemalt:
* 2.0 GHz Intel Core 2 Duo
* 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62
VAHEMÄLU: * 4 GB RAM
KÕVAKETTA RUUM: * Vaba ruumi vähemalt 3 GB (15 GB koos põhimänguga)
* Lisaks 1 GB ruumi mängu salvestamiseks
VIDEOKAART: * 128 MB videokaart Pixel Shader 3.0 toetusega
Toetatud videokaardid:
* NVIDIA GeForce 6600 või parem
* ATI Radeon X1300 või parem
* Intel GMA X4500 või parem
HELIKAART: * DirectX 9.0c toetusega

Lisapaki installimiseks on kindlasti vaja:
* Internetiühendus
* DVD mängija

NB! Mängimiseks POLE VAJA PLAATI!

 

Kas tead veel midagi selles teemas või oled siin lehel leidnud vigu?
Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.