2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004

Simsimaa ajalugu: aasta 2013

Jaanuari uudised

06.jaanuar 2013

SIMSIMAA: Head uut aastat ja tere tulemast uuenenud Simsimaale! Uuendusi ehk palju polegi, kuid mõned siiski. Avalehte on pisut muudetud ja lisatud uued suhtlemisvõimalused. Suhtlemiseks on nüüd rohkem võimalusi, millest saad teada siin. Ning otse avalehel on uus nupp INFOKESKUS, mis viib sind lehele, kust saad otse minna mõnedele huvitavamatele või rohkem külastatavatele lehtedele Simsimaal.

SIMS 3: Netipoodi ilmusid uued boonusasjad - beebimonitor ja mähkmevahetuslaud, mis on aga saadaval ainult koos lastetoakomplektiga, loe lähemalt siin. Lisapakid Supernatural ja Seasons tõid mängu juurde uusi asju või nähtusi, sellega seoses on täiendatud kalade, toitude, taimede ja kalliskivide lehekülgi.

Simsimaa abilised: Black Sabbath saatis Town Life Suff serialnumbri, Alice saatis kaksikute sündimise nipi, Ronda saatis lingi oma jutu uutele osadele, see on Ronda Jutud, Rachel saatis oma simsifoorumi lingi, Nele saatis juurde uue lisapaki University Life piltidelt leitud uuendusi, mida saad lugeda siin, Cathrine saatis koodiga nipi, Elisabeth saatis kohatu iseloomutunnusega simsi kohta lisainfot.

10.jaanuar 2013

SIMS 3: 08.jaanuaril toimus EA simsimängude tutvustuspäev, kus tehti teatavaks päris palju uudiseid:
1) Loomulikult rohkem infot peatselt ilmuvast üheksandast lisapakist The Sims 3 University Life, loe infot siin, vaata uusi pilte siin ning vaata treilerit siin.
2) Juunis ilmub kümnes lisapakk nimega The Sims 3 Island Paradise, kus saab sõita paadiga. Loe lähemat tutvustust siin ja vaata paari pilti siin. Oma panuse andsid selle lisapaki tutvustamisele ka abilised Martin, Hab2, Jürgen.
3) Sügisel ilmub veel üks lisapakk, millel nime praegu pole, kuid see on tulevikuteemaline (simsid saavad rännata tulevikku?) ning sügisel ilmub veel ka üks eripakk, millel samuti nime praegu pole, kuid see on filmiteemaline.

Lisaks on ilmunud uus mänguparandus, mis uuendab mängu versioonini 1.47.6. Seda saab iga mänguomanik installida oma mängukäivitaja kaudu. Kui sealtkaudu ei saa/ei taha, siis saab uut mänguparandust tõmmata ka Simsimaalt siit.

14.jaanuar 2013

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis oma uue, põneva järjejutu järjekordse osa, mida saad lugeda siin.

SIMS 3: Uue eripaki 70's, 80's, & 90's Stuff laadimisakent saad näha siin ja infot koos piltidega 1980-ndate aastate kohta loe siin.

Uue lisapaki The Sims 3 University Life uusi pilte vaata siin, nõudeid arvutile loe siin, ostusoovitus on siin ja University Life nippide lehel saad lugeda mängu lisanduvaid uusi võimalusi, mille avastamisel aitasid kaasa Gärru ja Helena.

Ning uuele parandusele 1.47.6 vastav plaadita mängu fail on siin.

Simsimaa abiline Karmen saatis simsi surmast päästmise nipi.

23.jaanuar 2013

SIMS 3: Uus eripakk 70's, 80's, & 90's Stuff on ilmunud, loodame, et see jõuab kiirelt ka Eesti poodidesse, kuid internetist saab seda kohe tellida ja osta, vaata siit. Lisaks on eripaki kohta uut infot, mille hulgas on ka lingitavad laulud, loe uut infot siin, ning kõik simsimängudes olevad laulud on siin. Samuti on info koos piltidega olemas eripaki 90-ndate sektsioonis, loe siin.

Koos eripakiga ilmus kõigi mänguomanike mängukäivitajasse ka uus mänguparandus, mis parandab küll vaid paar viga. Kui mängukäivitaja kaudu ei saa/ ei taha uut mänguparandust installida, saad uue mänguparanduse ka Simsimaalt siit ning mida see parandab, saad lugeda siin.

Simsimaa abiline Erik saatis oma jutukese Perekond Goth Ja Crumplebottom neljanda osa, mida saad lugeda siin.

31.jaanuar 2013

SIMS 3: The Sims 3 kodukal on tasuta saadaval Toyota Priuse komplekt auto ja mitmete asjadega, kokku saad 24 asja, mille hulgas on lisaks autole näiteks ka kitarr, stereo, potitaimed, särgid jms. Kui oled end The Sims 3 kodukal registreerinud, siis saad selle komplekti tõmmata siit.

Teatati uuest linnast, mida varsti taas oma mängu saab tõmmata. Linna nimi on Aurora Skies, see ilmub 21.veebruaril, linna pildid on siin ja info linnast siin.

Uue eripaki 70's, 80's, & 90's Stuff ja uuele mänguparandusele 1.48.5 vastav plaadita mängu fail on siin. Uue lisapaki University Life uusi pilte näed siin.

