2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004

Simsimaa ajalugu: aasta 2011

Seoses uute simsimängude ilmumisega lisandusid ka nende lehed Simsimaale:

Kuna erinevaid simsimänge oli juba liiga palju, algas aasta lõpus uus kujundusvõistlus, mille eesmärk oli peamiselt leida uus Simsimaa bänner, mis sobiks igale simsimängulehele.

Jaanuari uudised.

08.jaanuar 2011

SIMS 3: Uuest eripakist The Sims 3 Outdoor Living Stuff ilmus uus pilt, mida näed siin. Sims 3 Late Night lisapakk toob mängu palju uusi asju ja muudatusi, millega seoses on muutunud järgmised lehed: peidetud oskused, iseloomutunnused, peidetud tunnused, eluauhinnad, elusoovid, kristallid, metallid, raamatud, kalad, taimed, putukad, liblikad, lemmikud, päkapikud. Simsimaa abilised: Marite saatis omakirjutatud jutu, Olgot saatis Late Night nippe, tprauto saatis prohmaka ja Late Night koodiga nipi.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Pille saatis uue eestikeelse sims2 foorumi lehe lingi, Laura saatis pildi, Andrus saatis tõmbamiseks neli T-särki.

23.jaanuar 2011

SIMSIMAA: Kuna sellel aadressil asuv Simsimaailm on väheaktiivne, mis ei lähe kokku Simsimaa tegevuse põhimõttega, tuli muuta foorumit ja tänasest on Simsimaa ametlik foorum Simsimaailm.

SIMS 3: Varsti ilmuvast eripakist The Sims 3 Outdoor Living Stuff ilmus taas uusi pilte, mida näed siin. Simsiseriaali tegijatel valmis taas uus osa, mida näed siin. Simsimaa abilised: Sven saatis Late Night serialnumbri, Elisabeth ja Stiina saatsid omakirjutatud jutud, Olgot saatis olendite kirjeldused, Liisu saatis pildi ja Ketu saatis mitu pilti.

SIMS MEDIEVAL: Saksa simsileht SimFans pani kirja kõik mängus olevad iseloomutunnused, tutvu nendega siin, ning ilmus hulk uusi pilte, mida näed siin.

Veebruari uudised.

01.veebruar 2011

SIMS 3: Tänasega on ilmunud uus eripakk The Sims 3 Outdoor Living Stuff, seda küll Ameerikas. Loodame, et see jõuab juba mõne päeva pärast ka Eestisse. Seni saab vaadata uusi pilte siin, pilte selles eripakis olevatest asjadest näed siin, trailerit sellest eripakist näed siin ning selle eripaki nõuded arvutile on siin.Simsimaa abiline Emmi saatis prohmaka.SIMS 2: Simsimaa abiline Laura saatis omakirjutatud jutu.

SIMS MEDIEVAL: Taas ilmus hunnik uusi pilte, seekord ühest tegelasest erinevates situatsioonides, mida näed siin.

02.veebruar 2011

SIMS 3: The Sims 3 Outdoor Living Stuff tõi kõigi mänguomanike mängukäivitajasse ka uued mänguparandused 1.19/2.14/3.10/4.7/5.5/6.2. Kui ei saa või ei taha parandusi oma mängukäivitajast tõmmata, saad neid tõmmata Simsimaalt siit. Paar uut pilti on ka ilmunud, näed neid siin.

SIMS MEDIEVAL: Vaata üle, kas see mäng sobib su arvutile, arvutinõuetega saad tutvuda siin. Üks uus pilt on vaatamiseks siin.

08.veebruar 2011

SIMS 3: Eripakist The Sims 3 Outdoor Living Stuff valmis uus ülevaatevideo, mida näed siin. Ning Saksa simsilehel SimFans saab interaktiivselt vaadata kõiki uue eripakiga mängu lisandundud asju, kui viid pildil kursori eripaki ikoonile, näed uut asja suuremalt ning valida saab terrassi, aia ja basseini, vaata neid siin. Kui mängid plaadita, siis kõik uutele versioonidele vastavad plaadita failid saad siit.Simsimaa abiline Erik saatis The Sims 3 Outdoor Living Stuff seerianumbri.

SIMS MEDIEVAL: Uusi pilte näed siin.

25.veebruar 2011

SIMS 3: Mõnda aega liikunud kuulujutud uuest lisapakist said omapärase kinnituse The Sims 3 kodulehel: kui tavaliselt on kodukal lihtsalt lisapaki number (näiteks siin), siis siin on juba lisapaki nimi. Nii et neljas lisapakk kannab nime The Sims 3 Generations. Kahjuks pole teada uue lisapaki ilmumisaeg: ostulehed Joker.si and Greats Games pakuvad 25.veebruari ja 25.märtsi, mis mõlemad on küllaltki ebausutavad. Ja fännilehel SnootySims õnnestus saada ka väike tutvustus: Uues lisapakis saavad kõikide põlvkondade simsid juurde uusi tegevusi - lapsed võivad nüüd oma sõpradega möllata puude latvadesse ehitatud onnides, teismelistel on võimalus visata lõbusaid vempe, täiskasvanud kannatavad keskea kriisi käes ja veel palju muud!

Märtsi uudised.

08.märts 2011

SIMS 2: Simsimaa abiline Marru parandas mängu nõudeid.

SIMS 3: Täna ilmus USA-s poodidesse müügile Sims 3 linn Barnacle Bay, mille hind on 19,99 USD. Pole teada, kas see ilmub müüki ka Eestisse. Kuigi see on pakitud samasugusesse karpi, nagu lisa/eripakid, pole see siiski ei lisapakk ega eripakk, vaid lihtsalt üks uus linn, millega tuleb kaasa veel 36 uut asja. Juba varem sai ja saab ka edaspidi tõmmata seda linna tasu eest Sims 3 kodukalt. Lähemalt uuest linnast loe siin.

Simsimaa abilised on olnud aktiivsed: Kristel ja Liisu saatsid erinevaid nippe, Alexandra saatis prohmakaid, Emma saatis pilte, Greete saatis pilte, Karl saatis pilte, Toomas Erik saatis tõmbamiseks maailma.

SIMS MEDIEVAL: Viimastel nädalatel on toimunud mitmel pool Euroopas mängututvustused, millest fännilehed on netti riputanud suure hulga pilte ja videosid. Ka Simsimaale on lisandunud videosid, mida näed siin, pilte mõnedest videodest näed siin. Keskaegsetest simsidest, nende riietest, soengutest ja simsiloomisest vaata pilte siin, pildid koletisest on siin, lossist ja kuningriigist pilte näed siin, mõnedest tegelastest pilte vaata siin ja veel palju erinevaid pilte näed siin. Simsimaa abiline Toomas Erik parandas mängu ilmumise aega, mis viimastel andmetel on 22.märts.

12.märts 2011

SIMS 3: Neljanda lisapaki The Sims 3: Generations võib lugeda lõplikult kinnitatuks, kuigi EA pole seda ametlikult ikka veel teinud, siiski on ilmunud juba ka selle lisapaki ametlik treilervideo, mida saab vaadata siin. Pilte sellest videost näeb siin.

Ning juba on ilmunud ka info järgmise lisapaki kohta: The Sims 3 viies lisapakk kannab nime The Sims 3 Unleashed, see ilmub oktoobris 2011 ning toob mängu kauaoodatud lemmikloomad - kassid ja koerad, aga ka maod, pesukarud, tõhud, metskitsed ja hobused. Selle lisapaki treilervideot saab vaadata siin. Pilte sellest videost näeb siin ja mõni infokild on siin.

19.märts 2011

MAAILM: Kogu maailm tunneb kaasa Jaapani maavärina ja tsunami ohvritele, teiste hulgas annavad oma panuse simsimängude fännid, kes annetavad ohvrite abistamiseks loodud fondidesse! Kui ka Sina soovid annetada, saad seda teha EA The Sims 3 fännitiimi koosseisus Ameerika Punasele Ristile siin. Loomulikult on ka Eesti ühinenud kõigi toetajatega ja kui soovid oma annetuse teha hoopis eestlaste koosseisus, saad seda teha Eesti Punasele Ristile, mille kontonumbrid on:
SWEDBANK 1180001436
SEB 10220039608010
Märgusõna on Jaapani maavärin.

SIMSIMAA: Simsimaa kuulutab välja uue projekti - SIMSIMAA ERIPAKK 2011. Idee pakkus välja Simsimaa abiline Toomas Erik ning see sünnib ainult koostöös teiega, Simsimaa abilised ja ka kõik teised Simsimaa külastajad. Loe lähemalt siin!

SIMS 3: Kas tead, kuidas ja milliste sõidukitega saab Sims 3 linnades liikuda? Loe linnas liikumisest ja ka näiteks kolimisest lähemalt siin. Simsimaa abilised: Barbara saatis pilte, Emmi saatis pilte.

