2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004


Simsimaa ajalugu: aasta 2018

07.jaanuar 2018

Uue aasta esimestel päevadel ilmus uudisvideo, mis teatas, et sel talvel on ilmumas üks eripakk ja üks mängupakk, vaata videod siin ning Pesupäeva eripaki leht on siin ja seikluse mängupaki leht siin.

Kasside ja koerte lisapakk tõi juurde uued kogutavad asjad - linnusuled, mille kogumise õpetus ning kõik suled koos piltidega on siin. Kokku saab nüüd sims mängus koguda 24 erinevat asja, kõiki kogutavaid asju näed siin. Ja simside tunnuseid on praeguseks mängus juba üle 140, kõikidest tunnustest saad ülevaate siin.

14.jaanuar 2018

Pesupäeva eripakk ilmub 16.jaanuaril, vaata treilerit siin, eripaki tutvustusleht on siin, pildid siin, asjade pildid siin ning pisut infot veel siin. Ning ilmunud on uus mänguvärskendus, mis seekord parandas vaid vigu, loe lähemalt siin.

03.veebruar 2018

The Sims tähistab 18.aastapäeva suurte allahindlustega Origin netipoes, vaata lähemalt siia. Soodustused kehtivad kuni 08.veebruarini.

Kas su simsid oskavad pesu pesta nii, et see oleks tõesti puhas ja särav ning annaks simsidele hea tuju? Kõik pesupäeva eripaki nipid on siin, pesupesemisest loe siin, riiete kvaliteedist siin ja pesupesemisasjade uuendamisest siin. Kõiki pesupäeva eripaki asju näed siin, pildid on siin ja video siin.

Masinate uuendamiseks on vaja muuhulgas meisterdamisoskust, selle oskuse kohta on kogu info siin, puutöölaual meisterdatavaid asju vaata siin ning kõikide mängusolevate asjade uuendused on siin.

09.veebruar 2018

Uusim mänguvärskendus numbriga 62 tõi The Sims 18.aastapäeva puhul mängu kolm uut asja, lisaks parandas mõne vea, lähemalt loe siin. Ning see uuendus paljastas infot ka järgmise mängupaki kohta, järjekorras kuuenda mängupaki ilmumisaeg on veel saladuses, kuid nimi on Džungliseiklus (Jungle Adventure) ja see toob mängu uue linna ja veel nii mõndagi huvitavat. Loe džungliseikluse mängupakist lähemalt siin.

Kasside ja koerte lisapaki asjade lehed on nüüd uuendatud ja täidetud huvitava infoga, eriti uute interaktiivsete asjade kohta, näiteks robottolmuimeja ja müügiputkad, loe nendest siin, kõiki asju näed siin, stiilsed ruumid on siin, simsiloomisasjad on siin ja uusi simsistiile näed siin ning loomaloomise asju vaata siin.

18.veebruar 2018

Džungliseikluse mängupakk ilmub 27.veebruaril, enne seda aga saad ise uurida, milline seikleja sa oled, tee seda siin! Džungliseikluse mängupaki treilervideo on siin ja pildid siin. Nii videos kui piltidel on näha ka liikuvat skeletti, kas tõesti saab simsiloomisrežiimis nüüd luua ka luukere? Vastused sellele küsimusele on siin, kuid veel palju muud infot koos piltidega leiad siit ning asjade pildid on siin.

24.veebruar 2018

Ilmus uus mänguvärskendus, mis valmistab mängijaid ette järgmiseks džungliteemaliseks mängupakiks: uuendustena tulid mängu mudilaste voodi, mida saab kaasa võtta; uus Selvadorada nimeline põrand ning viis uut elupunktide eest ostetavat tunnust, mis on juba olemasolevate tunnuste kallimad ja võimsamad koopiad. Loe ja vaata pilte uue värskenduse kohta siin.

Džungliseikluse mängupakile ilmus uus video, mida saab näha siin ja kõiki uusi asju näed siin. Originis on mängudel, teiste hulgas ka simsimängudel suured allahindlused kuni 6.märtsini, vaata siia.

28.veebruar 2018

Taas saavad simsid kas saada kapriisidest kolm korda rohkem punkte või vajaduste vähenemist aeglustada kolmekordselt. Kolmeraudne väljakutse on aktiivne nädal aega. Loe lähemalt siin.

