2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004

Simsimaa ajalugu: aasta 2012

Jaanuarist augustini toimus Simsimaa kujundusvõistlus, millest lähemalt siin. Kuna kõige rohkem hääli kogus variant "Pole vaja muuta", jäi seekord Simsimaa kujundus muutmata.

Jaanuari uudised

05.jaanuar 2012

SIMSIMAA: HEAD UUT AASTAT! Alustame uut aastat uue kujundusvõistlusega, millest lähemalt loe siin! Aastavahetuse müügiedetabel tegi mõningase üllatuse, vaata siin!

SIMS SOCIAL: Simsimaa abilised: Maris saatis tunnuste selgitusi, Elar saatis pilte.

SIMS 3: Uue lisapaki Showtime kohta ilmus pisut uut infot, mida loe siin ja uusi pilte vaata siin. Ning kogu info The Sims 3 stiililoja kohta on siin.

Simsimaa abilised: Elar ja Elina saatsid uute simsilehtede lingid, Hanna saatis The Sims 3 põhimängu tunnusmuusika, Helena saatis huvitava tähelepaneku seoses vaimudega, Mirjam saatis koodiga tujuparandusnipi, Mari-Ann saatis Late Night vampiiride nippe.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Andre saatis oma pilte, Ethel saatis koodiga erakooli saamise nipi.

15.jaanuar 2012

EA: Simsimängijad üle maailma on juba pikemat aega nurisenud simsimängulooja firmaga Electronics Arts (EA), kes toob turule järjest uusi The Sims 3 lisa- ja eripakke, mida mängijad tegelikult ei soovi, lisaks on alati uutes lisa- ja eripakkides palju vigu, müüb liiga kallilt internetipoes The Sims 3 asju, millest enamus pole ilusad, vajalikud ega tahetud ning kokkuvõttes tahab simsimängijatelt ainult rohkem raha, raha ja raha. Vastukaaluks sellele on organiseeritud BOIKOTT The Sims 3-le, mis kestab 18.veebruarist kuni 25.veebruarini 2012. BOIKOTT tähendab seda, et sel ajal ei mängi keegi The Sims 3, ei külasta The Sims 3 lehekülgi, ei osta poest The Sims 3 mänge ega simsiasju vms, lühidalt - ei tegele mingilgi moel The Sims 3-ga. Kui soovid boikotiga ühineda, tee seda sellel Facebooki lehel.

SIMSIMAA: Simsimaa kujundusvõistlusele saabus esimene töö, vaata seda siin. Kui soovid samuti kujundusvõistlusest osa võtta, loe tingimusi siin. Müügiedetabelis oli vähe liikumist, vaata siin!

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik on teinud tublit tööd, saatnud pilte, videosid ning omakirjutatud jutu, teatas The Sims Medievali serialnumbri, mida näed siin, uue internetilehe, mille aadress on siin, uusi ostukohti, mida näed siin ja The Sims Medievali seikluspaki ostukoha, mida vaata siin.

SIMS 3: Juba on ilmunud ka info kuuenda eripaki kohta, esialgu teatab müügileht Amazon, et The Sims 3 kuues eripakk ilmub 27.märtsil 2012, nime ega muid üksikasju pole veel teada! Uue lisapaki Showtime kohta ilmus uus video, mida näed siin ning uusi pilte näed siin.

Paljudel mängijatel on probleeme tekitanud tõmmatud asjade mänguviimine. Kuigi sel teemal on vaieldud, on olenevalt mänguversioonist siiski kaks erinevat kohta, kuhu panna tõmmatud asjad. Loe asjade mänguviimise õpetuse lühiversiooni siin.

Simsimaa abilised: Moonika saatis oma mängust pilte.

SIMS 2: Simsimaa abiline Anni saatis omakirjutatud jutu.

18.jaanuar 2012

SIMSIMAA: Müügiedetabel oli peamiselt languses, vaata siin!

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis taas oma uusi pilte, videosid ning omakirjutatud jutu teise osa.

SIMS 3: Varsti ilmuv lisapakk Showtime tegi üllatuse, nimelt popidiiva Katy Perry on lisaks sõrmele andnud sellele mängule terve käe ja nüüd saab tellida The Sims 3 Showtime Katy Perry väljaannet, mis sisaldab lauljatari nimelisi asju, loe lähemalt siit, uusi pilte vaata siin ja Katy Perry Showtime videot siin. Lisaks pakub EA diili - ostad (tellid) Showtime, saad vabal valikul mõne eripaki tasuta kauba peale, loe lähemalt siin.

Internetist saab tellida spetsiaalse arvuthiire, mis mängides The Sims 3-e näitab vastava värviga, mis tujus mängus su juhitav sims on. Loe uuest arvutihiirest lähemalt siin.

Simsimaa abilised: Gerda saatis omakirjutatud jutu ja lisapaki Late Night vampiiride nipi, Hanna saatis mitu prohmakapilti.

SIMS 2: Simsimaa abiline Anni saatis taas uue omakirjutatud jutu.

24.jaanuar 2012

SIMSIMAA: Müügiedetabelis oli erinevat liikumist, vaata siin! Ja hea uudis filmisõpradele - tundub, et film "The Sims" ikkagi tuleb, loe lähemalt siin.

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik on saatnud veelgi uut materjali, tema uued pildid on siin, uusi videosid vaata siin ja tema järjejutu kolmandat osa saad lugeda siin.

SIMS 3: Täna ilmus USA-s eripakk The Sims 3 Master Suite Stuff, kolme päeva pärast jõuab see ka Euroopasse, loodame, et siis ka meile. Eripaki uued pildid on vaatamiseks siin ja siin. Uue lisapaki Showtime uued pildid on siin ning palju uusi pilte mälestustest siin. Nende piltide põhjal saab teada, et lisapakk toob muude uute asjade hulgas mängu džinni ja kiirfotokabiini, loe lähemalt siit.

Simsimaa abilised: Aliis saatis oma pilte, Heidy saatis oma pilte ja ka Mari-Liis saatis oma pilte.

31.jaanuar 2012

SIMSIMAA: Müügiedetabelis on pärast väikest tõusu ka värskeim lisapakk Pets ikkagi alla jäänud The Sims 3 põhimängule, mida endiselt ostetakse kõige rohkem, vaata siin!

SIMS SOCIAL: Simsimaa abiline Markus saatis pildi.

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik avas The Sims Medievali nippide leheküljed, kirjutades lahti kangelaste tegevused, esialgu on olemas üldine kangelaste kirjeldus, vaata siit. Samuti saatis Erik oma põneva järjejutu neljanda osa, mida saad lugeda siin.

SIMS 3: Eripaki The Sims 3 Master Suite Stuff uusi pilte saad vaadata siin, treilervideo on siin, uus laiendatud karbipilt on siin ning nõuded arvutile siin. Kes mängib plaadita, saab uue plaadita mängu faili siit.

Uuest lisapakist Showtime ilmus videointervjuu, millest tehtud suur hunnik pilte on vaatamiseks siin. Ning mõned infokillud: 1) kui registreerid oma ostetud Showtime lisapaki The Sims 3 kodukal, saad sealt tasuta tõmmata diskoripuldi, 2) Lisapakk toob mängu uued putukad, uued toiduained ja toidud, uue surma, uued kalad.

Simsimaa abilised: Jane saatis uue eripaki Master Suite Stuff koode, Laura saatis uue pildi.

Veebruari uudised

09.veebruar 2012

SIMSIMAA: Müügiedetabelis on taas peamiselt langused, vaata siin!