23.märts 2011

SIMSIMAA: Simsimaa eripaki projektile on juba tulnud pakkumisi, loe lähemalt siin!

SIMS 3: The Sims 3 tiim lubab oma Facebooki lehel 31.märtsil suurt üllatust. Ei tea, kas see on seotud uue lisapakiga? Simsimaa abilised: Toomas Erik saatis uusi pilte, Anete saatis uusi pilte, Merian saatis koduloomade nipi, Siim saatis Late Night nipi.

SIMS 2: Simsimaa abiline Krissu saatis pilte.

SIMS MEDIEVAL: Mäng on nüüd ilmunud ja loodame, et see jõuab võimalikult kiiresti ka Eestisse. Seni saab vaadata uut treilervideot siin ja uusi pilte siin, siin ja siin, koodid on siin. Ning tegelikult juba enne mängu ilmumist oli teada, et juba on valmis ka esimene parandus, mis lisaks vigade parandustele toob mängu uuendusi, teiste hulgas ka 3 uut otsirännakut (quest). Parandust saad tõmmata siit.

THE SIMS ONLINE: Tundub, et paar aastat tagasi suletud projekt äratatakse taas ellu, loe lähemalt siin. Vihje eest tänu Mikule

23.märts 2011
The Sims Online plaanitakse taasavada

Seni kaks korda onlines püütud hoida ja mõlemal korral suletud The Sims Online on kavas uuesti sisse lülitada. Facebookis ja foorumis leitud infokillukeste põhjal on plaan selline, et mäng plaanitakse uuesti ülesse panna ning seekord täiesti tasuta.

Electronics Arts avas esmakordselt The Sims Online 17.detsembril 2002. Kuna kasutajate hulk ei vastanud firma ootustele, taheti The Sims Online 2007 aastal sulgeda, kuid selle asemel tehti selles muudatusi ja nimetati ümber EA Landiks, siiski aasta hiljem, 1.augustil 2008, see suleti.

Mikk: "... see oli tõesti üks kõige vapustavamaid elamusi Simsist. Põhimõtteliselt kõik oli ülesehitatud reaalsete mängijate peal, tööl sai reaalselt käia ja tõsiselt vaeva näha ja palka saada. Skille sai teha ikka väga pikalt, kuni tõesti üks level tuli. Polnud nii kerge midagi, samas see oli tunduvalt huvitavam. Ise sai isegi maja ehitada ja teistel külas käia. Tegemist oli ülisuure kommuuniga, mille EA Games kahjuks lammutas...

30.märts 2011

SIMSIMAA: Simsimaa eripakile on pakutud nimesid ja juba on valmistatud eripaki jaoks mõned asjad, loe lähemalt siin!

SIMS 3: The Sims 3 tiim muutis oma Facebooki lehel suure üllatuse päeva 5.aprilliks, kuid lisasid, et siiski on ka 31.märtsil midagi teatada. Kas tead milliseid võimalusi pakub mängus seadeterežiim, vaata lähemalt siin. Simsimaa abilised: Sofia saatis pilte, KarlG saatis jutu.

SIMS 2: Simsimaa abiline Ursula saatis pilte.

SIMS MEDIEVAL: Mängu saab osta Eesti internetipoodidest CD Market (hind 38 EUR), Gamepood (hind 30 või 27 EUR), gamez (hind 51 EUR). Kuigi juba enne mängu ilmumist oli olemas ka parandus, mida saab siit, siis ikkagi on leitud mängus mõned vead, millega tuleb hetkel leppida kuni järgmise paranduseni. Lähemalt vigadest loe siit. Simsimaa abiline Toomas Erik saatis pilte.

Aprilli uudised.

03.aprill 2011

SIMS 3: The Sims 3 suure üllatuse esimeses osas andis tiim teada, et varsti tulevad The Sims 3 internetipoodi uued asjad, lähemalt vaata nende pilte siin. Suuremat üllatust lubatakse siiski 5.aprillil. Ilmus üks uus järgmise lisapaki The Sims 3 Generations pilt, kus on näha, et mängu tulevad keerdtrepid, kahekordsed narid ja lapsekärud, pilt on siin. Simsimaa abilised: Saskia saatis uusi pilte, Eero saatis The Sims 3 Ambitionsiga kaasa tuleva simsikeelse Kerli laulu "Tea Party" laulu.

SIMS MEDIEVAL: Kõigil mänguomanikel on mängukäivitajas juba saadaval uus parandus, kui ei saa või ei taha seda sealtkaudu installida, siis saad uue paranduse Simsimaalt siit. Kui soovid mängida ilma plaadita, saad vajalikke faile Simsimaalt siit. Ning uut videot saab vaadata siin.

06.aprill 2011

SIMS 3: The Sims 3 suureks üllatuseks oli, nagu kindlasti paljud arvasid, info ja pildid uuest lisapakist The Sims 3 Generations, mis oli siiski juba varem välja lekkinud. Ametliku info kohaselt ilmub neljas lisapakk USA-s 31.mail ning Suurbritannias ehk siis Euroopas, kuhu kuulume ka meie, 3.juunil 2011, infot loe siin, pilte vaata siin, uut treilerit vaata siin. Simsimaa abilised: Eero saatis tunnusmuusikad The Simsile, The Sims 2-le ja The Sims 3-le, Liisukas saatis pilte.

SIMS MEDIEVAL: Koode on mängus vähe, kuid ühe trikiga saab juurde kõigile tuntud asjade liigutamise koodi ja muid testimiskoode, loe lähemalt siit.

19.aprill 2011

SIMSIMAA ERIPAKK: On aeg alustada hääletamist, alustame nimest, et milline nimi pakututest sobiks kõige paremini Simsimaa Eripakile, hääletada saad siin. Oskar saatis muuseumi.

SIMS 3: Uuest lisapakist The Sims 3 Generations on ilmunud hulk uut infot, mida loe siit, uusi pilte näed siin, ette saad lisapakki tellida siin. Simsimaa abilised: Anna saatis uusi lehekülgi, kust saab tõmmata The Sims 3 asju. Eero saatis treilervideod The Simsile, The Sims 2-le ja The Sims 3-le.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Annuh saatis video, Laura saatis uusi pilte, Stiina saatis omatehtud videosid, Elliew saatis pilte.

SIMS MEDIEVAL: Uus video on siin.

29.aprill 2011

SIMSIMAA: Simsimaa eripakk sai endale nime ja nüüd on oodatud nimele vastavad eripaki kujundused, lisaks jäi vabaks maailmategija koht, lähemalt loe siin. Simsimaa abiline Toomas Erik saatis omatehtud programmi, mis lubab igal Simsimaa fännil veelgi kiiremini Simsimaale minna või Simsimaale e-maili saata, saad selle programmi tõmmata ülevalt Simsimaa nime kõrvalt. Ning avatud on uus rubriik Simsimaal - teadetetahvel. Igaüks võib kirjutada mingi teate või kuulutuse või reklaami või saata muud infot e-mailile simsimaa@hot.ee ja see info läheb sellele lehele üles! Esimene kuulutus on juba saabunud, loe seda siin!

SIMS 3: Uut lisapakki The Sims 3 Generations on tutvustatud mitmetes riikides ja nendelt esitlustelt on fännilehed kogunud ja netti riputanud väga palju uut infot ja pilte. Kokku kogutud infot saab lugeda siin ja piltide vaatamist alusta siin, uus video on aga siin. Simsimaa abilised: Annika saatis lisapaki World Adventures koodiga nipi, Kreete saatis omakirjutatud jutu.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Eesi saatis pilte, Annuh saatis omakirjutatud jutu, fakti, ehitusnipi ja kaks prohmakat.

SIMS MEDIEVAL: Kõigil mänguomanikel on tänasest mängukäivitajas võimalus tõmmata uus parandus, mis muuhulgas laseb nüüd hoonetes ringi vaadata 360 kraadi. Kui ei taha või ei saa oma mängukäivitajast parandust tõmmata, saad selle Simsimaalt siit.

Mai uudised.

11.mai 2011

SIMSIMAA: Simsimaa eripakile on tulnud esimene kaanepilt ja ka uusi tegijaid, loe lähemalt siit.

SIMS 3: The Sims 3 Generationsi mõned uued pildid on siin ja lisapaki registreerimisel The Sims 3 ametlikul lehel saad tasuta tõmmata mõnda asja, nendest lähemalt siin. Simsimaa abilised Erki ja Lallu teatasid uusi kohti, kust saab osta eripakki Outdoor Living, Marite saatis prohmaka ja uusi pilte ning Merian saatis oma pilte.

SIMS 2: Muudetud on kõikide lisa- ja eripakkide lehti, et lihtsamalt vajalikku infot leiaks! Simsimaa abilised: Eesi saatis uusi pilte, Annuh saatis koodiga nipi.