Veebruari uudised

07.veebruar 2013

SIMS 3: Juba kahe nädala pärast ilmuva uue linna Aurora Skies uusi pilte saad näha siin ja lisaks tuli ka kinnitus, et koos linnaga tuleb mängu boonusasjana tõepoolest kuumaõhupall, millega simsid saavad sõita ja seal teha muudki, loe lähemalt ja vaata pilte siin.

Laulude lehele on lisatud eripaki 70's, 80's, & 90's Stuff uued žanrid ja nendes olevad lood, vaata lähemalt siin ning simsiloomisel on lemmikute valik veelgi suurenenud lisapakkide Supernatural ja Seasons uute toitudega, kokku on lemmikut võimalik valida juba 51 toidu seast, vaata lähemalt siin.

14.veebruar 2013

SIMS 3: Lisandunud on uut infot ja pilte kõigi uute ilmuvate lisade kohta. Juba üsna peatselt ilmuva uue linna Aurora Skies uusi pilte saab näha siin ning pisut uuemat infot ja uusi pilte kuumaõhupallidest on siin. Sims 3 lisapaki University Life uued pildid on siin, infot ja pilte uutest asjadest näed siin ja uut infot saab lugeda siin. Uusima info järgi ilmub 10.lisapakk Island Paradise 25.juunil ja toob mängu muuhulgas kaheksajalad, pisut uut infot saab lugeda siin ja uusi pilte vaata siin.

Vanadest võlgadest on täiendatud järgmisi nippide lehti: Simside tunnuste lehele on lisatud paljude tunnuste juurde kuuluvad tujukaardid ning lisapakkidega Supernatural ja Seasons lisanduvad tunnused, tunnuste tabelit vaata siin. Samuti on lisandunud viimase kahe lisapakiga elusoove, millest loe siin, ja eluauhindu, mida vaata siin. Kogumislehtedel on juurde tulnud päkapikke, keda saad vaadata siin ning uuendatud on ka kõiki raamatute lehti, raamatutest saad lugemist alustada siit.

Simsimaa abiline Martin saatis prohmaka pildi ning avatud on uus simsifoorum FantasticSims.

18.veebruar 2013

SIMS 3: Taas on lisandunud hulk uut infot ja pilte: Kohe-kohe ilmuva uue linna Aurora Skies uued pildid on siin ning linna kuldväljaanne sisaldab uut krunti hoonega, kus on ka kaks uue mängutehnikaga objekti mudilaste jaoks, loe lähemalt ja vaata pilte siin. Alles suvel ilmuva lisapaki Island Paradise kohta on ilmunud info uue olendi, uue surma, uute kruntide ja uute tunnuste kohta, uus info koos piltidega on siin, nõuded arvutile on siin ja veel hulk uusi pilte on siin.

Ning loomulikult on kõige rohkem uut infot varsti ilmuva lisapaki University Life kohta. Kõigepealt on uus video, mida saab vaadata siin ja hulk uusi pilte, mida näeb siin. Eraldi saab lugeda ja pilte vaadata lisapakiga kaasnevate kingituste kohta siin, uute asjade kohta siin, teadusoskuse kohta siin, ravimtaimede kohta siin ja selle lisapakiga mängu tulevate uute olendite taimsimside kohta siin.

24.veebruar 2013

SIMS 3: Enne ülikoolilisapaki ilmumist on tulnud juba uus mänguparandus versiooniga 1.50.56, mis lisaks paljude vigade parandamisele eriti eelmises Seasons lisapakis toob mängu juba mõned uuendused ka ilma University Life lisapakita. Loe parandustest ja uuendustest siin. Kõik mänguomanikud saavad uue mänguparanduse 1.50.56 installida oma mängukäivitaja kaudu, kui sealt ei saa/ei taha, saab uue paranduse tõmmata ka Simsimaalt siit.

Uus linn Aurora Skies on ilmunud ja kõik soovija saavad seda tõmmata The Sims 3 kodukalt. Lähemalt uuest linnast loe siit ning kui palju ja milliseid uusi asju Aurora Skies mängu toob, vaata ja loe siit. Eraldi on õpetused linnaga kaasa tulevate boonusasjade kohta, kuumaõhupallist loe lähemalt siit ning mänguaiast ja käimisetoolist siin.

Lisapakk University life pole veel ilmunud, aga nippide lehed on juba peaaegu valmis: üldine nippide leht on siin, uutest kruntidest saad lugeda siin, ülikoolis õpitavad põhiained on siin, elukohtade ülevaade on siin ning kuidas minna ülikooli ja mida seal saab teha, saab lugeda siin.

28.veebruar 2013

SIMS 3: Nüüd on valmis kõik lisapaki University Life nippide lehed, viimastena on lisatud ülikoolilinnak siin, sotsiaalsed grupid on siin, suhtlemine suhtlemisvõrgustikus siin ja grafiti siin ning tehnilised uuendused siin. On ka mõned uued pildid, mida saab näha siin.

Kes mängib plaadita, siis viimasele mänguparandusele 1.50.56 vastav plaadita fail on siin. Samuti on lisatud uue linna Aurora Skies uued pildid siin, pered siin, simsid siin ja krundid siin ning eelmise linna Monte Vista simsid siin.