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis uue video, mida saab vaadata siin ja oma järjejutu uue põneva osa, mida saab lugeda siin, samuti on olemas valitseja pikem kirjeldus, mida saad lugeda siin.

SIMS 3: Uuest lisapakist Showtime on uut infot, mida loe siin, uued videod kõikide uute ametite tutvustamisega ning produtsentide jutuga, mida vaata siin, sellest videost tehtud uus piltide seeria on siin, Katy Perry simsist pildid on siin, samuti pildid uutest asjadest on siin. The Sims 3 internetipoes on saadaval mägironimissein, millest lähemalt loe siin.

17.veebruar 2012

SIMSIMAA: Müügiedetabelist langes välja keskaegne The Sims Medieval, vaata siin!

SIMS 3: The Sims 3 kodukas pakub kõigile uut linna Lunar Lakes, see on muidugi tasuline - 2450 simsipunkti, kuid kuni veebruari lõpuni saab selle soodushinnaga - 2200 simsipunktiga. Lähemalt uuest linnast loe siin. Ning eelmine uus linn Hidden Springs on nüüd saadaval ka jaemüügis. Pole teada, kas seda saab ka Eestis osta, kuid seda saab näiteks EA internetipoest siit.

Uuest lisapakist Showtime on ilmunud veel suur hulk uut infot, mida saab lugeda siin ning pilt uuest jäneseurust on siin.

Simsimaa abiline Gerda saatis omakirjutatud jutu teise osa.

23.veebruar 2012

SIMSIMAA: Simsimaa kujundusvõistlusel osaleb hetkeseisuga kolm tööd: Eriku kujundatud leht on siin, Maarja kujundatud leht on siin ja Marki kujundatud leht on siin. Simsimängude suur tõus on jõudnud müügitabelisse, vaata siit!

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis mõne uue pildi, mida näed siin, tema uut videod vaata siin ja järjejutu uut huvitavat osa saad lugeda siin. Lisaks on Erik kirjutanud üksikasjalikult lahti kaupmehe tegevused ja strateegia, mida loe lähemalt siin.

SIMS 3: Lisapaki Generations keemialaua joogid, nende valmistamine ja nende mõju on kõik kirjas, loe siit. Simsimaa abilised Toomas Erik , Annika ja Kelian saatsid lehtede lingid, mille leiad siit.

SIMS 2: Simsimaa abiline Helena saatis omakirjutatud jutu.

29.veebruar 2012

SIMSIMAA: Taas on saadetud kaks uut Simsimaa välimust kujundusvõistlusele - Laura kujundatud Simsimaa on siin ja Keliani kujundatud Simsimaa on siin, kujundusvõistlusest lähemalt loe siin. Müügitabelist langes välja kaks simsimängu, vaata siit!

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis taas mõned uued pildid ja tema järjejutu uut põnevat osa saab lugeda siin. Lisaks on kirjutanud üksikasjalikult lahti Jakobani preestri päeva, tegevused ja kohustused, vaata lähemalt siit.

SIMS 3: Lisapakist Showtime ilmus uusi pilte, mida näed siin ja simporti videõpetus on siin.

Simsimaa abilised: Merian saatis prohmaka ja uue pildi, Ketu saatis uusi pilte.

Märtsi uudised

03.märts 2012

SIMS 3: Mänguloojad on muutnud taktikat - kui varem ilmus koos uue lisapakiga ka uus mänguparandus, siis nüüd lastakse uus mänguparandus välja enne uut lisapakki. See on ka lihtsam ja arusaadavam ning mängijad saavad harjuda uute võimalustega, enne kui tutvuda uue lisapakiga. Nii et siis mänguomanike mängukäivitajasse on ilmunud mänguparandus 1.31, mis on vajalik nädala pärast ilmuva Showtime installimiseks. Iga uuem mänguparandus läheb järjest mahukamaks, selle paranduse suurus on juba ligi 1GB?!!. Kui ei saa või ei taha uut parandust oma mängukäivitaja kaudu installida, tõmba see Simsimaalt siit. Seekord polegi mänguparanduse nimekirjas vigu, mida parandada, küll on aga päris palju uuendusi, mis on eelkõige vajalikud uue lisapaki Showtime jaoks. Loe uuest mänguparandusest lähemalt siin.

Põhjalikult on täiendatud The Sims 3 probleemide lehte, kus on enamlevinud probleemid ja küsimused koos lahendustega ning koos uue mänguparandusega ilmus ka uuendatud mängukorrastusnipp. Probleemide lahendusi ja küsimuste vastuseid loe siin.

The Sims 3 internetipoodi ilmus uus boonusasi - telepordialus, millest vaata pilte ja loe lähemalt siin. Juba mõne päeva pärast ilmuva lisapaki Showtime laadimisakent näed siin ja uus video on siin.

10.märts 2012

SIMSIMAA: Müügitabelis oli nii paigalseisu, tõusu, kui tagasitulekuid, vaata siit!

SIMS 3: Lisapakk Showtime on ilmunud ja loodame, et see jõuab võimalikult kiiresti ka Eestisse. Ilmumisele kohaselt on lastud välja ka uus treilervideo, mida näed siin ja uued pildid on siin. Lisaks neli videot uutest asjadest ja võimalustest, vaata siin. Kes mängib plaadita, siis on nüüd olemas nii uuele mänguparandusele vastav kui ka uue lisapaki Showtime plaadita mängu failid, saad need siit. Uuele mänguparandusele (1.31.118) vastav linnaloomisprogrammi uuem versioon on samuti ilmunud, saad selle siit.

Uues paranduses ja uues lisapakis, samuti hiljuti ilmunud uues linnas Lunar Lakes on välja tulnud nii palju vigu, et juba lasti välja uus mänguparandus 1.32.3, mis aga omakorda tõi uusi vigu, mis ei lasknud üldse enam mängida, mistõttu hetkel seda uut parandust installida ei saa. Aga mõni fänn jõudis selle tõmmata ja seda uurida ning leidis sellest uuest parandusest palju vihjeid järgmise, 7.lisapaki kohta, mis peaks tulema maagiateemaline, loe lähemalt siin.

Simsimaa abilised: Merian saatis uusi pilte ja ka Erik saatis oma uusi pilte, Tuuli saatis koodiga nipi.

16.märts 2012

SIMSIMAA: Värske The Sims 3 lisapakk Showtime kihutas müügitabelis kohe etteotsa, vaata siit!

SIMS 3: Katy Perryst juba niisama lihtsalt lahti ei saa. Eripakk number kuus on The Sims 3 Katy Perry Sweet Treats Stuff, mis ilmub 12.juunil 2012. Ja hind on sel võrreldes teiste eripakkidega üpris soolane - ligi 30 eurot.

Mänguomanike mängukäivitajasse on ilmunud uus mänguparandus 1.33.2, mis peaks nüüd vanu vigu parandama ja uusi mitte lisama. Kuid juba on ka sellel leitud uusi probleeme, eriti superparandusega, mis parandab ja uuendab suvalise versiooniga mängu. Seetõttu on targem alates versioonist 1.29 tõmmata ja installida uusi parandusi järjest, loe lähemalt ja tõmba parandusi siit. Ning kui oled leidnud oma Showtime lisapakis vigu, siis loe probleemi lahendust siit.

Simsimaa abiline Erik saatis The Sims 3 Showtime serialnumbreid.

24.märts 2012

SIMSIMAA: Müügitabelis tõusis hitiks uus lisapakk Showtime, vaata siit!