SIMS MEDIEVAL: Plaadita mängimise huvilised saavad nüüd tõmmata uusima parandatud versiooni plaadita mängu faili Simsimaalt siit.

20.mai 2011

SIMSIMAA: Seni pole lisandunud uusi kaanepilte Simsimaa eripakile Exotic Life, kui lähemal ajal uusi ei tule, siis jääb see, mille on teinud Eger, seda näed siin.

SIMS 3: Simsiuudiste leht SimsNieuws leidis uute, varsti ilmuvate mängudega lehe, kust leiab nii uue The Sims 3 eripaki ja lisapaki kui ka Sims Medievali lisapaki! Loe lähemalt siin. The Sims 3 Generationsi uus video on vaatamiseks siin. Simsimaa abiline Kreete saatis uue jutu.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Ursula saatis omakirjutatud jutu, Karlote saatis koodiga nipi.

SIMS MEDIEVAL: Ilmselt on tulemas Sims Medievali lisapakk, loe lähemalt siin.

26.mai 2011
Lemmikloomadega lisapakk ilmub sügisel!

Kuigi ka käesolev infolõik kinnitab uue lisapaki tulekut, pole kindel selle lisapaki nimi, mis võib olla Unleashed kui ka Pets või ka midagi muud. EA korraldab pressikonverentsi 6.juunil, ilmselt teeb siis ametlikult teatavaks uue lisapaki ilmumise ja siis ka nime. Järgnev info on võetud ajakirja Computer Bild Spiele intervjuust lisapaki produtsendi Ben Belliga. Ka see intervjuu on välja lekkinud ja see peab ametlikult ilmuma 03.juunil.

Uus lisapakk toob The Sims 3 maailma neljajalgsed olevused. Esimest korda simsimängude ajaloos saab mängija nüüd täielikult kontrollida oma lemmikut ja elada tema elu. Me oleme alati tahtnud teada, millest mõtleb meie Miisu või Muri, kui me tuleme õhtul hilja töölt või kui viime ta parki jalutama. Mäng lubab seda nüüd teha, lemmikloomadel on samuti iseloomutunnused ja mängija saab ise luua oma lemmiklooma.

Lisapakk tuleb korraga välja nii arvutile, kui ka mängukonsoolidele (Xbox 360, Playstation 3, Nintendo 3DS). Nende versioonide vahel on mõned erinevused, näiteks Xbox 360 mängus saab mängija oma loodud lemmiklooma kontrollida omaenda häälega. Arvutimängus tulevad mängu lisaks kassidele-koertele ka hobused, mida mõned mängijad on ammu oodanud. Lisapakis saab mängija luua endale terve lemmikloomade pere, kuid selles peres peab alati olema vähemalt üks täiskasvanud sims, kes loomadel silma peal hoiab. Nintendo 3DS mängus aga saab luua loomapere ka ilma simsita.

Mängukonsoolidele ilmuv mäng on omaette mäng, mis ei nõua The Sims 3-e. Arvutile aga ilmub lisapakk, mille mängimiseks on vaja The Sims 3 põhimängu.

27.mai 2011

SIMSIMAA: Simsimaa eripakk on Exotic Life ja kaanepilt on samuti olemas. Nüüd on oodatud simside, majade, asjade, mustrite tegijad. Loe lähemalt siit.

SIMS 3: Taas on ilmunud üks kinnitus uuest lisapakist, mis toob mängu lemmikloomad, loe lähemalt siin ja selle lisapaki pilte näeb siin. Lisapaki Generations uut videot vaata siin. Simsimaa abiline Pille saatis pilte.

SIMS 2: Vastu tulles paljude fännide soovile on nüüd lisapaki Bon Voyage nippide hulgas ka õpetus, kuid ehitada hotelli, vaata siit. Täpsustatud on veel lisapaki Nightlife restorani ehitamise õpetust, vaata siit.

30.mai 2011

SIMS 3: Neljas eripakk kannab nime The Sims 3 Town Life Stuff, see ilmub 26.juulil 2011 ja selle tellimishind ostulehelt Amazon on 19,99 CAD (u. 14 €). Lisapakile Generations ilmus hulk uut infot koos piltidega, mida loe siin ja uut videot vaata siin.

Juuni uudised.

03.juuni 2011

SIMS 3: Vaevalt ilmus lisapakk Generations, kui juba teatas EA ametlikult uuest lisapakist The Sims 3 Pets, mis ilmub sügisel. Uue lisapaki kirjeldus on siin, pildid siin, video siin ja tellimisvõimalus siin. Lisapakk Generations on ilmunud ja juba ka Eestisse jõudnud, näiteks mängupoes ProGames on selle hind 34,99 €. Kõigil mänguomanikel on kindlasti juba mängukäivitaja (GameLauncher) kaudu installitud uus parandus, kui aga ei saa või ei taha sealtkaudu installida, saad uue paranduse tõmmata ka Simsimaalt siit. Mõned huvitavad faktid lisapakist Generations on lisandunud, neid saad lugeda siin, uue koodi kasutamisest loe siin ja ilmus ka uus video, mis parodeerib komöödiat "Pohmakas", vaata videot siin.

07.juuni 2011
The Sims Social tuleb Facebooki!

EA teatas ametlikult, et juba sel suvel tuleb Facebooki uuendatud ja rohkemate võimalustega online simsimäng nimega The Sims Social, mis pakub Facebooki klientidele suhelda läbi selle mängu.

14.juuni 2011

SIMSIMAA: Simsimaa eripakile lisandus uusi tegijaid, loe lähemalt siit.

SIMS: EA teatas, et üsna peatselt saab Facebookis mängida online simsi, vaata treilerit siin.

SIMS 3: Üks simsifänn avastas The Sims 3 kõigi (ka alles ilmuvate) lisa- ja eripakkide nimede nimekirja ning ka järgmise ilmaga seotud lisapaki logo, vaata neid siin. Lisapakile Generations ja kõigi eelmiste lisa/eripakkide uuele parandusele vastavad ilma plaadita mängu failid on olemas, saad neid siit. Lisapakist Pets ilmus uusi pilte, mida näed siin ning uut infot saab lugeda siin.

Simsimaa abilised: Marite saatis uusi pilte, Erik saatis pilte ja kaks osa omakirjutatud jutust, Kaisa teatas, et The Sims 3 Generations on Eestis müügil Tartu Kaubamaja muusika osakonnas hinnaga 31.90 €, Siim saatis pilte, Kelly saatis prohmaka ning Eva, Kirti, Angelina ja Henry saatsid The Sims 3 Generations seerianumbreid.

17.juuni 2011

SIMS 3: EA kuulutas ametlikult välja järgmise eripaki The Sims 3 Town Life Stuff, mis ilmub juuli lõpus ning toob mängu hulga uusi krunte ja hooneid. Loe lähemalt siit, pilte näed siin, mängu lisanduvaid asju näed siin ja ostuinfo on siin. Pärast lisapakki Generations ilmunud parandused on kõik lisatud Simsimaale, saad neid siit. Ning lisapaki Pets ootuses valmistub The Sims 3 ametlik lehekülg juba uute loomade vastuvõtuks, luues vastava lehekülje.

The Sims 3 põhimängu ja kõiki lisapakke ja eripakke saab tellida ostulehtedelt Amazon ja GameStop, kust saab tellida ka digitaalse mängu ehk pärast maksmist ei pea ootama pakki vaid saab mängu kohe alla laadida! Iga lisa/eripaki lehel on vastav info olemas.

SIMS 2: The Sims 2 põhimängu ja kõiki lisapakke ja eripakke saab tellida ostulehtedelt Amazon ja GameStop, kust saab tellida ka digitaalse mängu ehk pärast maksmist ei pea ootama pakki vaid saab mängu kohe alla laadida! Iga lisa/eripaki lehel on vastav info olemas. Simsimaa abiline Liis saatis prohmaka.

SIMS: Mängu The Sims ja selle lisapakke eraldi enam nii lihtsalt kuskilt ei saa. Kui kellelgi on veel huvi, siis saadaval võib olla veel kogumik The Sims Complete Collection, mis sisaldab põhimängu ja kõiki seitset lisapakki ning seda peaks otsima erinevatest internetipoodidest.

27.juuni 2011

SIMS 3: Juba kuu aja pärast ilmuva eripakile The Sims 3 Town Life Stuff tuli uut infot, mida loe siin ja uusi pilte vaata siin. Simsimaa abiline Kreete saatis pilte ja mitmikute nipi.

The Sims 3 lisapakiga Pets koos paisatakse müüki ka Limiteeritud väljaanne, mis maksab samapalju nagu tavaline lisapakk, kuid sisaldab boonusena lemmikloomapoodi. Lähemalt loe siit.