Märtsi uudised

07.märts 2013

SIMS 3: Lisapakk University Life on ilmunud ja kõige kiiremini saab selle kohe netist ära osta, lähemalt siin. Kuid Berthold teatas, et lisapakk on müügil juba ka Eestis Euronicsi poodides ja selle netilehel, kus hind on 39,99 , vaata siit. Ilmumise puhul loomulikult uued pildid, mida saab näha siin ja uus video, mida saab vaadata siin. Ning ilma plaadita mängijatele on lisapaki plaadita fail koos serialnumbriga siin.

Koos uue lisapakiga on taas vajalik uuendada Simsimaa nipilehti. Lisapakk University Life, aga ka eelmised lisapakid Seasons ja Supernatural tõid mängu uusi oskusi, millega seoses on täiendatud oskuste lehti, oskustest üldiselt loe siin ja iga lisapakk tõi juurde ka peidetud oskusi, millest lähemalt loe siin.

13.märts 2013

SIMS 3: The Sims 3 kodukalt saab simsipunktide eest tõmmata uue krundi avatud kinoga, mis sisaldab ka kahte boonusasja - kinotelekat ja piletisüsteemi, loe neist lähemalt siin.

Lisapakiga University Life lisanduva teadusoskuse kohta on uut infot: teadusoskusega saab sims teha uue plasmaputuka, keelatud vilja seemne ja ka pudelitäie supermaitseainet, millest kaks viimast on tihedalt seotud ka uue olendi - taimsimsiga, loe teadusoskusest lähemalt siin.

Simsimaa abilised: Elis-Marii saatis pildi, mida näeb siin.

24.märts 2013

SIMS 3: Viimasel ajal on palju küsitud simsipunktide kohta, et kust ja kuidas neid saada, nüüd on Simsimaal selle jaoks eraldi leht, kus on kõik ära seletatud, loe simsipunktide kohta siin.

Ilmusid mõned uued pildid lisapakist Island Paradise, vaata pilte siin. Lisapaki University Life nippide lehti on täiendatud, lisatud uut infot ja parandatud mõningad vead: teadusoskusest loe siin, grafitioskusest siin ja suhtlemisvõrgustikuoskusest siin, ravimtaimedest loe siin ning taimsimsist siin. Samuti on seoses uue lisapakiga muudetud üldiste nippide lehti: simside tunnused on siin ning aiandusega seotud kasvatatavaid taimi on kõikide lisapakkide olemasolul mängus kokku juba 64, vaata kõiki taimi siin.

Ja veel on täiendatud vahepealsete mänguparanduste infot, parandusest 1.38.151 loe siin ja parandus 1.42.130 on siin.

Aprilli uudised

08.aprill 2013

SIMS 3: Lõpuks on pisut kuulda võetud ka neid, kes tahavad simsimängu maaelu. The Sims 3 kodukale ilmus uus farmielu komplekt, mis lisaks tavalistele, seekord siis farmistiilis sisustusasjadele ja riietele sisaldab ka boonusasja - kanakuuti koos kanadega, keda saab sööta, kellelt saab korjata mune ja kellega saab ka suhelda. Loe lähemalt kanakuudist siin.

Suvel ilmuva lisapakile Island Paradise ilmusid uued pildid, mida saab vaadata siin. Lisapaki University Life nippide lehti on taas täiendatud: lisapakiga mängu lisanduvad uued karjäärid on siin, elukohtadest loe lähemalt siin, suhtlemisest siin, sotsiaalsetest gruppidest siin ja ravimtaimedest siin.

Ning üldistest nippide lehtedest on seoses uue lisapakiga täiendatud karjääride nippe, mida vaata siin, ning linnaehituses lisatud uusi ikoone, mida näed siin.

Simsimaa abilised: Kertu saatis omatehtud pilte ja ka Brita saatis omatehtud pilte.

16.aprill 2013

SIMS 3: Ja see juhtub jälle!!! Kuigi The Sims Social sai Facebookis päris mängitavaks ja jõudis mängude edetabelis vahepeal isegi teisele kohale, teatas EA, et sulgeb online-mängu The Sims Social. Põhjustest eriti rääkida ei taheta, üks põhjuseid on kindlasti selle mängu populaarsuse vähenemine, kuid selge on see, et sellist tasuta mängu pole ühel kasumit taga ajaval ettevõttel kasulik ülal pidada. The Sims Social suletakse alates 14.juunist 2013. Koos sellega lõpetavad tegevuse veel kaks sarnast online-mängu - SimCity Social ja Pet Society. Ametlik teade on siin, lähemalt saab lugeda ingliskeelsest foorumist. Meeldetuletuseks: varem on sama tulemusega lõpetanud online-mängud The Sims Online ja EA Land.

Tulekul on komplekt-pakid: The Sims 3 Starter Pack ja The Sims 3 World Bundle Pack, lähemalt siin. Uuele lisapakile Island Paradise ilmus tutvustusvideo, mida saab näha siin, palju uusi pilte, mida saab vaadata siin ja ostusoovitus koos karbipildiga on siin.

SIMS 2: Simsimaa abiline Mariel saatis The Sims 2 Pets koodi.

21.aprill 2013

SIMS 3: Sel nädalal toimus internetis The Sims 3 esitluspäev, kus jagati palju infot ja ka vaatamist, kordust saab näha siin. Teatati, et uus linn nimega Dragon Valley jõuab kohe-kohe müüki, pisut infot uuest linnast ja tutvustusvideot vaata siin ja pilte näed siin. Anti teada, et uus eripakk on The Sims 3 Movie Stuff, mille kohta infokillu saab kätte siit ja mõned eskiispildid on siin. Esitluselt jõudis lisapakile Island Paradise palju uusi pilte, mille vaatamist võid alustada siit, ning uut infot loe siin.