SIMS SOCIAL: Simsimaa abiline Markus saatis uue pildi.

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis seikluspaki Pirates & Nobles logo, mida näed siin.

SIMS 3: Sims 3 internetipoes on saadaval kaks uut asja boonuskategoorias ning mängutegijad pakkusid välja tulevikus ilmuvate lisa- ja eripakkide ideed, loe lähemalt siit. Kui mängid plaadita, siis viimasele mänguparandusele 1.33.2 vastav plaadita fail on siin.

Lisapakk Showtime tõi palju uuendusi ka põhimängu, mille tõttu on ka uuenenud paljud lehed: 5 uut retseptiraamatut raamatutelehel, kolm uut toiduainet ja 12 uut toitu toidupoes söögilehel ning lemmikutes simsiloomislehel, 2 uut päkapikku päkkapikkude lehel, öösiti püütavad 8 jaanimardikat liblikate lehel, uus kala meritäht kalastamisoskuse lehel, uus vili banaan aiandusoskuse lehel, lisaks uued peidetud oskused, uued elusoovid, uued eluauhinnad, uued tunnused, uued hooned kinnisvaraäris, uus surmaliik.

Simsimaa abiline Merian saatis video.

SIMS 2: Simsimaa abiline Anni saatis kaks omakirjutatud juttu.

31.märts 2012

SIMSIMAA: Uus lisapakk Showtime kaua tipus ei püsinud, müügitabelit vaata siit!

SIMS 3: Uue eripaki The Sims 3 Katy Perry Sweet Treats Stuff kohta on ilmunud esimene info ja pildid, seda aga ühel hispaaniakeelsel lehel, mille tõttu on alust arvata, et EA lekitas selle info kas kogemata või meelega. Loe eripaki infot siin ja vaata pilte siin.

Lisapakk Showtime on Eestisse jõudnud, näiteks elektroonikapoes Euronics on selle hind 34.90 . Ning valmis on saanud lisapaki Showtime nippide lehed, üldised nipid ja uuendused on siin, kuid eraldi on veel nipid ja info uutest ametitest mustkunstnikust, akrobaadist ja lauljast, üldiselt esinemistest, saavutustest ja uuest internetipassist SimPort, samuti uuest linnast Starlight Shores, uutest asjadest ja kruntidest ning loomulikult uuest üleloomulikust olendist džinnist.

Simsimaa abilised: Mari-Liis teatas infot tahvelarvutite ja simsimängu kohta, loe lähemalt siin, Keidi saatis kaks pilti.

Aprilli uudised

05.aprill 2012

SIMSIMAA: Müügitabel on rahunenud, vaata siit!

SIMS 3: Uus eripakk The Sims 3 Katy Perry Sweet Treats on nüüd ametlikult välja kuulutatud, loe infot siin ja eripaki loojale esitatud küsimustele vastuseid siin, uusi pilte näed siin, MTV-s salvestatud tutvustavat videot ning videot, kus Katy Perry räägib omanimelisest The Sims 3 eripakist ja laulab simsikeeles, samuti eripaki treilervideot vaata siin ja eripakiga mängu tulevaid asju näed siin.

Simsimaa abiline Heidy saatis ühe uue pildi.

SIMS 2: Simsimaa abiline Laura saatis uusi pilte.

11.aprill 2012

SIMSIMAA: Värskeim lisapakk Showtime läks taas müügitabelit juhtima, vaata siit!

SIMS 3: Lisapakk Showtime tõi mängu tegelikult kolm uut kala - hariliku meritähe, sinise meritähe ja ninja meritähe. Loe kalastamisest ja vaata uusi kalu siin. Iga seni ilmunud lisapakk tõi mängu erinevaid uusi krunte, mille suurused on väga erinevad, kuid mida ei saa kahjuks täpselt teiste linnade tühjadele kruntidele panna, sest sellise suurusega tühje krunte lihtsalt ei ole. Nüüd saad Simsimaalt häki, mille abil saad linna panna suvalise suurusega krunte. Tõmba häkk siit. Ning uute kruntide panemisel linna on abiks linnaehitusnippide leht, mis on samuti valmis saanud, loe linna ehitamisest siin. Ning valmis on saanud lõpuks ka mängualustamise õpetus, mis on kindlasti vajalik neile, kes pole varem mänguga kokku puutunud, vaata alustamise nippe siin.

Simsimaa abiline Janeli teatas uuest eestikeelsest foorumist AllForSims.

20.aprill 2012

SIMS MEDIEVAL: Valmis on saanud keskaegsete simside iseloomulehed: tunnused, nõrgad kohad ja legendaarsed tunnused, mille selgitamisel oli abiks ka Simsimaa abiline Erik. Vaata ja loe nippe simside iseloomust siin.

SIMS 3: Kaks hispaania ostulehte Hypnosys ja Tu Tienda De Video Juegos, on lisanud müüginimekirja juba ka The Sims 3 seitsmenda eripaki, mis ilmub juba 12.juulil, see on kuu pärast Katy Perry eripakki. Pisut kaheldav, kuid ootame-vaatame! Uuele eripakile The Sims 3 Katy Perry Sweet Treats ilmus paar uut pilti, mida näed siin ning pilt uutest asjadest on siin.

Simsimaa abiline Eleryn saatis omakirjutatud jutu.

SIMS 2: Simsimaa abiline Maria saatis koodiga nipi.

25.aprill 2012

SIMS 3: The Sims 3 internetipoodi tulevad varsti uued boonusasjad: jäätisemasin ja fritüür, millega saab teha uusi toite, vaata pilte siin. Veebileht Rincon Del Simmer teatas, et uue, juulis ilmuva 7. eripaki nimi on The Sims 3 Diesel Stuff. Diesel on Itaalia moefirma ja eripaki põhimõte on seega sarnane The Sims 2 H&M eripakiga. Tutvu Diesel toodanguga nende kodukal.

Simsimaa abilised: Eleryn saatis uue jutu, Regina saatis pildi.

SIMS 2: Karjääritabelites oli andmeid puudu, nüüd on need lisatud ja töölehti pisut kohendatud, vaata siin.

Mai uudised

01.mai 2012

SIMSIMAA: Simsimaa abiline Ave saatis oma pakkumise Simsimaa kujundusvõistlusele, vaata tema kujundatud Simsimaad siin. Kes soovib samuti võistlusel osaleda, parem kiirustagu, sest varsti lõpeb pakkumiste esitamine ja algab hääletamine, loe lähemalt siit.

SIMS MEDIEVAL: Selles mängus on palju rohkem erinevaid toitude valmistamise viise ja erinevaid retsepte: pajas saab teha 51 toitu, lõkke peal 34 toitu ja ahjus veel 32 toitu, lisaks saab pruulida 19 erinevat joovastavat jooki. Kogu selle info kogumisel oli taas kõvasti abiks Simsimaa abiline Erik. Vaata ja loe nippe keskaegsest kokkamisest ja toitudest-jookidest siin.

SIMS 3: Ka The Sims 3 toiduvalmistamisnippide lehti on Simsimaal pisut kohendatud ja jagatud mitmeks osaks, et saaks kiiremini vajaliku info üles leida, näiteks on eraldatud toidupood, toitude kvaliteet, kokkamisoskus, toidumasin, lihtne söömine, loomatoidud ja eraldi leht on pühendatud ka müstilisele toidule nimega ambroosia. Alusta The Sims 3 toiduvalmistamise ja toitude uurimist siit.