07.märts 2018

Välja kuulutati uus, järjekorras juba 14. eripakk nimega Mu esimene lemmikloom. Nimest tulenevalt, jah, see on seotud lisapakiga Kassid ja Koerad, kuid toimib väga hästi ka ilma selle loomade lisapakita.

Peamiselt toob eripakk mängu neli uut väikest lemmiklooma, kelleks on hamster, rott, siil ja minihärg??!!! Ka simsid saavad oma uute lemmikute moodi olla. Uue eripaki avaleht on siin, pilte näed siin, videot vaata siin ja pisut rohkem infot loe siin.

09.märts 2018

Ilmus uus mänguvärskendus, mis tõi hoopis teise arvutimängu Final Fantasy XV tegelase Noctis Lucis Caelumi kostüümi ka simsidele, lisaks parandati mõned vead, loe lähemalt siin.

Ja varsti ilmuv väikeste loomade eripakk toob mängu ka närilistega seotud nakkushaiguse ja surma, millest mängutegijad olid nõus pikalt-laialt rääkima, loe uuest surmast siin.

10.märts 2018

Viimane mänguvärskendus tõi veelgi uusi asju mängu, neid vaata siin, kuid tõi mängu ka uusi vigu. Nimelt pärast selle uuenduse installimist on lisapaki Linnaelu korterites kadunud laudade ja kappide pealt pisiasjad ning toolid. Esialgne soovitus on lihtsalt korterites mitte mängida, probleemist on teatatud EA-d ja loodetavasti ilmub varsti seda viga parandav mänguparandus.

Eripaki Mu esimene lemmikloom uusi pilte näed siin ja lisandunud on ka palju uut infot, eripakiga mängu lisanduvaid asju näed siin, uuendustest loe siin, närilistest siin, kogumisest siin ning uuest haigusest ja surmast siin.

28.märts 2018

Ja ilmuski uus mänguvärskendus, mis parandas eelmise vead, lisaks veel mõned vead, loe lähemalt siin.

Mu esimese lemmiklooma eripaki nipilehed on parandatud ja uuendatud, uutest närilistest loe siin, uued kogutavad asjad on siin, uuest haigusest ja surmast saad teada siin ja eripakiga mängu tulnud koodid on siin.

Kui eripakiga mängu tulnud väikesi lemmikloomi on liiga vähe, siis saab juurde tõmmata uusi väikseid loomi, tõmbamisleht on siin.

05.aprill 2018

EA teatas, et aprilli alguses tavaliselt ilmuma pidanud uudisvideo teise kvartali simsimängude vihjetega sel aastal ei ilmu, kuid üsna varsti on oodata suurt ja põnevat uudist. Kõige rohkem tahavad simsifännid hetkel ilma ja aastaaegadega sims 4 lisapakki, kuid uudis võib puudutada ka juba järgmise põlvkonna simsimängu näiteks Sims 5?

Simsimaal on nüüd olemas kõik sims 4 koodid, kaasa arvatud lisade koodid. Koodide algusleht on siin, kogutavate asjade koodid on siin ja lisade koodid siin.

20.aprill 2018

Ilmus uus mänguvärskendus, mis muutis ühe tunnuse nime, tõi mõned uued potitaimed ja varem mängu lisandunud köögikappidele sobiva kapp-laua, lisaks parandas 20 viga. Värskendusest nr.66 loe lähemalt siin.

Simsimaal on nüüd korrastatud kõik toitude ja jookide lehed, parandatud piltide kvaliteeti ning lisatud kõik viimaste lisadega mängu juurde tulnud toidud ja joogid, kokku on kõikide lisadega ja pidevalt uuendatud mängus üle 300 toidu ja ligi 100 jooki. Toitudega tutvumist alusta siin ja jookidest saad rohkem teada siin.

Samuti on üles loetud kõik muusikalood, mis koos lisadega mängus kõlavad ja neid on kokku 222, vaata lähemalt siin.

03.mai 2018

Viimane mänguvärskendus tõi lisaks uue tasuta asja, mille saad siis, kui installid oma nutitelefoni mängu The Sims Mobile, lähemalt loe siin.