Lisapaki University Life nipilehtedesse lisandusid protestid, mida näed siin ning uued toidud ja joogid, mida vaata siin, täiendatud on ülikoolinippe, mida näed siin ja õppeainete ülevaade on siin. Seoses nendega muutusid ka üldised nipid: päkapikud, putukad, laulud, fotograafia, lihtne söömine, toidukaupluses müügilolevad kaubad, kirjutamisoskus, raamatud, sõiduvahendid, kruntide äri ja jäneseurgude äri.

29.aprill 2013

SIMS 3: Varsti ilmuvale linnale Dragon Valley tulid mõned uued pildid, mida näed siin. Ikoonisõpradele hea uudis on see, et lisa- ja eripakkide ikoonide kõrval on nüüd olemas ikoonid ka kõigile linnadele, näed kõiki ikoone siin. Ning tuleb välja, et lisapakis University Life on lisaks taimsimsi tunnusele veel hulk peidetud tunnuseid, vaata lähemalt siit.

Lisapakk University Life tõi uuendusi ka meisterdamisoskuse uuendustesse, mida näed siin. Vanadest võlgadest on nüüd olemas lisapaki Pets hobuste leht, mida vaata siin, lisapaki Supernatural alkeemiaoskusest saad lugeda siin, eraldi on ka eliksiirid siin, eliksiiride koostisained siin ja tarkade kivi siin.

Mai uudised

04.mai 2013

SIMS 4: Järgmise põlvkonna mängust on tagatubades sahistatud pikemat aega, uue hoo said jutud sisse aga neil päevil, kui EA teatas, et juba 6.mail teeb firma suure ja tähtsa teadaande. Kuna Sims 3 lisapakid on selleks aastaks juba teada, siis simsimängude teemal on oodata suurt ja tähtsat teadet vaid The Sims 4 kohta... Mõni päev varem oli fännileht SimsVIP leidnud uut ja huvitavat infot Sims 4 kohta, mida võib lugeda siin ja leidnud isegi pilte mängust, mida saab näha siin.

SIMS 3: Kas teadsid, et lisaks simsipunktide eest ostetavatele asjadele, saab The Sims 3 internetipoest mõnesid asju ka tasuta? Loe lähemalt ja tõmba tasuta asju siin. Aga ilmusid ka uued boonusasjad, mis on samas sarnased juba varem ilmunud kasiinoga kaasas olnud hasartmängumasinatega, loe lähemalt ja vaata pilte siin. Uue lisapaki Island Paradise uut pilti vaata siin ja uue linna Dragon Valley uus pilt on siin.

Lõpuks üle väga pika aja on olemas ka simside vajaduste lehed, kus kaasa aitasid ka Erik ja Helena: üldiselt vajadustest loe siin, energia on siin, nälg siin, vetsuhäda siin, lõbu siin, puhtus siin ja suhtlemine siin.

07.mai 2013

 

Jah, suur ja tähtis teadaanne puudutaski uue põlvkonna mängu The Sims 4. Kahjuks peale teate, et see mäng ilmub 2014.aastal, muud lisainfot nagu eriti ei tulnudki, loe lähemalt siin.

 

13.mai 2013

Uus linn Dragon Valley ilmub 30.mail, pikem kirjeldus on nüüd siin, linnaga lisandub mängu lausa üle 70 asja, mida näed siin ja palju uusi pilte näed siin. Koos linnaga tuleb mängu ka beebidraakon, kes võib olla nelja värvi ja iga värvi draakonil on omad võimed, loe lähemalt siin.

Lisapaki Seasons ilmakivi nipilehte on täiendatud, loe lähemalt siin, ning lisapaki Pets nipilehtede hulgas on nüüd olemas loomade elu kirjeldav leht, mida vaata siin, ja tehniliste uuenduste leht on siin

21.mai 2013

Nüüd on kätte saadud ka video projektist nimega “The Sims 4 (Olympus)”, mille pildid olid juba olemas siin. Videos eriti uut mängu liikumas ei näe, seal on peamiselt keskendutud simside omavahelisele suhtlemisele, vaata videot siin.

Juba pisut rohkem kui nädala pärast ilmuva uue linna Dragon Valley uusi pilte näed siin. Uue lisapaki Island Paradise uus video on siin, uued pildid on siin ja siin ning palju uuendatud ja täiendatud infot merineitsi, puhkekeskuste, paatide ja paatmajade kohta saad lugeda alustades siit.

Ilmunud on ja The Sims kodukalt saab tellida uusi komplektpakke, millega kokkuvõttes tulevad mängud kätte odavamalt: Linnade komplektpakk Worlds Bundle maksab 19,99$ ning sisaldab linnu Monte Vista ja Hidden Springs, lisaks on seal boonusasi šokolaadipurskkaev. Ning The Sims 3 stardipakk The Sims 3 Starter Pack maksab 29,99$ sisaldab põhimängu, lisapakki Late Night ja eripakki High-End Loft Stuff, lisaks on seal Date Night riietekomplekt.