The Sims 3 internetipoes on nüüd saadaval uued boonusasjad jäätisemasin ja fritüür, millega saab teha uusi toite, kuid neid saab vaid koos komplektiga "Fabulous Fiesta!", mille hind on muidu 2200 simsipunkti, aga kuni 11.maini saab selle 1800 simsipunktiga, tutvu asjadega ja tõmba komplekt siit.

Simsimaa abilised saatsid seekord eriti palju omakirjutatud jutte: Eleryni ja Emma The Sims 3 jutte saad lugeda siin, Mettemi ja Anni The Sims 2 lugusid loe siin ning Kairit saatis veel ka The Sims 3 pilte.

11.mai 2012

SIMS SOCIAL: Simsimaa abiline Merilyn saatis uue nipi.

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis oma põneva järjejutu uue osa, loe siin.

SIMS 3: EA teatas, et uus eripakk on tõepoolest Diesel Stuff, mis ilmub kuu pärast Katy Perry eripakki, täpsemalt 10.juulil. Loe Diesel Stuffi tutvustust siin, vaata pilte siin ja ostuinfot siin. The Sims 3 internetipoes on saadaval uus boonusasi - tahvelarvuti, loe lähemalt siin. Ning tõmbamiseks on saadaval kümme söögikohta, loe ja tõmba siit.

Simsimaa abilised: Marilis saatis pilte.

22.mai 2012

SIMS 3: Eriti suured simsifännid on mängu põhjalikult uurides avastanud mõned peidetud asjad, mida siiani mängus pole, loe lähemalt siin. Mänguloojad ja ka mängijad armastavad üleloomulikke olendeid, keda ilmub mängu juurde iga lisapakiga, loe kokkuvõtet kõigist võimetega olenditest siin.

Simsimaa abilised: Marilis saatis uusi pilte ja Erik saatis uue järjejutu esimese osa, loe siin.

SIMS 2: Pisut on täiendatud lisapakiga Free Time mängu ilmunud džinni infot ja nippe, loe siin. Simsimaa abilised: Anni saatis videolinke, Emma saatis jutu.

31.mai 2012

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis oma huvitava ja ülipõneva järjejutu uue, üheksanda osa, mida saad lugeda siin.

SIMS 3: Uuele eripakile The Sims 3 Katy Perry Sweet Treats ilmus kolm uut pilti, mida näed siin ning treilervideot vaata siin.

Simsimaa abilised: Erik saatis oma järjejutu teise osa, loe siin, Loreida saatis lingi oma lehele simsikad.forum.co.ee.

Juuni uudised

05.juuni 2012

SIMS 3: Ostulehed Amazon ja Alex pakuvad ette tellimiseks uut, seitsmendat lisapakki nimega The Sims 3: Supernatural, mis ilmub 7.septembril. Uus eripakk The Sims 3 Katy Perry Sweet Treats on ilmunud, loodame, et see jõuab ka võimalikult kiiresti Eestisse, kuid internetis saab seda ka tellida ja osta, vaata siia. Uue eripaki laadimisaken on selline.

Koos uue eripakiga ilmus, nagu alati, ka uus mänguparandus. Seekordse paranduse versioon on 1.34.27 ja selle saab iga mänguomanik installida läbi mängukäivitaja, kui aga ei saa või ei taha sealtkaudu parandust installida, saad uue paranduse ka Simsimaalt, siit. Uus parandus toob mängu mõned uued asjad ehitusrežiimi, vaata neid siin.

12.juuni 2012

SIMS 3: Tundub, et järgmine lisapakk on tõepoolest The Sims 3: Supernatural, selle kohta ilmusid vene simsisaidil pildid, mida näed siin , venekeelne logo on siin ja Simsimaa abiline Submob leidis trailervideo, mida saab näha siin ning pilte sellest treilerist vaata siin. On kahesuguseid arvamusi: ühed arvavad, et selle lekkinud video tõttu avaldab EA juba lähematel päevadel ametliku info uue lisapaki kohta, samas teised arvavad, et treileris nähtu on kõik ise tehtud ja seega treiler võlts. Elame-näeme!!!

Simsimängude tootja EA plaanib ikka õige mitut simsimängu, nimelt on tootja registreerinud juba ammu netilehed thesims4.com, thesims5.com jne kuni thesims10.com. Loe lähemalt siit. Ning The Sims 3 internetipoodi on ilmunud uued boonusasjad, mis on peamised elemendid uuel krundil, kus simsid saavad mängida kasiinos, loe lähemalt siit.

Simsimaa abiline Ruth saatis omakirjutatud jutu.

SIMS 2: Simsimaa abiline Katre saatis omakirjutatud jutu.

14.juuni 2012

SIMS 3: Ja nii ongi, EA teataski ametlikult, et järgmine lisapakk on The Sims 3: Supernatural. Loe infot siin ja vaata ingliskeelset treilerit siin, lisaks loomulikult hunnik pilte, mida saad näha siin ja siin.

SIMS 2: Simsimaa abiline Minni saatis rasedusenipi.

19.juuni 2012

SIMS 3: Kuigi lisapaki Supernatural uues linnas Moonlight Falls on lumised mäetipud, see lisapakk siiski mängu ilma ega aastaaegu ei too, kuid Ungari netipood pakkus juba ettetellimiseks The Sims 3 kaheksandat lisapakki nimega Seasons ilmumisajaga 09.novembril 2012. EA reageeris kiiresti ja praeguseks on see info sealt eemaldatud, mis aga tähendab, et see võib olla tõsi?!

The Sims 3 Supernaturalile ilmusid veel mõned uued pildid, mida saad näha siin. Ning huvitaval kombel liigub sellele lisapakile kaks erinevat karbipilti, vaata neid siin. The Sims 3 ametlik leht teatas uuest linnast, millest loe ja vaata pilte siin.

Eripaki Katy Perry Sweet Treats ja The Sims 3 viimase paranduse plaadita mängimise failid on siin ning Simsimaa abiline Gerda saatis ka Katy Perry eripaki serialnumbri. Ning eripakile Diesel Stuff ilmus paar uut pilti, mida näed siin.

27.juuni 2012

SIMS 3: Veel on uued The Sims 3 paki nimed välja ilmunud: Ungari veebipood Uberkonzol pakub ettetellimiseks pakki nimega The Sims 3 Refresh ilmumisajaga 17.august. Kuid itaalia online-pood Alex pani ettetellimiseks välja eripaki The Sims 3: Seaside Stuff, mis ilmub 26.oktoobril. Mõelda võib igat moodi, üks loogiline seletus (kui mõlemad õiged on!) on selline: Refresh on lihtsalt The Sims 3 põhimäng koos kõikide seni ilmunud paranduste ja uuendustega ning Seaside Stuff on 8.eripakk!??

Varsti ilmuva uue eripaki Diesel Stuff kohta ilmus uut materjali: uued pildid on siin, pildid selle eripakiga mängu lisanduvatest asjadest ja riietest on siin ja eripaki treilervideo on siin. Uue lisapaki Supernatural teemal toimus hiljuti netivestlus (chat), millest pilte vaata siin. Ning uus linn Lucky Palms toob mängu palju uusi, peamiselt kõrbetaimi, loe nendest ja vaata uusi pilte siin.

Simsimaa abilised: Melissa saatis pilte, Erik saatis Katy Perry eripaki koode.

SIMS 2: Simsimaa abiline Pille saatis Glamour Life eripaki koodi.

