2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004


Simsimaa ajalugu: aasta 2014

Jaanuari uudised

06.jaanuar 2014

Eelmise aasta jõulude ja aastavahetuse eel tegi EA The Sims 3 netipoes kingitusi - iga päev sai sealt tasuta tõmmata ühe asja või komplekti, mis muidu on tasuline. Simsimaa sai kõik need kingitused kätte ja pakub neid ka Sulle tasuta tõmbamiseks. Tõmba kingitused siit.

Viimati ilmunud linna Roaring Heights infolehti on täiendatud, üldine info on siin, linnaga mängu tulevad asjad on siin, pildid linnast on siin, linnas elavad pered on siin, linnas elavad simsid on siin ja linnas olevad krundid on siin.

Linnaga kaasa tuleva boonusasja Luksusauto kohta loe ja vaata pilte siin. Uus ja täiendatud info on lisatud ka just selle linna jaoks disainitud Rannatee krundil olevate Ameerika mägede kohta, mida loe lähemalt siin, pilte vaata siin ning nende mägede ehitamise ja kokkupanemise õpetus on siin.

Simsimaa abiline Mariel saatis nipi sõprade kohta, mida saad lugeda siin.

14.jaanuar 2014

Mänguomanikud saavad mängukäivitajast tõmmata uue mänguparanduse 1.66.2, mis parandab vigu peamiselt viimasti ilmunud lisapakis Into the Future, täpsemalt loe parandustest siin. Simsimaalt saab selle paranduse kätte siit ning uuele parandusele vastav plaadita mängu fail on siin.

24.jaanuar 2014

Taas ilmus uus mänguparandus 1.67.2, mis parandab vaid ühe, kuid olulise vea, mille tõi mängu eelmine parandus, lähemalt loe siin. Kui ei saa/ei taha uut parandust oma mängukäivitaja kaudu tõmmata, saad selle Simsimaalt siit ning uuele parandusele vastav plaadita mängu fail on siin.

30.jaanuar 2014

Algava hobuseaasta puhul jagab The Sims netileht tasuta mõne dekoratiivse asja, nagu vimplid ja hiina latern, tõmba tasuta asjad siit. Erinevaid tasuta asju on saanud varemgi sealt tõmmata, lähemalt loe siin.

Veebruari uudised

05.veebruar 2014

Kaubamärk The Sims saab 14 aastaseks ja sünnipäeva puhul kingib EA igale The Sims 3 põhimängu omanikule lausa terve eripaki Town Life Stuff. Jah, see on õige, IGA MÄNGUOMANIK SAAB TASUTA KINGITUSEKS ERIPAKI TOWN LIFE STUFF. Seda kingitust ei jagata igavesti, see pakkumine lõpeb 10.veebruaril, seega soovijad peaksid kiirustama. Loe lähemalt sellest eripakist siin ja mine oma kingitusele järgi siin.

14.veebruar 2014

Sõbrapäeva puhul pakub The Sims 3 netipood taas kingitusi, seekord on nendeks temaatilised puhvetlaud ja seinadekoratsioon, tõmba kingid siit. Hiljutine uus linn Roaring Heights on nüüd saadaval poodides, Eestit ei tea, aga EA netipoes Origin on hind 19,99 €.

Ja veel pakub netipood tuliuut ja tulikuuma boonusasja - klaasiahju, millega simsid saavad nii endale kui oma sõpradele valmistada uusi asju, ehteid ja isegi parfüüme, millest end lõhnastada. Loe lähemalt ja vaata pilte uuest klaasiahjust siin.

Märtsis ei ilmunud uudiseid

Aprillis ei ilmunud uudiseid

Mais ei ilmunud uudiseid

Juunis ei ilmunud uudiseid

Juulis ei ilmunud uudiseid

Augusti uudised

august 2014

The Sims 4 ilmub erinevates maailma regioonides eri ajal, kuid üldiselt septembri alguses. Euroopasse jõuab uue generatsiooni simsimäng 04.septembril 2014. Kuid alati on võimalik mängu netist tellida ja osta, näiteks siit!