SIMS MEDIEVAL: Kolm ostulehte - Play N Trade, allgame ja VideoETA pakuvad tellimiseks Sims Medievali esimest lisapakki - Pirates and Nobles, mis peaks ilmuma 30.augustil ja maksab 29,95 $ (u. 21,5 €). Nime järgi peaksid selles lisapakis mängu tulema piraadid ja aadlikud!!!!

Juuli uudised.

01.juuli 2011

SIMS 3: Sarjas Sunset Valley on ilmunud uus video, mida saad vaadata siin.

Võlukunst on tulnud The Sims 3 mängu ilma mingi lisapakita, nimelt The Sims 3 internetipood pakub 500 simsipunkti eest loitsuraamatut, millega saab su sims õppida ja kasutada erinevaid loitse. Loe lähemalt siin.

Kui kellelgi tekkis alles praegu huvi The Sims 3 ja selle lisapakkide vastu, saab kõik seni ilmunud lisa- ja eripakid koos põhimänguga osta korraga vaid 70 EURO eest, seda hinda pakub internetipood Steam!

01.juuli 2011
Võlukunst tuleb mängu!

The Sims 3 internetipoest saab osta loitsuraamatu, mille saab installida põhimängu (peab olema vähemalt parandus 1.5.0). Mängus saab loitsuraamatu osturežiimist mitmesuguse meelelahutuse kategoorias oskuste alamkategooriast ja see maksab 72 000 §. Sellele klikates saab sims kõigepealt õppida loitse, kokku on viis loitsu:
Väljakutsumine (Summon),
Lummamine (Enchant),
Loomade väljakutsumine (Summon Animale),
Tuttava väljakutsumine (Summon Acquainted),
Tuju tõstmine (Mood Elevatus).

Kui sims on selgeks õppinud mõne loitsu, ilmub talle kolmeks tunniks tujukaart "Võlumine" ja selle tujukaardi ajal saab sims loitse kasutada, kui see tujukaart kaob, sims loitse kasutada ei saa, selleks peab sims taas loitsuraamatust kas õppima uue loitsu või lihtsalt vaatama üle seni õpitud loitsud.

Siin on sims õppinud ja kasutab parajasti loitsu "Loomade väljakutsumine".

See loits kestab 12 tundi ja annab simsidele negatiivse tujukaardi.

Selle loitsu kasutamine muudab ühes ruumis viibivad või ka sellesse ruumi tulevad simsid nagu loomadeks, nad teevad enda püksid täis, teevad loomahäälitsusi ja võivad omavahel kaklema minna.

Loitsuraamatu saab osta eraldi 500 simsipunkti eest: või osana Gooti Raamatukogust, mille hind on 1200 simsipunkti:

 

11.juuli 2011

SIMS 3: Täpsustatud on lisapaki Pets ilmumisaega - USA-s ilmub see lisapakk 25.oktoobril, Euroopas seega mõni päev hiljem. Simsimaa abilised: Marite saatis uusi pilte, Merian saatis raseduse nipi, Kairit saatis pilte, Margit saatis ametite auhindade tasuta saamise nipi, Helena Marie saatis mängus leitud negatiivse tujukaardi, Erik saatis oma jutu "Õnnetu vikatimees" kolmanda osa, Emmi saatis prohmaka ja uusi pilte ning Renate saatis koodiga nipi.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Merru saatis nipi sellest, kuidas ei jääks varga külastamisest halba mälestust, Allukas saatis armuvanni tagasilöögi kirjelduse.

SIMS MEDIEVAL: EA kinnitas The Sims Medieval lisapaki, mis on Pirates & Nobles seikluspakk. See ilmub USA-s 30.augustil ja Euroopas 2.septembril. Infot uue seikluspaki kohta loe siin ja siin, pilte näed siin ja videosid vaata siin. Lisaks tuli seikluspaki esitlustel välja info, et see on esimene seikluspakk, mis tähendab, et oodata on ka järgmisi pakke, ning et enne seikluspaki ilmumist lastakse välja veel üks mänguparandus.

19.juuli 2011

SIMS 3: EA teatas nüüd ametlikult lisapaki Pets ilmumisaja, lisapakk ilmub USA-s 18. oktoobril, Euroopas 21.oktoobril 2011. Simsimaa abilised: Toomas Erik saatis oma uue lehekülje http://sims3parim.webs.com/, mida saab külastada SIIN, Merian saatis uusi pilte, Kreete saatis omakirjutatud loo ja uusi pilte.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Bret saatis prohmaka video, Kersti saatis perepildi koos väikese looga.

SIMS MEDIEVAL: Mõned uued pildid seikluspakist Pirates & Nobles on siin.

26.juuli 2011

SIMS 3: USA-s ilmus äsja eripakk Town Life Stuff, Euroopasse ehk meile jõuab see 29.juulil. Koos eripakiga ilmus kõigi mänguomanike mängukäivitajasse (Game Launcher) ka uus mänguparandus 1.24, kui ei saa/ei taha seda mängukäivitaja kaudu installida, saad uue paranduse Simsimaalt siit. Ning olge valmis - Saksamaal toimub 18.- 21.augustil mängumess GamesCom 2011, kus tutvustatakse ka The Sims 3 lisapakki Pets ning The Sims Medieval seikluspakki Pirates & Nobles.

Simsimaa abiline Kreete saatis taas uusi pilte.

SIMS 2: Mängu uninstallimisel jääb ikkagi alles mõni fail, mis võib segada edaspidi The Sims 2 uuesti installimist! Nüüd saad Simsimaalt programmi, mis eemaldab arvutist kõik Sims 2-ga seotud failid, tõmba programm siit. Simsimaa abiline Mirjam saatis päevituskoha nipi.

Simsimaa abilised aitasid leida vigu Simsimaal: Marleeni abiga saab taas tõmmata mänguparandusi ning Eriku abiga saab nüüd taas avada lisapaki Free Time ajakirja. Kui ka sina leiad mõne vea Simsimaalt, anna sellest teada e-mailile simsimaa@hot.ee ja lisaks Simsimaa paremaks muutmisele oled lisandunud ka Simsimaa abiliste nimekirja.

29.juuli 2011

SIMS 3: Eripakiga Town Life Stuff koos ilmunud uus mänguparandus sisaldab muuhulgas väga huvitavat uut infot järgmise lisapaki Pets kohta, nimelt toob loomade lisapakk mängu selliseid loomi, mida varem pole kuulnudki, nagu siil, sipelgad, orav, sisalik ja ükssarvik, kuid palju muud uut infot on veelgi, lähemalt loe siit.

Eripakk Town Life Stuff on nüüd ka meil saadaval, näiteks mängupood ProGames müüb seda hinnaga 21.99 . Eripaki videosid vaata siin ja uusi pilte näed siin, neist ühe video ja pildi saatis Simsimaa abiline Agnes. Eripaki plaadita mängimise fail on saadaval siin.

Kuna eripakk on ilmunud ja järgmine lisapakk teada, on aeg otsida infot järgmise eripaki kohta ning see info on leitud: Sims 3 foorumis liigub jutt järgmisest eripakist, mis peaks ilmuma enne jõule ja seega teemakohaselt sisaldama pühadega seotud asju! Kuid isegi kui see info tõele ei vasta, saab juba ammu The Sims 3 internetipoest tasuta tõmmata jõulukuuske ja veel mõnda jõuluasja, tõmba need siit.

Augusti uudised.

06.august 2011

SIMS 3: EA teatas, et alates 25.augustist saab The Sims 3 kodukalt taas tõmmata uue linna nimega Hidden Springs, pilte ja videot näed ning lähemat infot saad siit. Facebookis varsti ilmuva online simsimängu Sims Social videod ja pildid on siin.

Simsimaa abiline Merilin saatis ehmatava prohmaka video.

SIMS 2: Simsimaa abiline Anneli saatis mitmikute nipi.

SIMS MEDIEVAL: Enne uut seikluspakki Pirates & Nobles on ilmunud mänguparandus, mis toob mängu üllatusi, lähemalt loe siit! Uue mänguparanduse peaks iga mänguomanik saama installida mängukäivitaja kaudu, kui sealtkaudu ei saa või ei taha, siis saab uue mänguparanduse tõmmata ka Simsimaalt siit. Mõned uued pildid seikluspakist Pirates & Nobles on siin.

06.august 2011
The Sims Social tuleb Facebooki!

Facebookis on varsti saadaval online simsimäng nimega Sims Social, millest lähemalt siin.

10.august 2011


Facebookis on avatud online simsimäng SIMS SOCIAL, mine ja mängi siin!20.august 2011

SIMS SOCIAL: Facebookis oli alates 10.augustist vahelduva eduga proovimiseks avatud online simsimäng Sims Social, kuid nüüd on see ametlikult avatud kõigile. Kogu materjal Sims Sociali kohta on jõudnud ka Simsimaale, alusta vaatamist siin.

