The Sims 4 lisad: Tasuta: | uuendused | Holiday | Guitar | Family Portrait |

Pühadepakk The Sims 4 Perepilt

(The Sims 4 Family Portrait)

Veel üks tasuta asi on saadaval - interaktiivne perepilt. Pärast mänguvärskenduse nr.66 installimist, ilmus mängu avamenüüs Free Stuff alla uus ikoon, millel perepildi kujutis, seal on ka punane silt Free. Klikka sellele ja nüüd ilmuvad juhised, kuidas seda pilti, õigemini raami saada.

Lühidalt, et seda pildiraami saada, tuleb oma nutitelefoni tõmmata mobiilimängu The Sims Mobile. Selleks sisesta siin arvutis avanenud aknasse oma nutitelefoni number ja telefonile saadetakse tekstisõnumiga lingiaadress.

Link on aktiivne 14 päeva ja kui sellele klkkida, avanebki mäng The Sims Mobile. Sa pead telefonis avama mängu ja sisse logima oma Origin kontole. Nüüd arvutis tee The Sims 4 mängule restart ja oledki saanud uue tasuta asja.

Pildiraam on saadaval osturežiimis dekoratsioonide kategoorias piltide sektsioonis 500§ eest.

Kui paned selle seinale, ilmub raami sisse selles majas elava pere pilt. Osturežiimis raamile klikates saad muuta selle värvi, valikus on seitse tooni.

Elurežiimis pildile klikates saad
* pilti hinnata (Appreciate Portrait), mis annab ka uue hea tuju kaardi,
* muuta pildil olevate simside riietust (Change Portrait Outfit), valikus on kõik simsiloomisrežiimist tuttavad riietusestiilid: igapäevased, sportlikud, pidulikud, magamise-, ujumis- ja peoriietus
* lülitada sisse emotsionaalne aura (Enable Emotional Aura), pilt annab +2 õnneliku emotsiooni
* lukustada pilt (Lock Portrait), siis ei saa teise valikuid teha
* muuta pildil olevate simside poose (Randomize Pose), ja nii juhtubki, simside poosid muutuvad

 

Kui hakkad nüüd oma telefonis mängima mängu The Sims Mobile, on ka seal saadaval auhinnad:

 

Kas tead veel midagi selles teemas või oled siin lehel leidnud vigu?
Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.