Septembri uudised

september 2014

Mäng on ilmunud ja Eestis saab seda osta näiteks Euronicsist ning netist saab tellida EA netipoega Origin võrreldes odavamalt Suurbritannia netipoest Amazon, lähemalt siin! Lisatud on The Sims 4 põhimängu koodid, nõuded arvutile, mõned pildid ja videod, ka mõned nipid. Kõik need on Simsimaale lisatud tänu uutele abilistele: Argo, Sirle, Tuuli, Helen, Arp, Karl Erik, Bianco, Henri, Kaarel, Leenu, Berthold, Kristel-Heleri, Mann. Ka Sina saad Simsimaa abiliseks, kui saadad midagi e-mailile simsimaa@hot.ee

Oktoobri uudised

06. oktoober 2014

Tundub, et EA tahab kõvasti teenida uue mängu lisadega, sest põhimängust on välja jäetud väga palju sellist, mis varem on alati olnud. Mida põhimängus pole või ei saa, on kirjas siin. Kuid hiljutine info lubab arvata, et midagi saab ka tasuta. 01.oktoobril ilmunud uuendus tõi mängu vaimud, kes seni puudusid, tutvustusvideot neist vaata siin, info ilmub peatselt. Ning EA on lubanud, et novembris ilmuv mängu-uuendus toob mängu basseinid!!!!

Simsimaale on nüüd lisatud ka uued The Sims 4 koodid, mis on pikad ja keerulised, nii et kui tahad neid kasutada, peaksid seda tegema tähelepanelikult. Lisakoodide abil saab mängu kohta teada ka palju sellist, mis muidu võibki kahe silma vahele jääda, näiteks on mängus tegelikult üle 100 tunnuse, samas kui simsile saab valida vaid 35 seast. Lisakoode näed siin ja palju uut infot leiad siin.

Kogu see info on saadud taas tänu uutele abilistele: Reigo , Clara , Erik , Kendra , Jasmin.

26. oktoober 2014

21.oktoobril ilmus taas mängu-uuendus, mis parandas vigu, kuid midagi uut mängu ei toonud, uuenduse saab iga mänguomanik installida läbi Origini.

Kas teadsid, et sims võib surra häbisse või saada infarkti või surra isegi naeru kätte. Surmaliikidest loe lähemalt siin. 01.oktoobri uuendus tõi mängu vaimud, kellest lähemalt saad teada siin ning nüüd saab vaime ka elustada, mille kohta õpetus on siin.

01.oktoobri uuendus tõi mängu ka uue koodi, mille abil saab mängu lisada peidetud asju, koodi näed siin. Ning järgmine uuendus peaks mängu tooma kauaoodatud basseinid, mille tutvustus on siin.

Simsimaa abiline Keidi saatis lisapaki Generations nippe, laste ja teismeliste huviringidest loe siin ja keskeakriisist saad teada siin. Simsimaa abiline Mary-Sue saatis aga info: üks huvitav nipp University Lifes on see, et megafoniga surma üle protestides võib ka ise surra! Mida megafoniga ja veel paljude teiste uute asjadega teha saab, loe siit.

Novembri uudised

03. november 2014

Kas teadsid, et mängus on kaks peidetud krunti, kust saab leida selliseid asju, mida kuskilt mujalt ei saa? Kuidas minna peidetud kruntidele, loe siit. Siiani on mängule ilmunud juba 6 mänguparandust-uuendust, mida iga uuendus mängus parandab ja iga parandus uuendab, loe siit. Mõni uuendus on mängu toonud ka uusi päkapikke. Esialgu pole teada, kas ja kuidas päkapikud siin mängus toimetavad, ülevaade päkapikkudest on siin. Ning uuendustega on mängu tulnud juurde ka uusi koode, millest saad teada siin.

Kuidas mängu installida, saab teada siin, kuidas mängu alustada, loe siit. Mida põhimängus pole või ei saa, on korrigeeritud Simsimaa abiliste Reigo ja Miia toel ning on kirjas siin, mis aga mängus kõik olemas on, saab teada siit. Kuumadest klahvidest info on siin, mõned huvitavad faktid mängust siin ja asjade tõmbamise õpetus siin.