SIMS 3: Saksamaal on käimas mängumess GamesCom 2011, kust on juba ilmunud uut infot lisapaki Pets kohta, mida loe siit, uue linna nimega Appaloosa Plains pildid on siin, lisaks palju teisi pilte, alusta vaatamist siit ning ilmusid ka uued videod, mida näed siin.

Simsimaa abilised: Markus saatis nippide lehele terve lehe - teenindussimsid, Kairit saatis uusi pilte, ka Pille saatis oma uusi pilte, Merian saatis nipi ja oma uusi pilte, ning Anxuuu teatas vigadest Simsimaal, mille tõttu mõned nippide lehed ei avanenud, nüüdseks on need vead parandatud. Kui ka sina näed vigu Simsimaal, siis anna sellest teada e-mailil simsimaa@hot.ee ja tänutäheks saad Simsimaa abiliseks.

SIMS 2: Simsimaa abiline Lee saatis oma pilte, Annuh täiendas raseduse nippide lehte faktiga, et rase sims ei saa kiikuda.

SIMS MEDIEVAL: Seikluspaki Pirates & Nobles kohta ilmus pisut uut infot, sealhulgas uued iseloomutunnused, loe lähemalt siit, ning uued pildid on vaatamiseks siin.

26.august 2011

SIMS 3: Sims 3 internetipoest saab nüüd tõmmata uut linna nimega Hidden Springs. Selgunud on ka selle linna hind - 2450 simsipunkti ehk 24,5 , kuid kuni 24. septembrini saab seda tõmmata madalama hinnaga - 2250 simsipunkti ehk 22,5 euro eest. Saksa simsilehel SimFans on interaktiivne kaart, kus saab korraga näha kogu linna ja eraldi kõiki hooneid linnas, avanenud linnakaardil lihtsalt vii kursor mõne küünlaga ikooni juurde ja avanebki sealkohas oleva hoone pilt suuremalt. Lisaks on ilmunud uusi pilte ja video ka Simsimaale, loe infot ning vaata pilte ja videosid siin. Simsimaa abilised: Merian saatis taas oma uusi pilte.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Saskia saatis oma uusi pilte, Berit saatis pildi oma majakesest.

SIMS MEDIEVAL: Saksamaa mängumessilt GamesCom 2011 on tulnud uut infot, pilte ja videosid seikluspaki Pirates & Nobles kohta, loe lähemalt siit, uut videod vaata siin ning uued pildid on vaatamiseks siin.

Septembri uudised.

08.september 2011

SIMSIMAA: Henry saatis mitu maja Simsimaa eripakile Sims 3 Exotic Life. Ka kõik teised eripaki tegijad on oodatud oma lubatud asju saatma, sest peatselt on plaanis eripakk kokku saada ja tõmbamiseks välja panna. Vaata lähemalt siit.

SIMS SOCIAL: Simsimaa abiline Kristiina saatis nipi.

SIMS 3: Järgmise eripaki nimi ja väljalaskeaeg on ilmunud Lõuna-Aafrika mängudelehe BTGames nimekirja. Eripaki nimi on The Sims 3 Master Suite Stuff Pack ja ilmuma peaks see 10.veebruaril 2012. Mõni aeg pärast selle teate saamist see info aga sealt kustutati... Simsimaa abilised: Helena Marie saatis prohmaka video, Katu saatis koodiga nipi.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Annaliina saatis korteriehitamisel vajaliku nipi.

SIMS MEDIEVAL: Nüüd saab Simsimaalt tõmmata nii põhimängu viimase versiooni (2.0.113.00101) kui ka seikluspaki Pirates and Nobles plaadita mängu faile, tõmba need siit.

19.september 2011

SIMSIMAA: Henry saatis veel maju Simsimaa eripakile Sims 3 Exotic Life. Ka teistel eripakile asju saata lubanutel on pisut veel aega, et saata oma lubatud asjad.

SIMS SOCIAL: Online simsimängule ilmus kaks uut treilervideot, vaata neid siin. Simsimaa abiline Sofiasaatis nipi.

SIMS 3: Enne lisapaki Pets ilmumist lastakse välja loomaloomisprogramm Create A Pet, mida lubatakse alates 22.septembrist täiesti tasuta tõmmata The Sims 3 ametlikult lehelt! Ilmunud on Sims 3 seriaali uus osa, vaata seda siin. Simsimaa abilised: Erik saatis prohmaka video ja uusi pilte, Kadi saatis oma pilte ning ka Merian saatis taas oma uusi pilte.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Renate saatis koodiga kapiehitamisnipi, Kadi saatis oma pilte.

23.september 2011
Isepuhastuv tualett!

The Sims 3 internetipoes on avatud uus kategooria "Boonusasjad" (Premium content), kust saab tõmmata (muidugi simsipunktide eest) uusi, huvitavaid ja uute võimalustega asju, mida pole kuskil mängus ega lisapakkides. Nende hulgas on juba varasemast tuttav loitsuraamat, nüüd on siia lisandunud isepuhastuv tualett. Selle nimi on Uber Sani-Sim Toilet ja see maksab 400 simsipunkti.

Ning ka loitsuraamatule on tulemas täiendus - nõiapada

30.september 2011

SIMSIMAA: Kas tahad teada, kuidas müüakse simsimänge võrreldes teiste mängudega? Kuna Simsimaale teadaolevalt Eestis ei tehta mängude müügiedetabelit, siis peab kasutama näiteks Suurbritannia leheküljel GFK Chart-Track avaldatavat edetabelit, mis uueneb nädalas kord ja kus alati on ka simsimängud esirinnas. Vaata värskeimat edetabelit siin ja edaspidi saad värskeimat edetabelit alati vaadata, kui klikkad siin lehel üleval Simsimaa logo kõrval paremal sõnapaarile "Mängude müügiedetabel".

SIMS SOCIAL: The Sims 3 kodukas pakub kõigile koodi, millega saab The Sims Sociali jaoks tõmmata uue huvitava rõiva. Koodi saad siit.

SIMS 3: Loomaloomisprogrammi Create A Pet saad tasuta tõmmata siit (selleks peab sul olema eelnevalt installitud programm Origin ja registreeritud). Lisaks on nüüd võimalus tõmmata spetsiaalne häkk, mis laseb sul omaloodud loomadega mängus pisut liikuda, loe sellest lähemalt ja tõmba see häkk siit. Kui soovid teada, kas The Sims 3 Pets jookseb su arvutis, vaata selle lisapaki nõudeid arvutile, mille aitas Simsimaani tuua Maku.

The Sims 3 internetipoes on avatud uus kategooria "Boonusasjad" (Premium content), kust saab simsipunktide eest tõmmata selliseid uute võimalustega asju, mida kuskil mängus ega lisapakkides pole. Siin on juba tuttav loitsuraamat, mis muide saab üsna varsti täiendust nõiapaja näol, ning nüüd saab siit ka uue isepuhastuva tualeti. Loe lähemalt siit.

Kui sa pole varem The Sims 3-ga kokku puutunud, siis saad The Sims 3 kodukal seda mängu koos kõigi seni ilmunud lisa- ja eripakkidega mängida, seda 20 minuti jooksul. Mängi The Sims 3 siin.

SIMS 2: Simsimaa abiline Mirjam saatis lossiehitusnipi.

Oktoobri uudised.

05.oktoober 2011

SIMSIMAA: Värskeim mängude müügiedetabel näitab, et endiselt ostetakse kõige enam The Sims 3 põhimängu, vaata lähemalt siit.

SIMS 3: Ilmunud on hulk uusi lisapaki Pets videosid, alusta vaatamist siin. Simsimaa abiline Risto saatis oma pilte.

07.oktoober 2011
Kommimasin!

The Sims 3 internetipoes kategoorias "Boonusasjad" (Premium content) saab tõmmata uue asja. Seekord on tegemist rohkem lastele suunatud asjaga - kommimasin (Gumball Machine). Seda masinat võib jalaga lüüa (Kick) ja siis võib masin kommidest tühjaks joosta, kusjuures kommid veerevad simsi jalgade alla ja sims kukub maha. Loomulikult saab masinat siis ka parandada. See maksab 400 simsipunkti.

10.oktoober 2011

SIMSIMAA: The Sims 3 põhimäng ilmus üle kahe aasta tagasi ja siiani on see ostetuim mäng, värskes müügiedetabelis on see endiselt teisel kohal, vaata lähemalt siit.

SIMS 3: Sims 3 internetipoodi Boonusasjade kategooriasse ilmus uus huvitav asi - kommimasin. Loe lähemalt siit. Kooliskäimise kohta on nüüd olemas kogu info, mille aitas valmis teha Erik, vaata siit. Kas tead, millistes kohtades saavad simsid last teha, kus saab kõige kindlamini last tehes rasedaks jääda või millises kohas last tehes saab laps geeniuse iseloomutunnuse? Vaata siit. Simsimaa abilised: Margit saatis oma pilte.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Laura saatis omakirjutatud jutu, Laura saatis koodiga nipi .