Juuli uudised

10.juuli 2012

SIMSIMAA: Lõpuks ometi!!! Simsimaa kujundusvõistlusele tööde saatmise aeg on läbi ja nüüd algab hääletamine. Kokku saatis oma kujunduse võistlusele kuus Simsimaa abilist. Vali välja sulle kõige rohkem meeldinud kujundus ja anna temale hääl! Vaata kujundusi ja hääleta siin.

SIMS 3: Eripakk Diesel Stuff on ilmunud, loodame, et see jõuab võimalikult kiirelt ka Eestisse, kuigi EA teatas, et juba üsna pea muutuvad kõik selle firma mängud kättesaadavaks ainult läbi interneti, loe lähemalt siit. Värske eripaki uusi pilte näed siin ja eripaki laadimisakna pilt on siin. Nagu ikka, uue pakiga koos ilmub ka uus mänguparandus, seekordne teeb põhimängu versiooniks 1.36.45 ja selle saab iga mänguomanik läbi mängukäivitaja. Kui sealtkaudu ei saa või ei taha, siis saab uue paranduse ka Simsimaalt siit. Mida täpselt uus parandus muudab, ning ka sellest, et uus parandus avab saladuskatte tulevikus ilmuvatelt lisapakkidelt, loe siin.

Simsimaa abilised: Melissa saatis kolm uut pilti , Elina saatis palju pilte ja teatas, et väga aktiivne on simsiteemal foorum GlamSims, Deili saatis koodiga nipi, Hanna saatis mõned erinevad nipid.

21.juuli 2012

SIMSIMAA: Simsimaa uue kujunduse hääletusel on juba üle 300 osaleja, kellest ligi poolele meeldib Keliani kujundus, mis põhimõtteliselt on sama, mis praegune, ainult põhivärv on sinine. Hääletus jätkub, vaata uusi kujundusi ja anna oma hääl kõige rohkem meeldinud kujundusele siin.

SIMS 3: Veel üks kinnitus, et lõpuks ometi tulevad ilm ja aastaajad mängu: Netipood Smyths pakub The Sims 3 kaheksandat lisapakki nimega Seasons hinnaga 39,99 ja ilmumisajaga 16.novembril 2012. Ametlikku teadet aga enne seitsmenda lisapaki Supernaturali ilmumist ei ole ilmselt oodata.

Saksa simsileht SimFans küsis otseallikast ehk siis mängutootjalt EA-lt, mida tähendab Sims 3 Refresh ja sai vastuse, et see ongi The Sims 3 põhimäng koos kõikide seni ilmunud uuenduste ja parandustega. See on hea uudis uutele Sims 3 mängijatele, kes tahavad osta põhimängu, nüüd ei pea sinna juurde installima mitme aasta jooksul ilmunud kokku juba päris mitu gigabaiti parandusi ja uuendusi, vaid saab nautida kohe mängu ja kõige uuemaid võimalusi, lisaks saab sellele juurde installida igasuguse The Sims 3 eri- ja/või lisapaki kartmata, et puuduks mõni uuendus. The Sims 3 Refresh peaks ilmuma augusti keskel.

Värskele eripakile Diesel Stuff ja ka uuele mänguparandusele versiooniga 1.36.45 on nüüd olemas plaadita mängimise failid, mille saad siit.

Ilmunud on uus linn Lucky Palms, mille kohta saab infot siin, linnaga mängu lisanduvad asjad on siin, krundid on siin, pered on siin ja pildid on siin. Lisaks on Simsimaal nüüd olemas info, uute asjade pildid, uued krundid, lisanduvad pered ja simsid ning pildid kõikide eraldi ilmunud The Sims 3 linnade kohta - Riverview, Barnacle Bay, Hidden Springs ja Lunar Lakes.

Simsimaa abilised: Margit saatis terve hunniku täiesti uusi pilte.

SIMS 2: Simsimaa abilised: sõbrad Kallu&Mannu tegid väga erilise saadetise, nimelt mõtlesid nad välja "Simsilaulu" ja laulsid selle ka videole, vaata videot koos sõnadega ja laula kaasa siin, Markus saatis mitu videot, mida näed siin.

Augusti uudised

01.august 2012

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis oma ülipõneva järjejutu uue osa, mida saad lugeda siin.

SIMS 3: Täielikult on muutunud infokeskuse leht ja seal olevad viited ja lingid, infokeskuse lehel saad nüüd kiirelt viited kõige rohkem küsitud lehtedele, vaata infokeskust siin. Alles on jäänud ka The Sims 3 uudiste leht, mida saad lugeda siin. Ning infokeskuse uues rubriigis boonusasjad on Sims 3 netipoest saadav uus boonusasi - šokolaadipurskkaev, millest loe lähemalt siin.

Uue lisapaki Supernatural kohta ilmusid uued pildid, mida näed siin ning eraldi on ka pildid uuest linnast Moonlight Falls, vaata linnapilte siin.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Anni saatis jutu, Kristin saatis kaks pilti.

02.august 2012

SIMSIMAA: Simsimaa uue kujunduse hääletusel on ilmunud ka arvamusi, et kujundus ei peaks üldse muutuma, nüüd on ka see võimalus hääletusel olemas. Koos uute vastustega algab hääletus uuesti, vaata uusi kujundusi ja anna oma hääl kõige rohkem meeldinud kujundusele siin.

SIMS 3: Jah, seitsmes lisapakk Supernatural pole veel ilmunud, aga juba on kinnituse saanud kaheksas lisapakk, mis ongi aastaaegade ja ilmaga Seasons, nimelt simsimängude üldine ametlik leht thesims.com näitas mõnda aega toodete kategoorias Seasonsi tellimisvõimalust lausa koos karbikaane ja ka ühe pildiga jääbaarist, kus simsid on talviselt riides. Juba varem on paljude netipoodide lehtedel rippunud võimalus tellida The Sims 3 kaheksandat lisapakki nimega Seasons, hind on keskmiselt kuni 40 ja ilmumisaeg novembri algus kuni keskpaik.

03.august 2012

SIMS 3: Ja ongi nii, kaheksas lisapakk on Seasons, mille EA nüüd ametlikult välja kuulutas. Loe tutvustust siin, vaata pilte siin, ametlik tutvustustreilervideo on siin ning mõned märksõnad ja võimalused, mille toob mängu uus lisapakk: UFO-d ja tulnukad, ujumine ookeanis, basseini hüppelaud, jalgpall ja veel palju muud, nendest saad lugeda siin.

Aastal 2012 on ilmunud ja ilmumas eriti palju simsimänge - kui eelnevatel aastatel on reeglina ilmunud kaks lisapakki, kaks eripakki ja üks linn, siis sel aastal on teada juba kolm lisapakki, kolm eripakki ja kaks linna, lisaks kõikide uuendustega põhimäng ja jutt on liikunud veel ühest eripakist, aga aasta pole veel läbi... Mõned simsifännid arvavad, et see on märk sellest, et see aasta on mängu The Sims 3 viimane aasta, kuna aastal 2013 ilmub The Sims 4!!!! Eks ootame siis....

09.august 2012

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis oma ülipõneva järjejutu viimase osa, mida saad lugeda siin.

SIMS 3: Uuest lisapakist Seasons on nüüd olemas kevade pikem kirjeldus, loe seda siin.

Simsimaa abilised: Mari saatis pilte, Elisabeth teatas, et eripakki Katy Perry Sweet Treats müüakse Eestis Euronicsis, kus selle eripaki hind on 19.99 €.