Juuni uudised

09.juuni 2013

3.juunist on The Sims erinevad seeriamängud facebookis kõik ühisel lehel nimega The Sims, külasta lehte siin. Ning üheteistkümnenda ja viimase The Sims 3 lisapaki nimi on nüüd EA ametlikel andmetel The Sims 3 Into the Future, see peaks ilmuma selle aasta sügisel.

Ilmunud on uus linn Dragon Valley, mille uusi pilte näed siin, kruntide nimekiri piltidega on siin ja linnas elavad pered on siin. Kellel on ka lisapakk Seasons, saab spetsiaalselt Dragon Valley jaoks tasuta tõmmata festivalikrundi siit. Linnaga tulevad mängu beebidraakonid, kelle kohta uut infot loe siin ning musta draakoni saamiseks peab lisaks Dragon Valley linnale tõmbama ka Vibuvürsti renessansiplatsi, mis toob mängu veel ka viiuli ja viburaja, nendest loe lähemalt siin.

Simsimaa abiline Nora teatas, et The Sims 3-e lisapakk Seasons on müügil ka Electronicsi kauplustes.

21.juuni 2013

Viimastel andmetel ilmub uue põlvkonna simsimäng märtsis 2014. Ning simsitiim plaanib mängu pikemalt tutvustada EA mängupäevadel 20-23.augustil 2013, see on kahe kuu pärast! Ei jõua ära oodata...

Enne lisapaki Island Paradise välja laskmist ilmus juba mänguparandus 1.55.4, mille peab selle lisapaki jaoks kindlasti installima. Lõpuks ometi saavad simsid ilma mingite trikkideta kolida otse teise linna, samuti toob see parandus juba põhimängu ka ilma selle lisapakita mitmeid uuendusi, näiteks redeli ja võimaluse ehitada maja vette, loe lähemalt siin. Mänguparanduse saab iga mänguomanik installida mängukäivitaja kaudu, kui sealt ei saa või ei taha, saab, nagu alati, selle mänguparanduse tõmmata ka Simsimaalt siit.

Lisapakk Island Paradise ilmub juba mõne päeva pärast, vahepeal on ilmunud palju uusi pilte, mida näed siin ning uut videot näed siin. EA netipoest Origin eeltellimisel saab lisaks uuele lisapakile kaasa mitu tasuta kingitust, teiste hulgas ka omal valikul ühe varem ilmunud eripaki. Lähemalt loe siit.

EA netipoodi ilmus uus Tantsustuudio komplekt, mis sisaldab ka kahte boonusasja - tantsukomplekti ja avalikku dušši, vaata ja loe neist lähemalt siin.

Järgmine eripakk Movie Stuff ilmub mängude netipoe SmartGameShopper andmetel 25.septembril. Ja meeldetuletuseks - 14.juunist sulges EA facebookis tasuta simsimängud - The Sims Social, SimCity Social ja Pet Society.

Simsimaa abilised: Ursula teatas, et nii Showtime kui ka Supernatural on Euronicsis müügil, ning Kätuu saatis lingi oma juttude lehele.

25.juuni 2013

Lisapakk Island Paradise on USA-s ilmunud, kuid Euroopasse jõuab see alles mõne päeva pärast: milline ebaõiglus! Väga suured simsifännid on aga selle lisapaki juba kätte saanud, nii uue lisapaki kui ka uue mänguparanduse plaadita mängu failid on juba olemas ka Simsimaal siin.

Paar uut pilti näitavad, et Island Paradise kõik võimalused sobivad ka eelmiste lisapakkidega, näiteks saavad lisapaki Pets koerad-kassid ja ka hobused koos paatmajaga sõita vee peal ning lisapaki Supernatural üleloomulikud olendid võivad sukelduda ja surfata, vaata pilte siin. Island Paradise toob mängu palju uusi joonestusrežiimi jooniseid, mida näed siin. Ja uus lisapakk toob mängu ka uue koodi, mida näed siin.

Simsimaa abiline Andres teatas, et muutus tema e-maili aadress.

Simsimaa abiline Birgit saatis naabrinipi.

Juuli uudised

11.juuli 2013

Norra mängumüüja GameZone.no pakub tellimiseks järgmist lisapakki The Sims 3 Into the Future, mille ilmumisajaks on märgitud 31.oktoober 2013. Ning Uus Meremaa müügilehelt EB Games saab tellida eripakki “The Sims 3 Movie Stuff” ilmumisajaga 30.september 2013. Nii et sügis tuleb simsimängude tähe all!

Lisapakk Island Paradise peaks nüüd juba ka Eestis müügil olema, vähemalt Koduanttilas on see olemas, vaata siin. Island Paradise uusi pilte näed siin ja siin. Island Paradise nipilehti on parandatud ja täiendatud, üldisi nippe loe siin, peidetud saarte avastamise õpetus on siin, ise peidetud saare tegemisest saad teada siin, sukeldumisoskuse õppimisest ja arendamisest loe siin ning millised paadid mängus on ja mida paadis teha saab, vaata siit.