18.oktoober 2011

SIMSIMAA: Taas on olemas uusim mängude müügiedetabel, kus seekord on The Sims 3 põhimäng koha võrra langenud, vaata edetabelit lähemalt siin.

SIMS 3: Lisapakk Pets on ilmunud, jääb üle vaid oodata, millal see jõuab Eestisse. Nagu ikka iga lisapakiga, tuleb kohe ka uus mänguparandus, mille iga mänguomanik saab installida läbi oma mängukäivitaja, kui sa ei taha või saa seda teha, siis saad uue mänguparanduse ka Simsimaalt siit. (Kahjuks tundub iga parandus olevat järjest suurem, selle paranduse suurus on juba 845 MB!!!) Lisapakile Pets ilmus kaks uut treilervideot, mida saad näha siin, uus videointervjuu on siin. Kui oled oma uue lisapaki kätte saanud, registreeri see kindlasti ka The Sims 3 ametlikul kodukal, sest siis saad sa tõmmata tasuta mõne kingituse, lähemalt siin.

Mängus on kokku seitse eluiga, nendest pikemalt aitas infot koguda Erik, infot ja nippe iga eluea kohta vaata siit. Ning ka surma kohta on infot täiendatud, lisatud uus surmaliik ja Vikatimehega suhtlemise võimalused, lähemalt loe siit.

Kas tead, milline iseloomutunnus on kasulik, kui sims tahab töötada arstina või ajakirjanikuna, lisaks pisut muid täiendusi leiad töönippidest siin ja töötabelitest siin. Ning kooli kohta aitas teavet täiendada ja parandada Annuh, uut ja parandatud infot koolist loe lähemalt siin.

Simsimaa abilised: Erik saatis kaks jutukest, loe neid siin, Margit saatis oma pilte juurde.

20.oktoober 2011
Super Magamistool!

The Sims 3 internetipoes kategoorias "Boonusasjad" (Premium content) saab tõmmata uue asja. Nüüd on selleks Super Magamistool (Sharper Sim’s Super Sleeper). Tegemist on osana Tuleviku magamistoa komplektist, selles toolis magades saab valida ka magamiseks muusika. Kas selles magamisel ka energia kiiremini täitub, pole teada. See maksab 400 simsipunkti.

21.oktoober 2011

SIMS 3: Kui soovid ilma plaadita mängida ka lisapakki Pets, siis plaadita mängu faili saad siit. Lisapakile Pets ilmus uus treilervideo, mida näed siin ning tonnide kaupa pilte, mille vaatamist võid alustada siin. Saksa simsilehel SimFans saab tutvuda lisapaki Pets uue linnaga Appaloosa Plains, seal on linnakaart, kus kursori liigutamisel simsikristallile ilmub suurem pilt selles kohas olevast hoonest, vaata linna siin.

Sims 3 internetipoodi Boonusasjade kategooriasse ilmus uus huvitav asi - super magamistool. Loe lähemalt siit.

23.oktoober 2011

SIMS 3: Lisapakk Pets on jõudnud ka Eestisse, Grissuu teatas, et seda saab osta mängudepoest ProGames, kus selle hind on 34,99 €, kuid lisapakki saab ka tellida nii, et saab selle otse internetist alla laadida, loe siit.

Lisapakile Pets valmis mahukas infoleht nippidega, mille tegemisel oli abiks ka Ruta, vaata nippide lehte siin. Kuid paljud nipid vajavad põhjalikumat lahtiseletamist ja olemas on ingliskeelne toormaterjal, vaata lähemalt igalt Pets nippide lehelt. Koos uue lisapakiga muutus palju ka põhimängus, millega koos muutusid paljud senised nippide lehed: oskused, tujukaardid, töö, tunnused, eluauhinnad, raamatud, toit, aiandus, päkapikud, simsi loomine.

Ja juba liigub info järgmise eripaki ja lisapaki kohta. EA kinnitas oma litsentsilepingute lehel, et viies eripakk on tõepoolest The Sims 3: Master Suite Stuff. Rohkem infot ametlikult selle eripaki kohta pole, kuid hollandi müügilehed Micromedia ja GameShop ning koodide leht CheatSite teavad, et eripakk number viis ilmub 26.jaanuaril ja lisapakk number kuus ilmub 8.märtsil 2012. Lisaks on tehtud intervjuu EA Venemaa esindajaga, kes rääkis, et EA annab ametlikku infot järgmise lisapaki kohta uue aasta alguses. Kuues lisapakk arvatakse olevat seotud ilma ja aastaajaga ning sellele on tehtud isegi juba kaanepilt ja infoleht, lähemalt loe siin.

Simsimaa abilised: Annuh saatis armastuse nipi, Kristo saatis nipi vaimude kohta, Helena saatis ehituse ja laste nipid, Ingrid saatis loomadest kaks prohmakapilti, Kairit saatis oma uusi pilte ja ka Merian saatis oma uusi pilte.

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis oma pilte.

26.oktoober 2011

SIMSIMAA: Nagu arvata võis, kihutas The Sims 3 uusim lisapakk Pets kohe ka müügiedetabeli tippu, vaata siit.

SIMS 3: Valmis sai ka lisapaki Pets infoleht väikestest ja suurtest metsloomadest, vaata seda siin.

Simsimaa abilised: Erik saatis oma uusi pilte ja uue jutu, Helena saatis ehitusnippe, Erik saatis lisapaki Late Night tunnusmuusika, Helena ja Ketu saatsid koodidega nippe, Ants saatis tõmbamiseks maja, Kretsu saatis paar uut pilti.

SIMS MEDIEVAL: Simsimaa abiline Erik saatis videosid, mida näed siin ja uusi pilte, vaata neid siin.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Mirette saatis koodiga nipi, Andres ja Stiina saatsid isetehtud jutud, Stiina saatis veel ka prohmakapildi.

31.oktoober 2011

SIMSIMAA: Värskes müügiedetabelis on endiselt esindatud kõik, mis varemgi, vaata siit.

SIMS 3: Järgmise lisapaki kohta ilmub järjest uusi ennustusi, millest enamus rõhub ikkagi ilmale ja aastaaegadele. Lisaks saab mõned vihjed kuuenda lisapaki kohta intervjuus EA Venemaa esindajaga, loe ja vaata siin.

Kas tead, et lisapakk Pets tõi mängu neli uut päkapikku? Aga kuidas need päkapikud ilmuvad? Vaata siit.

Simsimaa abilised: Kristin saatis koodiga armastuse nipi, Erik saatis veel ja jälle uusi pilte ning video, Gets saatis lisapaki Pets pilte, Merian saatis paar uut pilti .

SIMS 2: Täiendatud on surmanippe, vaata siin. Simsimaa abilised: Laura saatis oma jutukese koos pildiga, Mirette saatis pildi telekat vaatavast Vikatimehest.

Novembri uudised.

04.november 2011
Automaatne loomatoidumasin!

The Sims 3 internetipoes kategoorias "Boonusasjad" (Premium content) saab nüüd tõmmata loomadele mõeldud automaatse toidumasina (Auto-Noms Automatic Pet Feeding Station). Tegemist on osana Atomic Age elu- ja söögitoa komplektist, selle kausi täitmise järel saab sättida kausi toiduga täitmise aega või lisada sensori, mis täidab kausi kohe, kui see on tühjaks saanud. See maksab 450 simsipunkti. NB! Loomatoidumasin ilmub mängu ainult siis, kui sul on lisapakk Pets.

08.november 2011

SIMSIMAA: Ei ole ka värskes müügiedetabelis ükski simsimäng tõusnud esikohale, vaata siit.

SIMS 3: EA kinnitas nüüd ametlikult viienda eripaki The Sims 3 Master Suite Stuff, mis ilmub 24. jaanuaril 2012. Infot eripaki kohta aga endiselt pole, kuid on kolm pilti, mida vaata siin. Sims 3 internetipoodi Boonusasjade kategooriasse ilmus uue lisapaki ja loomadega seotud asi - automaatne loomatoidumasin. Loe lähemalt siit. Värske lisapaki Pets jaoks on juba olemas mõned just loomadega seotud häkid, näiteks loomade riided ja väikeste loomade puurile klikates suurem valik, tõmba uued häkid siit.

Simsimaa abilised: Triin saatis oma pilte ning Brenda Brigitta teatas, et uut lisapakki Pets saab osta elektroonikapoest Euronics, kus Petsi hind on 38,50 .

SIMS 2: Simsimaa abiline Saskia saatis oma jutu.