SIMS 2: Simsimaa abiline Anni saatis uue jutu.

17.august 2012

SIMS 3: EA kiirustab tõepoolest - taas on välja kuulutatud uus linn, mida kohe-kohe saab The Sims 3 internetipoest simsipunktide eest tõmmata, loe linna kirjeldust siin ja vaata pilte siin. Uuest lisapakist Supernatural on lisandunud palju infot, kõigepealt uutest asjadest, mis selle lisapakiga mängu tulevad, loe ja vaata pilte siin, samuti kümme uut pilti, mida näed siin. Veel uuemast lisapakist Seasons on tulnud uued pildid, mida näed siin ning olemas on nüüd suve kirjeldus ja suvetegevused, mida loe siin.

Simsimaa abilised: Berthold teatas, et simsimänge saab osta Anttilast, kus mõnikord on väga soodsad hinnad, hetkel on odavamad lisapakid Pets ja Ambitions ning Annabel saatis armastuse nipi.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Berthold teatas hea uudise nendele, kes tahavad The Sims 2 põhimängu, nimelt Anttilas on müügil The Sims 2 põhimäng, mille hind on ainult 9,95 €, Annabel saatis kaks juttu.

24.august 2012

SIMSIMAA: Simsimaa uue kujunduse hääletusel ongi peale jäänud arvamus, et kujundus ei peaks üldse muutuma. Niisiis, hääletus on lõppenud ja seekord Simsimaa kujundus ei muutu. Aga kõiki kujundusvõistlusel osalenud kujundusi saad näha siin.

SIMS 3: Uus linn Sunlit Tides on nüüd kõigile simsipunktide eest saadaval siin. Uus linn on suunatud peamiselt puhkusele ja lõõgastusele, millega on seatud ka kõik linnaga kaasa tulevad mitu uue mängutehnikaga asja - aurusaun, mudavann, massaažilaud, välidušš, lisaks veel muid asju, vaata asju siin. Uue linna eestikeelne kirjeldus on siin, Simsimaa abilise Agnese osalusel saab uuest linnast näha palju uusi pilte siin ning linn toob mängu uusi krunte ja jäneseurge näiteks kriminaalse karjääri jaoks, mis seni on olnud alati igavad vanad laohooned, nüüd aga midagi täiesti uut, vaata lähemalt siit.

Generations lisapakist on nüüd Simsimaa abilise Pille osalusel olemas kujuteldava sõbra nipid, mida näed siin, Uuest lisapakist Supernatural on ilmunud uus video, mida saab näha siin.

Septembri uudised

01.september 2012

SIMS 3: Enne, kui juba vaid mõne päeva pärast ilmub uus lisapakk Supernatural, saavad mängijad juba tutvuda mõningate võimalustega, mille tõi mängu äsja ilmunud uus parandus, mis uuendab mängu versioonini 1.38.151. Mänguomanikud saavad uue paranduse installida läbi mängukäivitaja, kui sealtkaudu ei saa/ei taha, saab uue paranduse tõmmata loomulikult ka Simsimaalt siit ning kõiki uusi võimalusi, mille see parandus mängu toob, saab vaadata siin.

Lisapaki Supernatural uusi pilte vaata siin ning kõiki uues linnas Moonlight Falls olevaid hooneid näed interaktiivsel kaardil Saksa lehel SimFans, kus lihtsalt linnakaardil vii kursor mõne lisapaki ikoonipildi juurde ja avaneb selles kohas linnas oleva hoone pilt. Vaata interaktiivset kaarti siin.

06.september 2012

SIMS 3: Lisapakk Supernatural on ilmunud ja loodame, et see jõuab võimalikult kiiresti ka Eestisse, kuid nagu alati, kõige kiirem tee lisapakki saada, on see osta otse EA internetipoest, kust saab selle otse oma arvutisse tõmmata, lähemalt loe siit. Kui lisapakk olemas ja tahaks mängida ilma plaadita, siis vajaliku faili nii Supernatural lisapakile kui ka põhimängu uuele versioonile 1.38.151 saad siit. Lisapaki Supernatural uusi pilte näed siin ja uut videot vaata siin.

Uuest eripakist on teatanud Hollandi müügisait Wehkamp, kus on müügil The Sims 3 kaheksas eripakk nimega Decades Stuff, mis ilmub 24.jaanuaril 2013. Tänavu märtsis pakkusid mängutegijad The Sims 3 suhtluslehel mängijatele lisa-/eripakkide ideid tulevikuks ja üks neist oli ka The Sims 3 Decades Stuff, mille kirjeldus oli siis järgmine: Hipsteritest hipideni, nüüd saavad simsid gruuvida retroriietes retromööbli keskel 1970.-test, 80.-test ja 90.-test. Narmasvaibad, pikad juuksed ja nailonsärgid on vaid mõned asjad, mille abil saavad simsid läbi elada need ajastud. Kuula kassettmakki, vaata lemmikseebikat nuppudega telekast või valmista õhtusööki avokaadovärvi pliidil - see on nii änksa! .

Simsimaa abilised: Elina saatis juba oma uusi Supernaturali lisapaki pilte, Karmen teatas rõõmustava uudise kõigile, kes tahavad erinevaid the sims 3 stuffe ja lisapakke: Pärnus Kaubamajaka Euronicsis on arvutimängude riiulis igasugu stuffe ja mõned eripakid erinevate hindadega ning XBox 360 simsi põhimäng. Hendrik saatis Sims 3 põhimängu seeriakoode ja lisapaki Pets seeriakoode, Ruth saatis veel ühe nipi lisapaki Generations kujuteldava sõbra kohta.

12.september 2012

SIMSIMAA: Äsjailmunud lisapakk Supernatural läks kohe juhtima ka mängude müügiedetabelit, vaata lähemalt siin.

SIMS 3: Simsimaa abiline Helen teatas rõõmustava uudise, et Tartus Lõunakeskuses ProGames poes on The Sims 3 Supernatural müügil ja hind on 34.99€. Nii et ProGames poodides ka mujal peaks uus lisapakk müügil olema.  

Vene simsileht SimsMixei avastas venekeelses EA netipoes Origin uue lisapaki The Sims 3: University, mille kohta rohkem kahjuks infot polnud. Üsna ruttu see poolik leht ka eemaldati, mis lubab oletada, et see lisapakk võib uuel aastal ka ilmuda.

Täiendatud on režiimide lehti: seadeterežiimi nippides on nüüd ka mänguparanduste või lisapakkidega lisanduvad uued võimalused, loe lähemalt siit, ning lisatud on elurežiimi kirjeldus, mida vaata siin.

Simsimaa abiline Keidi saatis pilte.

30.september 2012

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik kirjutas uue järjejutu, mille esimest osa saad lugeda siin.

SIMS 3: Ilmus uus mänguparandus versiooniga 1.39.3, mis parandab ühe häiriva asjaolu, nimelt zombid peavad ilmuma vaid täiskuu ajal, kuid ilmusid ka muul ajal, nüüd sai see viga parandatud. Uue paranduse saab iga mänguomanik installida läbi mängukäivitaja, kui sealtkaudu ei taha/ei saa, saab uue paranduse tõmmata ka Simsimaalt siit, ning uuele parandusele vastav plaadita mängu fail on siin.

Üha kindlamaks saab kaheksanda eripaki ilmumine, sest hollandi müügilehel GameWorld on nimekirjas taas eripakk The Sims 3 Decades Stuff, mis ilmub 24.jaanuaril 2013. The Sims 3 netipoes ilmusid uued boonusasjad - korvpallimasin ja korvpallirõngas, millest saab rohkemat infot siin.

