Infokeskus: lingid

Parimad lehed, kus tõmmata asju mängu:

Kuigi ka mängutootja EA hoolitseb selle eest, et mäng igavaks ei läheks ja paiskab regulaarselt müüki uusi lisapakke, eripakke ja sellele mängule veel ka mängupakke, mis kõik sisaldavad uusi asju ning muud uut ja huvitavat, on internetis palju selliseid lehti, kust saab mängule tõmmata tasuta asju, mis on ise tehtud kasutades näiteks selliseid programme nagu Sims 4 Studio, S4pe, TS4 CAS/ Mesh Tools. Programmi nimele klikates saad seda tõmmata ja ise proovida asju teha, kuid usun, et lihtsam on tõmmata juba valmis asju. Siin on mõned lehed, kust saab eriti häid ja huvitavaid asju:

Kahtlusteta suurim ja populaarseim leht, kus jagatakse väga suur hulk isetehtud asju (kirjutamise hetkel 876 376 asja!!!). Siit leiad oma simsidele kõike, mida hing ihaldab: riideid, meiki, jalatseid, soenguid, aksessuaare, nahatoone, silmavärve, aga samuti mööblit ning ehitusmaterjale nagu seinu, põrandaid, dekoratsioone ja isegi valmiskrunte. Siit saad asju ka eelmistele simsimängudele The Sims 3, The Sims 2 ja isegi esimene The Sims.
See leht on täielikult pühendunud The Sims 4 loomingule, mille on valmistanud lehe kaks omanikku. Siit leiab aksessuaare, soenguid, riideid, ehitusasju ja meiki, kuid ka läpakaid, stereosid ja telekaid. Maht pole küll kuigi suur, kuid asjad on originaalsed ja huvitavad.
Kujundaja jaoks ideaalne koht. Tahad paabulinnuteemalist elutoakomplekti? Siit saab! Igatsed kassiteemalist teeserviisi? Neil on see! Eelistad stiilset sohvat aeda? Pole probleemi! Lehe miinuseks on just see rohkus, nii et vajaliku ülesleidmine võtab liiga palju aega.

Kes ütles, et simsid ei tohiks nautida itaalia kööki, nagu tiramisut ja lasanjet? Selliseid originaalseid isetehtud asju pakub see leht. Samuti lõbusaid küpsiseid ja pitsat, aga ka burgereid, sushit ja isegi söödavat simsikristalli! Muidugi on siin ka "tavalist kraami" nagu soengud, riided, meik, pisiasjad ja mööbliosad, kõik väga unikaalsed.

Kui simsi välimus on sulle kõige tähtsam ja sa veedad tunde simsiloomisrežiimis, pannes oma simsile paika kõige väiksemaidki detaile, siis peaksid külastama seda lehte, mis pakub just uusi soenguid, meiki, nahatoone ja riideid. Kuigi siin väga palju loomingut pole, on kõik olemasolev päris huvitav, ja tõmmata saab kõike nii naistele kui meestele.
Lisaks soengutele ja riietele nii naistele kui meestele saab siit ka kuuma ja huvitavat kraami nagu needid ja erikujulised peakatted. Samuti pakub leht erinevaid häkke nagu poosid, animatsioonid ja isegi uued tunnused simsidele. On ka ehitusasju ja muid osturežiimi asju, näiteks igale simsile oma SimPad.

Kiisuteema!!!
Siit leiad pehmed mängukassid, kassipildid ja teised nunnud kassiteemalised asjad. Samuti saab lehelt tõmmata tapeete, dušinurkasid ja teisi ehitus-osturežiimi asju.

Kui otsid oma simsidele uusi ja huvitavaid soenguid, siis peaksid külastama seda lehte. Siin on mõned soengud ikka väga teistmoodi, nagu ombre-soeng koos hullude värvidega, kassikõrvad ja kassisaba ning mõned isegi haldjateemalised, näiteks haldjakõrvad või - juuksed.

Siit leiad muuhulgas põnevaid käekotte ja seljakotte, kuid ka veetlevaid kleite ja kaelakeesid uhkematele simsidele. Kui eelistad sportlikku ja argipäevailmet, on siin valikus ka sporditeemalisi riideid ja peakatteid. Ning armas Miki-Hiire riietus!

 

The Sims 4 saidid: Eesti The Sims 4 saidid: Eesti muud saidid:
Ametlik sims 4 leht:
 
   
   
   
   
   

 

Kas tahad ka oma saiti siin jagada? Saada aadressile simsimaa@hot.ee ja oledki saanud Simsimaa abiliseks!

 

Simsimaa veeb jagab ainsana Eestis ja eesti keeles infot, nippe, koode ning veel palju muud simsimängudest ja nende lisadest. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.