09.november 2011

SIMS 3: Viienda eripaki The Sims 3 Master Suite Stuff kohta ilmus ka ametlik info, mille järgi, nagu piltidelt juba aru võis saada, toob eripakk mängu intiimsed magamis- ja vannitoakomplektid, lähemalt loe siit, uusi pilte vaata siin, pilte asjadest ja riietest näed siin ja ostuinfo on siin.

Pisut on parandatud ja täiendatud lisapaki The Sims 3 World Adventures nippe, lisatud on viiruki, õnneküpsise, maotaltsutamise ja kokkupandavate asjade nipid.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Laura saatis pilte, Andres saatis oma jutu.

16.november 2011

SIMSIMAA: Simsimängude ostmine väheneb, vaata uut müügiedetabelit siit.

SIMS 3: Juba kolmel mängude veebilehel (Micromedia, GlobalTestMarket, Fun8) on varsti ilmuvate mängude nimekirjas The Sims 3 kuues lisapakk Showtime, mis peaks ilmuma 08. märtsil 2012. Loe lähemalt siit.

Lisapakk The Sims 3 Pets tõi paljudele mängijatele mängu probleeme loomade välimusega, võimalikku lahendust loe siin.

Simsimaa abilised: Annika saatis pilte ja prohmakaid, Kretsu saatis oma uusi pilte.

18.november 2011
Mänguautomaat ja lastekiik!

The Sims 3 internetipoes kategoorias "Boonusasjad" (Premium content) on kaks uut asja. Kõigepealt saab nüüd tõmmata juba The Sims 1-st ja 2-st tuttava pinballi mänguautomaadi (Atomic Jack Planet Attack Pinball Machine) Seda saavad kasutada simsid alates lapseeast, simsid saavad teha võistlusi ja see pakub eelkõige lõbu. Mängima asudes ilmub ette ka erinevate mängijate punktiskoor, mida ületades saab siis võita. Mänguautomaat läheb aeg-ajalt katki, seega hoia käepärast kõrge meisterdamisoskusega sims, kes selle kiirelt ära parandaks. See maksab 400 simsipunkti.

Ning veel saab boonusasjade kategooriast nüüd tõmmata väikestele simsidele mõeldud lastekiigu (Solace Snugabunny Deluxe Baby Swing) Sinna saab kiikuma panna beebi ja mudilase, kiigul ripuvad üleval erinevad mänguasjad, mis teevad muusikat. Valida saab kahte kiikumiskiirust - aeglane ja kiire, aeglasega on hea laps magama kiikuda, kiirega saab laps vahepeal lõbu, kuid võib ka jonnima hakata. Kiik maksab 500 simsipunkti.

22.november 2011
Tuleviku uuendused!

The Sims 3 leht pakkus oma liikmetele küsimustikku, kus olid toodud tulevikus mängu lisatavad uuendused ja võimalused, ja nendes pidi valima, milliseid võimalusi tahetakse esimesena. Ankeetides pakutud uued võimalused olid järgmised:

Suhted:
1) Hypno-Pal: sellega saab teha simsist endale hetkega sõber, kuid tagasilöögina saab sellest simsist hoopis vaenlane
2) Südamekujuline voodi: selles saab parandada oma suhteid ja last tehes saab valida lapse sugu
3) Romantiline piknikukorv: sobiv teha abieluettepanekut
4) Chat Box: saab ilma simsideta täita suhtlemisvajadust
5) Voodoo nukk: pane needus vaenlasele või saada hea soov sõbrale, tagasilöögina tuleb saadetud soov iseendale

Uuendused:
1) Temaatilised riided ja asjad: kunstipärane elutuba, 1920-ndad, sci-fi vannituba, keskaeg, karneval, säästuaeg, muinasjutt, moeröögatustest moekuritegudeni, filmikoletised, hawai/polüneesia/surf, rahvuspulmad(hiina, jaapani, hispaania jne), mustlased, festivalid, hollywood, voodoo/krooli/cajuni, 1980-ndad, eri kultuurid (aafrika, india, mehhiko, pärsia), disko, sport, halloween, rokokoo, sõjandus
2) uued linnad koos uute kruntide, hoonete, peredega
3) uued simsid koos uute taustalugudega
4) uued kohtumispaigad: arkaad, hullu teadlase labor, kasiino, 50-ndate söökla, pagariäri, kohvipood, tantsustuudio, kool/klassiruum, riietepood, politseimaja, kummitav maja
5) uued pered koos uute taustalugudega
6) boonusasjad, mis teevad simside elu kergemaks, lihtsamaks, muudavad välimust, suhteid vms

Uued linnad:
1) Tuscany (Itaalia küla): mägismaastik, kõrgkultuur, kunstimeelsus, vahemerestiil
2) Rahu, armastuse ja õnne park: looduslähedus, rahu, kunstimeelsus, kaubavahetus, aiandus
3) Coney Island (Lõbustuspark): ameerika mäed, lõbu, seiklus
4) French Quarter (kummituslinn): ajaloolised hooned, kuulsad kohad, kummitused, seiklus
5) Fantaasialinn: maagia, nõiad, haldjad

Uued boonusasjad:
1) The Motherlode Machine: tuleb leida selle masina osad ja kokku panna ning siis tõmmates kangi võib saada põhjatu rahakoti või rahapuu seemne või muu asja, mis toob palju raha. Kuid oma rikkusega äratad sa ka linna kriminaalse elemendei tähelepanu...
2) Vanavanemate kappkell: keskööl tuleb sealt vanaisa või vanaema, kes liigub majas ringi, parandab katkiseid asju, kussutab magama ülesärganud lapsi ja lahkudes jätavad maha pisut raha.
3) eReader: saad kodust lahkumata osta oskusteraamatuid ja sellega neid lugedesõppida oskusi kaks korda kiiremini.
4) Multi-Tasker Tablet: sims saab alla laadida raamatuid ja neid kuulata Bluetoothi adapteriga, nii saab õppida oskusi ja teha lisaks midagi muud
5) iRoomVacuum: saab kiirelt koristada tervet maja ja anda kõikidele majasviibijatele Krudiseva puhtuse tujukaardi.
6) The Cloner: sims saab end kloonida ja lasta oma kloonidel teha igapäevatometusi, kuid iga kloon võib ka midagi valesti teha...

Hobid ja lõbu:
1) Teppanyaki Grill: sellega tehtud toidud lõbustavad sööjat ja kokandusoskus kasvab kiiremini
2) Kogumisandur: sellega saab leida kiirelt vajaliku kogutava asja
3) Täiustatud õng: saab kiiremini kala püüda
4) Staarivili (tähtvili?): kasvata staariviljade puid, nendest viljadest tehtud toidud annavad lõbu ja energiat
5) Hernehirmutis: lisaks söödikute eemalepeletamisele teeb ta aias kõike - kastab, rohib, ja isegi korjab saaki, sims saab viljad kätte vaid temale klikates
6) Linnuvaatlusbinokkel: õpi uut oskust - linnuvaatlemist, ja saa sellest lõbu
7) Šokolaadipurskkaev: dekoratiivne asi, mis sobib hästi pulmade ja teiste suurte koosviibimiste juurde, sest selle juuresolekul saab suhteid simside vahel arendada kiiremini
8) Rokkiv tool: selles istumine eemaldab halvad tujukaardid
9) Kaardimäng: mängi Tõde või tegu, millega saad rohkem teistest teada või mängi pantomiimi ja arenda nii oma isikuvõlu.

23.november 2011

SIMSIMAA: Uues müügiedetabelis on uusim lisapakk Pets tõusnud, teised simsimängud endiselt langevad, vaata tabelit siit.

SIMS 3: The Sims 3 kodukal sai täita küsimustikku, mis pakkus palju uusi võimalusi tulevastes lisapakkides, vaata pikemat kirjeldust siin. Võimalikust uuest lisapakist Showtime ilmus ka väljalekkinud video, mis aga paneb üha rohkem mõtlema, et see on võlts, loe ja vaata videot siin.

Lisapaki The Sims 3 Pets deformeerunud loomade välimus tundub olevat suurem probleem, mis võib esineda ka toetatud graafikakaartidega arvutitel, lihtsalt mäng ei tunne ära graafikakaarti, seega on lisandunud kolmas probleemi lahendus, mida loe siin. Boonusasjade kategooriasse ilmus kaks uut asja, mis pakuvad lõbu eelkõige lastele - mänguautomaat ja lastekiik, loe lähemalt siit.

Lisapakiga Ambitions mängu tulnud vaba kutse sai täiendust ka hiljem ilmunud lisapakkidega - Late Night tõi bändi, Generations lastehoiu ja Pets ratsaniku, vaata lähemalt siin. Lisapakkide Late Night ja Generations nipid on olemas vaid üldisel kujul, kuid mõnda nippi lähemalt selgitavad lehed on tegemata, siin saate appi tulla Teie, Simsimaa abilised. Vaata lähemalt lisapakkide nippide lehtedelt: Late Night nipid ja Generations nipid.