Uue lisapakiga seoses muutusid üldistest nipilehtedest peidetud oskuste leht, kuhu ilmus juurde 4 oskust, meisterdamisoskus, kus selle oskusega sims saab uuendada paatmaja rooliratast, tunnused ja peidetud tunnused, mõlemasse tuli juurde kaks tunnust, elusoovidesse lisandus neli elusoovi, eluauhindade lehele tuli 7 uut auhinda, kusjuures kõikide lisapakkidega on nüüd mängus kokku täpselt 100 eluauhinda, simsiloomislehele lisandus 1 lemmiktoit ja 2 lemmikmuusikastiili, laulude lehele tuli 13 uut laulu ning lisapaki Ambitions olemasolul vaba kutse, kuhu lisandus kaks ametit - vetelpäästja ja akvalangist.

Simsimaa abilised: Maris ja Carolin aitasid kaasa Island Paradise nippides, Birgit saatis oma pilte.

20.juuli 2013

Alates The Sims 3 mängu ilmumisest saadik on simsifännid nõudnud mängus restorani juhtimise võimalust. Lõpuks, kui paistmas on juba järgmise põlvkonna simsimäng, saab sims ka The Sims 3-s restorani juhtida, kuigi see võimalus tundub kuidagi poolik... Igatahes The Sims 3 netipoodi ilmus müügile bistroo, mis maksab hetkel 1700 simsipunkti. Bistrooga koos tuleb mängu boonusasi: tööstuslik ahi koos menüüga, mis võimaldavadki restorani juhtida. Loe lähemalt bistroos söömisest ja bistroo juhtimisest siin.

Ilmusid esimesed pildid järgmistest The Sims 3 pakkidest: pildid lisapakist Into the Future on siin ja pildid eripakist Movie Stuff on siin. Samuti on liikvel lisapaki Into the Future mitteametlik logo, mida näed siin. 23.juulil toimub simsitiimi otseülekanne netis, siis jagatakse rohkem infot uue lisapaki kohta ja siis saame ka teada, kas see logo on õige...

Enne kui The Sims 3-e vahetab välja The Sims 4, kasutavad mängutegijad kõiki võimalusi, et mängijad ostaksid võimalikult rohkem Sims 3-ga seonduvat. Müügile ilmus uus komplektpakk, mis sisaldab kahte väga vana lisapakki ning välja pakutakse võimalus "Komplekti lõpetussoodus". Nendest loe lähemalt siin.

Vabandused kõigi avastamata saare huviliste ees, nimelt ise avastamata saare tegemiseks on vaja spetsiaalset markerit, mida mängus ei ole, seda saab nüüd tõmmata Simsimaalt siit ja udusse peidetud saare ehk krundi tegemisest loe lähemalt siit. Lisaks on valmis veel mõned Island Paradise nipilehed: tehniliste uuenduste info on siin, uuest saartelinnast loe siin, mängu lisanduvad uued asjad on siin ja eraldi on kogutavad asjad - leidmiskohad siin, süvaveekalad siin, teokarbid siin ning aarded ja kaardid siin. Infot on ka uute kruntide kohta, kusjuures taas on õpetused uute kruntide tegemise kohta - sadama ehitamise õpetus on siin ja veealuse krundi tegemisest loe siin.

Simsimaa abiline Erik saatis The Sims 2 University plaadita mängu faili, seda saab nüüd tõmmata siit.

26.juuli 2013

EA muutis uue põlvkonna mängu logo, vana ja uue logo võrdlus on siin.

EA kuulutas ametlikult välja korraga kaks simsimängu: Viimane, järjekorras 11.lisapakk The Sims 3 Into the Future ilmub 22.oktoobril 2013, lisapaki infot loe siin, pilte näed siin, eraldi uue linna pildid on siin ja uue roboti plumboti loomise pildid on siin, treilervideo on siin, praegu teadaolevatest võimalustest ja nippidest saad teada siin, tellimisvõimalus siin ja nõuded arvutile siin; kuid enne seda, juba 10.septembril 2013 ilmub uus, järjekorras 9. eripakk The Sims 3 Movie Stuff, eripaki infot loe siin, pilte vaata siin, videot näed siin, mõni nipp ja näpunäide on juba siin, tellimisvõimalust pakutakse siin ja nõuded arvutile on siin.

Simsimaa abiline Erik hakkas edasi kirjutama oma järjejuttu nimega Samsung International, uut osa loe siin.

Augusti uudised

04.august 2013

Netipoodi ilmus uus boonusasi surfilaud, mis sobib eriti kokku viimati ilmunud lisapaki Island Paradisega. Loe ja vaata pilte surfilauast siin. Sügisel ilmuvast uuest lisapakist Into the Future oli sel nädalal taas väike otseülekanne internetis, kus jagati infot uue linna ja plumbottide kohta, vaata pilte ja loe lähemalt uuest linnast siin ning plumbotiinfo koos piltidega on siin.

Simsimaa abiline Erik tegi kõvasti tööd ja tema abiga on nüüd üleval simside eluigade nipilehed, kus saab eraldi teada beebide, laste ja täiskasvanute kohta, lisaks on infot ka haiguste ja surma kohta. Ning olemas on ka The Sims Medievali seikluspaki Pirates and Nobles arvutile esitatavad miinimumnõuded!

18.august 2013

Teatati, et uus linn Dragon Valley on ilmunud jaemüüki, loodame, et siis ka Eesti poodidese jõuab see varsti. Digitaalselt saab Dragon Valley linna tellida EA netipoest Origin siit. Lähemalt loe Dragon Valley linnast siin.

Eripaki Movie Stuff uus video on siin ja uued pildid siin, lisapaki Into the Future uued pildid on siin ja eraldi on veel uus karbipilt siin.