Simsimaa abiline Loora saatis omakirjutatud jutu.

Oktoobri uudised

12.oktoober 2012

SIMS 3: 09.oktoobril 2012 toimus EA netiülekanne simsi teemal, kust tuli välja päris palju uut infot. Kinnitati kaheksas eripakk, milleks on järgmise aasta jaanuaris ilmuv The Sims 3 70s, 80s, & 90s Stuff, mis varem oli lekkinud The Sims 3 Decades Stuff nime all, sellest loe lähemalt siin ja vaata pilte siin. Samuti anti teada, et tulekul on uus linn nimega Monte Vista, mis on itaalia stiilis ja sisaldab uue mängutehnikaga objekti - leivaahju, uuest linnast loe lähemalt siin ja vaata pilte siin. Ning jagati ka infot uue simsidigiajakirja kohta, millest loe siin.

EA simsiülekande lõpus jooksid lavale kaks tegelast - koolimaskott ja koolilõpetaja, kes andsid ilmselt vihje järgmisele, üheksandale lisapakile, milleks on kuulu järgi The Sims 3: University. Kuna kommentaare ei tulnud, jääb see esialgu vaid oletuseks. Juba varem on vene simsileht SimsMixei avastanud venekeelses EA netipoes Origin uue lisapaki The Sims 3: University, mille kohta rohkem infot polnud. Üsna ruttu see poolik leht ka eemaldati, mis lubab oletada, et see lisapakk võib uuel aastal ka ilmuda.

Simsimaa abilised: Mari saatis uusi pilte, Gertrud saatis omakirjutatud jutu, Erik saatis lisapaki Supernatural serialnumbreid.

19.oktoober 2012

SIMS 3: Lõpuks ometi on uudiseid uuendatud põhimängust The Sims 3 Refresh, nimelt viimaste teadete järgi ilmub The Sims 3 Refresh 31.oktoobril 2012. Tegemist on siis ainult põhimänguga, millele on lisatud kõik seni ilmunud mänguparandused ja -uuendused, kaasa arvatud mängu ajal otse internetipoest asjade tõmbamine ja läbi interneti sõpradega suhtlemise võimalused. Hispaania EA lehel ilmunud uudise järgi saab seda osta alates 1.novembrist hinnaga 40,99 €, hinna sees on lisaks tasuta lisapakk World Adventures. See pakkumine kehtib kuni 31.jaanuarini 2013.

Uuest lisapakist Seasons on uusi pilte, mida näed siin ning uut videot vaata siin. Samuti saab rohkem teada selle lisapaki üleloomulikust olendist - tulnukast, kellest loe lähemalt ja vaata pilte siin. Olemas on ka sügise pikem kirjeldus koos piltidega, mida saad lugeda ja vaadata siin. Ning täiesti uus uue mängutehnikaga asi ilmub mängu, kui sul lisaks lisapakile Seasons on olemas juba ka lisapakk Supernatural, ilmakivist loe lähemalt siin.

SIMS 2: Simsimaa abiline Mette saatis omakirjutatud jutu.

26.oktoober 2012

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis oma uue, põneva järjejutu teise osa, mida saad lugeda siin.

SIMS 3: Simsi digiajakiri on ilmunud tahvelarvutitele, seda saab tõmmata siit. Kas ja millal digiajakiri tavalise arvuti jaoks ilmub, pole teada. Varsti ilmuva uue lisapaki Seasonsi kohta on kogunenud palju uut ja huvitavat infot, mida saad koos piltidega lugeda siin, samuti on ilmunud uusi pilte, mida saab eraldi vaadata siin ning lisapaki erinevate väljaannete kohta on info koos piltidega siin.

Simsimaa abilised: Anna M. saatis armastuse nipi, Laura saatis Late Night staarinipi.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Maarika saatis prohmakapildi, Pille saatis uusi pilte ja simsiblogi, kus leidub tõmbamiseks simme, riideid jne., simsiblogi link on siin.

31.oktoober 2012

SIMS 3: Head surnutepüha ehk halloweeni! Temaatilised on ka viimased The Sims 3 lisapakid - Supernatural ja Seasons, just nende kahe lisapaki olemasolul on simsimaailmas kõige parem tähistada halloweeni, mis siin on nime all Tondipäev, loe sellest lähemalt siin.

Kas tahad, et su simsid saaksid ujuda ookeanis? Selleks ei pea ootama alles paari nädala pärast ilmuvat Seasonsi lisapakki, vaid see võimalus avaneb juba kohe praegu, kui installid mängukäivitajasse ilmunud uue mänguparanduse, mis uuendab mängu versioonini 1.42.130. Lisaks ookeanis ujumisele toob see mängu veel uuendusi, loe nendest lähemalt siin. Ning kui mängukäivitaja kaudu ei saa/ ei taha uuendust installida, saad selle tõmmata ka Simsimaalt siit.

Kuid lisapaki Seasons kohta on veel uut infot, uue joonestusrežiimi kohta loe ja vaata pilte siin, tervituskaartide kohta siin, mitmesuguste uuenduste kohta siin, uusi pilte vaata siin ja uut videot vaata siin.

Ning nüüd ilmus Simsidigiajakiri ka arvutis, vaata ja loe ingliskeelset digiajakirja siin.

Novembri uudised

09.november 2012

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis oma uue, põneva järjejutu järjekordse osa, mida saad lugeda siin.SIMS 3: Peatselt ilmuva lisapaki Seasons nipilehtede hulgas saab nüüd pikemalt lugeda talvest, kus muuhulgas saab ehitada kuut erinevat lumememme, loe talvest siin, lisaks on Seasonis üldiste uuenduste lehel kirjas kõik metsalilled ja päkapikud koos piltidega, vaata siin ning uutest mängu lisanduvatest riietest näed pilti siin. Samuti näed Seasonsi uusi pilte siin ja uut videod siin.

Lisandunud on ka infot järgmise eripaki The Sims 3 70's, 80's, & 90's Stuff kohta, loe üldinfot siin, vaata pilte siin, loe mängu lisanduvatest asjadest koos piltidega siin ja vaata videod siin.

The Sims 3 kodukas aga pakub uut boonusasja - Teppanyaki grilli, millest loe lähemalt siin. Ning plaadita mängu fännid saavad uue mänguparanduse 1.42 plaadita mängu faili tõmmata siit.

14.november 2012

SIMS 3: Lisapakk Seasons on ilmunud, loodame, et see jõuab võimalikult kiiresti ka Eestisse. Kuid digitaalselt on see kõigile kättesaadav, kui ostad lisapaki The Sims 3 netipoest, loe lähemalt siin. Seasonsi plaadita mängu fail koos serialnumbriga on siin. Ja Seasonsi uusi pilte vaata siin. Uusi pilte on ilmunud ka järgmise eripaki The Sims 3 70's, 80's, & 90's Stuff kohta, vaata pilte siin, samuti vaata selle eripaki nõudeid arvutile siin ja ostusoovitust koos karbipildiga siin.

Kuuldused ülikooliteemalisest lisapakist võtavad rohkem hoogu: Hispaania mängulehed Tu Tienda de Videojuegos ja Hypnosys Games pakuvad müüa üheksandat lisapakki nimega The Sims 3 Move in the Faculty, mille ilmumisajaks on märgitud 3.märts 2013. Rohkem infot esialgu pole.