Simsimaal on nüüd olemas kõik simside tunnused koos seletustega ja tunnuseid on mängus palju, eriti, kui oled installinud ka kõik seni ilmunud lisad. Kõikidest tunnustest loe siin, simsiloomisel valitavad tunnused on siin, ostetavad tunnused siin, tegevustunnused siin, elumõttetunnused siin, salatunnused siin ja mängupaki Lastekasvatus tunnused siin, lisaks saab kõik tunnuseid koodidega, mida näed siin. Kui huvitab, siis saad näha ka mängust eemaldatud ja muudetud tunnuseid siin ning konfliktidega tunnused on siin.

Üleval on ka kauaoodatud mängupaki Söö Väljas nipilehed: kõik nipid on siin, väljas söömise nipid siin, restoranikrundist loe siin, uutest söökidest-jookidest on info siin, eksperimentaalsetest toitudest saad teada siin, kogutavad asjad on siin ja selle mängupaki koodid siin.

Sims 2 Ultimate Collection saab päris palju tähelepanu, kui seda tasuta jagatakse (Kuidas, loe siit) ja seetõttu lasti välja pisike mänguvärskendus, et see sobiks paremini Windows 10-ga. Värskenduse laeb alla sinu Origin konto.

26.mai 2018

Mängutegijad on kuulnud mängijate nõudmisi ja järgmine The Sims 4 lisapakk toob mängu ilma ja aastaajad - The Sims 4 Seasons ilmub 22.juunil. Lisapaki tutvustus on siin, pilte näed siin ja treilervideo on siin. Lisaks võid huvi korral teada saada, milline aastaaeg oled sina, seda saab teha siin.

27.mai 2018

The Sims 4 uue aastaaegade lisapaki kohta lubatakse rohkem infot anda järgmisel nädalal, kuid juba on õnnestunud fännidel kuigipalju välja uurida, praegused inforaasud on siin.

Ilmunud on uus mänguvärskendus, mis parandas 10 viga (lähemalt loe siin), kuid tõi mängu ka uue väljakutse, millest lähemalt loe siin. Ja kui huvitab aastaaegade lisapaki treileris (seda näed siin) nähtud klaaskatusega kasvuhoone, siis oota järgmist mänguvärskendust, sest mängutegijate lubadus oli, et just järgmine, vahetult enne aastaaegade lisapakki ilmuv tasuta mänguvärskendus toob kõigile mängu klaasist katused.

Kui viimati ilmunud lemmikloomade eripakiga mängu tulnud väikesi lemmikloomi on liiga vähe, siis saab veel juurde tõmmata 10 uut väikest looma, tõmbamisleht on siin.

09.juuni 2018

Uue aastaaegade lisapaki uued pildid on siin, siin, siin ja siin, uusi videosid näed siin ja uus info on siin. Kohe-kohe ilmub ka uus mänguvärskendus, mille kohta pisut infot ja pildid on siin.

30.juuni 2018

Enne aastaaegade lisapakki ilmunud mänguvärskendus tõi mängu ja mängijatele palju segadust, kuna mängutegijad ei teatanud, et värskendus eemaldab mängust palju koode, lisaks tõi värskendus mängu palju uusi vigu, mida ei leevendanud ka lisapaki ilmumine. Nüüdseks on ilmunud uus mänguvärskendus, mis tõi mõned koodid tagasi ja parandas ka hulga vigu.

Enne aastaaegade lisapakki ilmus värskendus nr.68, see tõi lisaks vigadele ka palju uuendusi ning kujundas ümber terve aianduse süsteemi. Loe sellest värskendusest lähemalt siin. Uus värskendus nr.69 parandas vigu, sellest loe siin.

Ning aastaaegade lisapaki uusi pilte näed siin, uus video on siin ning mängu lisandunud asju näed siin ja siin.

11.oktoober 2018

16.novembril ilmub uus staariteemaline lisapakk, mis toob ka neljanda põlvkonna simsidele kuulsuse ja staarielu. Uue lisapaki tutvustus on siin, pilte näed siin ja video on siin.

Kahjuks on nüüd kõik, äkitselt otsustati lõpetada Sims 2 Ultimate Collection tasuta jagamine.

 

Simsimaa veeb annab ainsana Eestis ja eesti keeles täieliku ülevaate The Sims seeria mängudest ja nende lisadest, infot, nippe, koode ning veel palju muud The Sims seeria mängude kohta. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.