15. november 2014

Novembri mängu-uuendus tõi mängu basseini ning sellega seotud asju ja tegevusi, uutest ujumisriietest saad infot siin, basseinist ja ujumisest loe siin, basseini ehitamise õpetus on siin, basseini sisustamise jutt on siin ja uppumisest saad infot siin. Mida mängu-uuendus veel mängu tõi ja parandas, saab lugeda siin. Ning EA on lubanud, et detsembri mänguparandusega tuleb mängu kaks uut "normaalset" karjääri - äri- ja spordikarjäär.

The Sims 4 on, nagu nimigi ütleb, simsimängude neljas mäng ning kuidas on simsid, graafika ja mängutehnika muutunud esimesest neljandani, saad piltide kaudu võrrelda siin.

Simsimaa abilised: Reti abiga saime teada, et kõiki Sims 3 lisapakke ja linnu saab osta Eestis näiteks mängupoest ProGames, Anette saatis pilte, Elvis saatis jutukese.

Simsimaa abiline Marko saatis pildi ja jutukese, mida saab näha ja lugeda siin.

30. november 2014

25.novembril ilmus taas mänguparandus, mis seekord midagi uut mängu ei toonud, küll parandas palju basseini ja ujumisega seotud vigu, loe lähemalt siin. Lisaks saad nüüd infot elurežiimist siin, ehitusrežiimist siin, galeriist siin ning seadetest siin.

Detsembri uudised

09.detsember 2014

EA avaldas uue The Sims 4 promovideo, mida näed siin. Oma simsimängus jõulude tähistamiseks saad nüüd Simsimaalt tõmmata kõike vajalikku - nii jõulukuuse, sellele ehteid ja tulesid, kui ka riideid ja muid aksessuaare ning kaunistusi tuppa ja temaatilisi tapeete. Tee valik ja tõmba siit.

Ning kes veel ei tea, põhimängus on simsil võimalik teha trikke voodoonukuga, kuidas see nukk endale saada ja milliseid trikke sellega teha saab, loe siit. Simsimaa abiline Nora saatis sims4 pilte.

Simsimaa abilised: Iris saatis sims 3 pilte, Mari-Lii saatis jutu .

21.detsember 2014

16.detsembril ilmus mänguparandus, mis, nagu lubatud, tõi mängu kaks uut karjääri, kuid ka palju muud, lähemalt loe siit. Lisaks ilmus infot The Sims 4 lisade kohta: juba saab tasuta tõmmata pühadepaki, millest loe lähemalt siin ning jaanuaris ilmub esimene lisa The Sims 4: Outdoor Retreat Game Pack, millest loe lähemalt siin.

Mängutegijad selgitasid, et The Sims 4 jaoks on nüüd loodud mängupakid (Game Pack), mis toovad mängu lisaks uutele asjadele ka uue mängutehnikaga asju ja võimalusel uue linna, seda teeb ka esimene mängupakk. Mängupakk on siis eripaki (Stuff Pack) ja lisapaki (Expansion Pack) vahepealne pakk, kuid hinnaks on eripaki hind. Samas ei välistanud mängutegijad tulevikus ei eripakke, lisapakke, linnu ega eraldi boonusasju, mis olid ju kõik Sims 3-le juurde vaja osta...

Simsimaa abilised: Eero saatis isetehtud pildi, Deili saatis jutu . Anna saatis peeglinipi, mida saab lugeda siin. Annuh, Helena, Annabel, Anna M., Kristiin, Mirjam, Sandra ja Nele saatsid armastusenippe, mis on kõik siin. Katre Liis saatis The Sims 3 põhimängu ostusoovituse.

 

Simsimaa veeb annab ainsana Eestis ja eesti keeles täieliku ülevaate The Sims seeria mängudest ja nende lisadest, infot, nippe, koode ning veel palju muud The Sims seeria mängude kohta. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.