Uus linn Monte Vista saabub müügile 10.jaanuaril 2013, vähemalt Hispaania mängulehe Tu Tienda de Videojuegos andmetel, kuid enne seda, kuskil juba selle aasta detsembri keskel peaks uut linna juba The Sims 3 internetipoest tõmmata saama. Vaata infot ja pilte linna Monte Vista kohta siin. Eelmisest linnast Sunlit Tides on nüüd olemas pered, mida loe siin ja krundid, mida vaata siin.

Mängutegijad valmistavad ette uut boonusasja aiandusest huvitatud simsidele - kasvuhoonet, millest loe lähemalt ja vaata pilte siin. Ning seoses mänguparandusega 1.42 on uuendatud ka maailmaloomisprogrammi, mida saad tõmmata siit.

27.november 2012

SIMS 3: Uut lisapakki Seasons hinnaga 44,95 € saab osta ka Anttilast, mille pood on Eestis Viljandis, teatas Simsimaa abiline Berthold. Boonusasi kasvuhoone on ilmunud, loe lähemalt ja vaata pilte siin.

Ning uue linna Monte Vista kohta ilmus uut infot, mille järgi linn ilmub juba 06.detsembril, kuid seda linna ei saagi osta simsipunktide eest vaid ainult reaalse raha eest ka internetipoest, loe lähemalt uuest linnast siin ja vaata uusi pilte linnast siin.

Detsembri uudised

11.detsember 2012

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis oma uue, põneva järjejutu järjekordse osa, mida saad lugeda siin.SIMS 3: Hispaaniast tuli üheksanda ülikooliteemalise lisapaki vihje lausa pildi näol ning selle järgi tehti kohe ka kvaliteetne ülikoolilisapaki logo, mis muidugi pole veel ametlik, vaata pilte siin.

Uus linn Monte Vista on ilmunud, seda saab hetkel osta The Sims 3 netipoest siit, jaemüüki ehk poodidesse ilmub linn 08. jaanuaril 2013. Kui sul on lisapakk Seasons, siis on selle linna jaoks olemas ka eraldi festivalikrunt, mille saab tasuta tõmmata siit. Simsilehel SimFans on ka selle linna interaktiivne kaart, kus simoleonimärgile näidates avaneb selle hoone suurem pilt, vaata interaktiivset linna siin. Loe lähemalt Monte Vistast siin, linnaga mängu lisanduvaid asju näed siin, linnas olevate kruntidest saad ülevaate siin, linnas elavad pered on siin ja vaata uusi pilte linnast siin.

Uus linn tõi mängu ka pitsad ja lasanjed, seda koos uue küpsetusahjuga, millest loe lähemalt siin ning uue linnaga koos ilmus veel boonusasju, mis sobivad stiililt Monte Vista linna panna, nimelt turukrunt koos turulettide ja uute kasvatatavate viljadega, millest loe lähemalt siin.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Laura saatis basseinisaare ehitusnipi, Krissu saatis koodiga peresuurendamisenipi.

15.detsember 2012

SIMS 3: Mainekal müügilehel Amazon saab tellida The Sims 3 ülikooli lisapakki, mis ilmub 7.märtsil 2013. Ilmselt võib üsna pea oodata ka ametlikku teadet koos logo ja piltidega. Kaheksanda eripaki The Sims 3 70's, 80's & 90's Stuff kohta ilmus infot 70-ndatest koos piltidega, mida saad lugeda siin.

Kas oskad ehitada sellist krunti, mis lisapakis Seasons muutuks igal aastaajal? Selleks on vaja kasutada aastaaja krundi markerit, selle kasutamise kohta on nüüd täielik piltidega õpetus Simsimaal olemas, tutvu õpetusega siin, markeriga kasutatavate asjade nimekiri on siin ja markeri erinevad režiimid on lahti seletatud siin, lisaks on kasulik lugeda läbi kõik vastused markeriga seotud küsimustele, mida saad lugeda siit. Aastaaja krundi markeri kasutamisest on olemas ka näidis-elumaja, mis muutub igal aastaajal, selle maja saad tõmmata siit.

Kellel on lisapakk Seasons ning kasutavad oma mängus The Sims 3 kodukalt tõmmatud asju, peaksid installima omale ka viimased netipoeuuendused, mis muudavad kõik varem tõmmatud asjad vastavaks Seasonsi aastaaegadele, eriti talvel sadava lume jaoks. Netipoeuuenduse saad installida mängukäivitaja (Game Launcher) kaudu.

Ja aastaaegade jaoks on parandatud ka boonusasja kasvuhoonet, milles on arvestatud talvel sadava lumega, mis enam ei saja kasvuhoonesse sisse ja talvel saab taimi kasvuhoones kasvatada. Tõmba kasvuhoone siit ja loe lähemalt kasvuhoonest siin.

Lähenevate pühade jaoks saab nüüd simsidele oma mängudes panna pähe päkapikumütsid, mille The Sims 3 lehel registreerunud saavad tasuta tõmmata siit.

21.detsember 2012

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik kirjutas taas uue osa oma põnevale järjejutule, mida saad lugeda siin.

SIMS 3: The Sims 3 University Life ilmub viimastel andmetel 07.märtsil 2013.aastal. Infot küll rohkem pole, kuid Hispaania leht SimsDomination avaldas lisapaki logo ja mõned pildid sellest lisapakist. Kuna nende piltide autentsus pole tõestatud, on need esialgu kahtlased, siiski on neil näha nii mõndagi uut, mida üheksas lisapakk mängu toob. Vaata pilte siin.

Mõnede hiljutiste mänguparanduste Simsimaa lehti on täiendatud, vaata paranduse 1.38 lehte siin ja paranduse 1.42 kohta loe siin. The Sims 3 70's, 80's, & 90's Stuff eripaki tellimisel EA internetipoest Origin saad kingituseks Pinballi mänguautomaadi, vaata lähemalt siin.

Kindlasti oled simsimänge mängides pannud tähele mõningaid sarnasusi ja mõningaid erinevusi päriseluga, kuid kindlalt on simsimaailmas palju parem elada kui pärismaailmas. 10 põhjust on välja toodud siin.

Simsimaa abiline Ronda kirjutab Sims 3 juttu ja jutu esimene osa on siin.

SIMS 2: Kuna The Sims 3 ilmumisel on The Sims 2 järjest vähem mängitud, sulgeb EA uuel aastal lehe TheSims2.com Kui sellelt lehelt on midagi vaja, siis nüüd on viimane võimalus, sest leht suletakse alates 14.jaanuarist 2013.

23.detsember 2012

SIMS 3: Üheksanda lisapaki University Life viimati avaldatud pildid on õiged ja nüüd saab näha neid pilte pisut parema kvaliteediga siin. Kuna infot veel pole, saab mõningat teavet ka piltidelt, selliselt kogutud infot saad lugeda siin.

Iga lisapakk toob mängu uusi simsikeelseid laule, nimekirja kõikidest lauludest näed siin.

Su simsid saavad nüüd koju tuua kuuse ja ise omal valikul sinna ehteid peale riputada. Kuuse koos 9 erineva jõuluehtega saad tõmmata siit.

Simsimaa abilised: Erik saatis The Sims 3 jutu kolmanda osa, mida saad lugeda siin ja Jakob saatis sims 3 lehe lingi.

 

Simsimaa veeb annab ainsana Eestis ja eesti keeles täieliku ülevaate The Sims seeria mängudest ja nende lisadest, infot, nippe, koode ning veel palju muud The Sims seeria mängude kohta. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.