Lisapaki Island Paradise nipilehtedest on uuendatud ja täiendatud linna, millel on veel eraldi krundid, linnas elavad simsid ja pildid linnast, põhjalik õpetus on puhkekeskuses puhkamisest, puhkekeskuse ehitamisest, juhtimisest ja arendamisest viie tärnini, samuti saab rohkem teada Simsimaa abiliste Carolini ja Marise abiga merineitsist siin ning Simsimaa abiliste Keneli ja Carina abiga vetelpäästjast siin.

Simsimaa abiline Erik saatis taas uut materjali: nüüd saab algaja mängija pisut aimu, kuidas seda mängu üldse alustada, vaata õpetust siin ning eraldi on lahti selgitatud ka mängukäivitaja siin. Lisaks saab Eriku abiga tõmmata häki, mis ei näita enam The Sims Medievalis seda pikka algusvideot !! Tõmba häkk siit.

21.august 2013

Saksamaal Cologne linnas toimub tänasest kuni pühapäevani (21.-25.august 2013) mängumess GamesCom 2013, kus tutvustatakse kokku 86 uut mängu nii arvutitele kui konsoolidele, teiste hulgas siis ka järgmise põlvkonna simsimängu The Sims 4. Juba enne messi avamist pealtvaatajatele on EA teinud ametliku tutvustuse The Sims 4-le. Vaata uusi videosid siin ja uutest piltidest vaata pilte simsiloomisest siin, pilte ehitamisest siin, pilte simsidest siin ja kvaliteetseid väljavõtteid siin. Videotest ja piltidest leitud info põhjal on mõned infokillud uue mängu uutest võimalustest siin. Nüüd saab seda mängu ka ette tellida, kuigi hinnad on üsna krõbedad - need algavad 59,99 eurost, vaata tellimisvalikuid siin.

Septembri uudised

01.september 2013

Mängumessil jagatud materjalidest saab nüüd vaadata uusi pilte mänguhetkedest siin, simsidest siin, simsiloomisest siin ja ehitamisest siin, uue põlvkonna mängu tutvustus on siin ning lisainfot ja juba mõne nipigi saab siit.

Uue lisapaki Into the Future uus video on siin ning uued pildid on siin. Uue eripaki Movie Stuff uus pilt on siin. Ning pisike piltvihje maaelusõpradele - uuel nädalal ilmub netipoodi boonusasi, mis on seotud lehmade ja piimaga:

Simsimaa abilised: Karmen saatis omakirjutatud jutu, mida saab lugeda siin.

08.september 2013

Uusi pilte vaata siin.

Sims 3 netipoodi ilmus uus boonusasi lehm, kellelt saab lüpsta tavalist piima, kuid ka sojapiima, šokolaadipiima ja isegi piimakokteile, loe lehmast ja tema võimalustest lähemalt ning vaata pilte siin.

Kõigi mänguomanike mängukäivitajasse ilmus uus mänguparandus või -uuendus 1.57.62, mis on ilmselt vajalik varsti ilmuva eripaki Movie Stuff jaoks, kuid uuendusi see mängu ei too, vaid eemaldab taas palju vigu, nendest loe lähemalt siin. Kui ei saa/ei taha uut parandust mängukäivitaja kaudu tõmmata, saad selle Simsimaalt siit. Ja uuele versioonile vastav ilma plaadita fail on siin.

Kohe-kohe ilmuva uue eripaki Movie Stuff uus video on siin, uus pilt on siin, eripaki laadimisaken on siin, eripakiga mängu lisanduvad asjad on siin, uued riided on siin ja kingitused siin. Uue lisapaki Into the Future mõned uued pildid on siin.

Simsimaa abiline Pille teatas lehtedest, mis enam ei tööta ja nüüd on linkide lehel tähtede A ja B all ainult need lehed, mis töötavad.

14.september 2013

Ilmus uus eripakk Movie Stuff, loodame, et see jõuab kiirelt ka Eestisse, kuid netist saab seda osta juba nii, et pärast maksmist saab mängu kohe alla laadida, loe siit. Eripaki ilma plaadita mängu fail koos serialnumbriga on siin, nipid on siin ja pildid on siin.

Teatati uuest linnast nimega Midnight Hollow, mis ilmub Sims 3 netipoodi 26.septembril, lähemalt uuest linnast loe ja vaata treilervideot siin, linnaga mängu lisanduvaid asju näed siin ja pilte linnast vaata siin. Linn toob mängu ka boonusasja Müügikomplekt, mille abil su simsid saavad ehitada ja avada oma äri, kus nad saavad müüa erinevaid kaupu, lähemalt loe siin.

30.september 2013

Uus linn nimega Midnight Hollow on ilmunud Sims 3 netipoodi, lähemalt uuest linnast loe ja vaata treilervideot siin, linnaga mängu lisanduvaid asju näed siin ja pilte linnast vaata siin. Linnas olevad krundid on siin ja linnas elavad pered siin ning simsid siin. Linn toob mängu ka boonusasja Müügikomplekt, mille abil su simsid saavad ehitada ja avada oma äri, kus nad saavad müüa erinevaid kaupu, lähemalt loe siin. Nüüd on infot ka linna kuldversioonist, mis toob juurde veel mänguasjapoe koos uute mänguasjadega, millest pilte vaata siin, ja uue boonusasja Mänguasjamasina, sellest saab lähemalt lugeda siin.

Simsimaa abilised: Maris teatas, et hiljuti ilmunud eripakk The Sims 3 Movie Stuff on Eestis, näiteks saab seda osta Rocca al Mare Prisma poest, ning Kätlin teatas eestikeelsest simsiteemalisest foorumist aadressil http://sims.forumotion.eu/.

Oktoobri uudised

20.oktoober 2013

Ilmus uus boonusasi Elu ja surma uks, mille saab vaid koos krundiga Vikatimehe tondimõis. Nagu nimigi ütleb, tegemist on Vikatimehe elukohaga ja selle ukse kaudu saab Vikatimehega suhelda ja teha ka muud huvitavat, loe lähemalt siin.

Enne uut lisapakki Into the Future ilmus kõigi mänguomanike mängukäivitajasse uus mänguparandus 1.63.4, mis tõi mängu ka mõningaid uuendusi, eelkõige taas kolm uut surma ja nendele vastavat vaimu, loe lähemalt uuest mänguparandusest siin. Kui ei saa/ei taha mänguparandust mängukäivitaja kaudu tõmmata, siis saad selle Simsimaalt siit. Uuele mänguparandusele vastav plaadita mängu fail on siin.

Lisapaki Into the Future uus video on siin ja uued pildid on siin, lisaks on uusi pilte kolmest tulevikulinnast, Oasis Landing normaalse linna pildid on siin, Utoopiast näed pilte siin ja Düstoopiast pilte vaata siin.

Ning kas teadsid, et sims maalib väikest pilti 3 tundi, kuid Pintslimeistri väljakutse täitnud sims maalib sama pildi valmis vaid 1,5 tunniga. Vaata ja loe kõvasti täiendatud maalimisoskuse nippe siin.

28.oktoober 2013

EA täpsustas, et uue põlvkonna mäng ilmub 2014.aasta sügisel.

Seni viimane lisapakk Into the Future on ilmunud, ilmselt on seda juba võimalik ka Eestist osta, kuid kõige kiiremini saab selle kätte internetist, vaata lähemalt siin, ning ostes lisapaki EA netipoest Origin, saad veel huvitavaid kingitusi, millest loe lähemalt siin. Lisapaki uued pildid on siin ning lisapaki plaadita mängu fail koos seerianumbriga on siin, seerianumbri saatis Simsimaa abiline Laura.

Halloweenipühade tähistamiseks ka simsimaailmas pakutakse tõmbamiseks kahte temaatilist asja ja need on täiesti TASUTA! Tõmba need siit. Tasuta asju on aga veelgi, vaata lähemalt siit.

Täiendatud on The Sims 3 põhimängu linna, eraldi on linna kirjeldus, hooned linnas, krundid linnas ning Simsimaa abilise Eriku toel on lisatud linnas elavad simsid.

Simsimaa abiline Marleen teatas, et lisapakki Sims 3 Pets saab osta veel Prismast.

Novembri uudised

11.november 2013

Simsimaa abiline Ann Marleen saatis 2 pilti, mida näeb siin.

Maaeluhuvilistel on põhjust rõõmustada, sest ilmus uus boonusasi traktor, millega saab kasta ja väetada taimi ning korjata saaki, lähemalt loe siin. Laulude lehel on nüüd kirjas kõik laulud, mis erinevad lisapakid mängu toovad, vaata siit.

Simsimaa abilised: Elisabeth teatas, et The Sims 3 Into The Future on müügil Ülemiste keskuse Euronicsis, kus see maksab 34 eurot, Kets aga teatas, et lisapakk Island Paradise on müügil ka Euronicsis näiteks Viljandis.

Detsembri uudised

02.detsember 2013

Tulekul on uus linn nimega Roaring Heights, mis jõuab müüki 12.detsembril, lähemalt loe ja vaata pilte siin. Uus linn toob ka uue boonusasja luksusauto, millega saab peale sõitmise teha veel muudki, lähemalt siin, ning koos uue linnaga ilmub veel uus krunt, kus on lõbustuspark ja seal on teinegi boonusasi Ameerika mäed, mille kohta on esialgu vaid pilte, mida näed siin.

08.detsember 2013

Uut, varsti ilmuvat linna Roaring Heights promotakse kõvasti - uusi pilte vaata siin ja treilervideot näed siin. Uue, just selle linna jaoks disainitud Rannatee krundiga kaasa tuleva boonusasja Ameerika mägede kohta pole veel endiselt mingit täpsemat infot, kuid juba on ilmunud nende mägede ehitamise ja kokkupanemise õpetus, mis ühtlasi annab ka pisut infot juurde, loe õpetust siin.

Viimati ilmunud lisapaki Into the Future linna Oasis Landing kohta on nüüd pisut rohkem infot tänu Simsimaa abilise Eriku saadetud materjalile: linnast loe siin, pilte vaata siin, krunte näed siin ning linnas elavad pered ja simsid on siin.

Simsimaa abilised: Anelle-Ly saatis neli pilti, neid vaata siin, ning Marilis saatis kaks uut pilti, mida näed siin.

 

Simsimaa veeb annab ainsana Eestis ja eesti keeles täieliku ülevaate The Sims seeria mängudest ja nende lisadest, infot, nippe, koode ning veel palju muud The Sims seeria mängude kohta. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.