Simsimaa abiline Merian saatis taas oma uusi pilte.

29.november 2011

SIMSIMAA: Lisapaki Pets ostunumbrid muudkui kasvavad, teised simsimängud püsivad tabelis, vaata tabelit siin.

SIMS 3: EA Suurbritannia Facebooki lehel ilmus pilt, mis kujutab talendisaate X-Faxtor žüriiliikmeid, mis võib paljude fännide arvates olla taas vihje Showtime lisapakile. Vaata pilti siin. Jõuluajale kohaselt on EA teinud viimase ilmunud lisapaki Pets tegelastega jõulupilte, mida näed siin. Kõiki neid piltidel näha olevaid jõuluasju saab tasuta tõmmata The Sims 3 internetipoest.

Simsimaa abiline Laura saatis oma pilte.

Detsembri uudised.

03.detsember 2011

SIMS 3: Omamoodi ametliku kinnituse sai kuues lisapakk The Sims 3 Showtime - The Sims 3 lehel oli mõnda aega üleval The Sims 3 Showtime limiteeritud väljaande tellimistingimused, kus oli tutvustatud ka selle lisapaki võimalusi, mida näed siin.

Ning hiljuti The Sims 3 internetipoodi ilmunud uus linn Hidden Springs on sarnaselt eelmisele linnale Barnacle Bayle lubatud ka tavalistesse poodidesse lasta, seda alles 16.veebruarist 2012, nii väidab esialgu vaid üks Prantsuse ostuleht ABC Software.

Simsimaa abiline Liisukas saatis oma uusi pilte.

05.detsember 2011
Lehmtaim!

The Sims 2 mängijad mäletavad kindlasti University lisapakist lehmtaime (cowplant), mis sõi simse ja millelt sai siis teine sims lüpsta elueliksiiri. The Sims 3 internetipood lubab varsti boonusena samasugust lehmtaime ka Sims 3 mängu:

05.detsember 2011
The Sims 4?!

Kas tegemist on The Sims 4 väljalekkinud videoga? Seda ei saa teada enne, kui tuleb ametlik kinnitus, kuid seda tuleb ilmselt oodata veel aasta või paar, sest vahepeal tuleb valmis teha ja müüki paisata mitu The Sims 3 lisa- ja eripakki.


Leaked TS4 Work-in-Progress Video by bafendo

06.detsember 2011

SIMSIMAA: Mängude müügitabelis on endiselt nii tõusud kui mõõnad, vaata tabelit siin.

SIMS 3: Välja on lekkinud The Sims 4 tutvustav video, vaata seda siin. The Sims 3 internetipoest saab varsti boonusasjade kategooriast tõmmata lehmtaime, mis on tuttav The Sims 2 Universityst, vaata The Sims 3 lehmtaime pilti siin. Ning kuuenda lisapaki The Sims 3 Showtime mõned pildid on siin.

SIMS 2: Simsimaa abiline Mihkel saatis tiigiehitusnipi.

07.detsember 2011

SIMS 3: Kuigi EA tahtis kuuenda lisapaki kohta infot hakata jagama alles uuest aastast, tõid The Sims 3 Showtime väljalekkinud treiler ja infokillud mängutegijatele küsimusterahe sel teemal, mistõttu ilmuski nüüd ametlik teave, et kuues lisapakk on tõepoolest Showtime. Nüüdseks on ilmunud ka kogu ametlik esialgne info, mida saad lugeda siin, pilte vaata siin, nõuded arvutile on siin ja ametlik videotreiler on siin. Lisapakk ilmub USA-s järgmise aasta 6.märtsil, Euroopasse jõuab see 9.märtsil, lisapakki saab juba ka ette tellida, loe lähemalt siit.

08.detsember 2011
Mägironimissein ja mäestikukomplekt!

The Sims 3 internetipood lubab varsti tõmmata boonuskategooriast Sims 3 mängu mägironimisseina:

...ja The Sims 2 Bon Voyage'st tuttavat puhkusekohta mäestikukomplekti:

13.detsember 2011

SIMSIMAA: Mängude müügiedetabelis on lisapakk Pets jäänud esikolmikusse, teised simsimängud on tõusnud, vaata tabelit siin.

SIMS 3: Mängutegijad on lõpuks saanud aru, et Pets lisapakk on toonud mängu vigu ja loomade deformeerumist, suhtlusportaalis TwitLonger on info, mille järgi on varsti oodata uuendust, mis eemaldab need vead! The Sims 3 internetipood jätkab õrritamist, kui varem ilmus info, et varsti saab sealt tõmmata The Sims 2 Universityst tuttavat lehmtaime, siis nüüd lubatakse taas uusi asju - mägironimisseina ja The Sims 2 Bon Voyage'st tuttavat puhkusekohta mäestikukuurordi mööblikomplekti, aga millal? Vaata pilte siin.

Simsimaa abiline Triinu-Liis saatis videoprohmaka.

SIMS 2: Vahepeal ei saanud tõmmata lisapakkide parandusi, nüüd on taas kõik korras, parandused on saadaval siin. Simsimaa abiline Laura saatis oma uusi pilte.

14.detsember 2011
Mänguparandus toob uued puud!

Mängukäivitajast või siit saab tõmmata mänguparanduse/uuenduse 1.29.55, mis parandab palju vigu eelkõige lisapakis Pets, muuhulgas ei saa loomal olla korraga eluauhindu "Öökimismasin" ja "Oksendamisimmuunsus", loomaloomisrežiimis on eemaldatud mitu looma keha deformeeringut, paljud soovid on saanud normaalse ikooni, parandatud on palju suhtlemis- ja tegevusprobleemid simside ja loomade vahel, parandatud on hobuse hüppamine üle tõkete. Lisaks parandustele aga lisanduvad mängu ka uuendused ja uued asjad:

* Uued puud - Fantasy Tree, Fantasy Spike Tree, Fantasy Mushroom Tree, Fantasy Acacia Tree

* Uus maastik - Paver Crystal

* The Sims 3 internetipood hakkab otse mängus tegema pakkumisi (Featured Items):

* Näha saab järgmise eripaki Master Suite Stuff laadimisekraani:

15.detsember 2011

SIMS 3: Kõik mänguomanikud saavad oma mängukäivitajast tõmmata järjekordse uuenduse 1.29.55, mis parandab paljud lisapaki Pets vead, kuid toob veel palju muid uuendusi, millest loe lähemalt siit. Kui oma mängukäivitaja kaudu ei saa/ei taha uuendust installida, tõmba see Simsimaalt siit.

Mõned uued pildid uuest lisapakist The Sims 3 Showtime on siin. Taaskord uuendused varasemates lisapakkides: Lisapakiga World Adventures mängu lisanduv fotograafiaoskus saab järgmiste lisapakkidega uusi kollektsioone, vaata lähemalt siin, lisapakiga Ambitions juurde tulnud täiustatud kinnisvaraäri saab järgmiste lisapakkidega uusi kinnistuid, vaata lähemalt siin.

Simsimaa abiline Helena saatis koodidega nippe ja omakirjutatud jutu.

20.detsember 2011

SIMSIMAA: Mängude müügitabelis on liikumine vaevaline, vaata tabelit siin.

SIMS 3: Kes mängib plaadita, siis viimase uuenduse jaoks on vaja uut faili, saad selle siit. The Sims 2 Universityst tuttav lehmtaim on The Sims 3 jaoks saadaval alates 22.detsembrist, isuäratamiseks on lehmtaime tegutsemine The Sims 3-s videos näha siin. Ning mõned uuendused, mis tulid põhimängu lisapakkidega - kohalikku toidupoodi on tulnud müügile uut kaupa, vaata siin, kinnisvaraärilehele on lisatud uued jäneseurud, mida saab osta, nende hindu vaata siin ning ka sündmusi on linnas juurde tulnud, loe lähemalt siin.

Simsimaa abiline Helena saatis armastuse nipi.

20.detsember 2011
Lehmtaim tegutseb!

Siin on video sellest, kuidas tegutseb The Sims 2 Universityst tuttav lehmtaim The Sims 3-s. Lehmtaime ja veel mõnda The Sims 2-st pärit asja saab The Sims 3 kodukalt tõmmata alates 22.detsembrist.

22.detsember 2011
Lehmtaim on kohal!

Ja ta on kohal - Laganaphyllis Simnovorii ehk lehmtaim. The Sims 2 Universityst tuttav simse söövat taime saab tõmmata The Sims 3 internetipoes boonusasjade kategooriast siit, see maksab 600 simsipunkti, kuid soodsam on tõmmata The Sims 2 Bon Voyage'st tuttav puhkusekoha mäestikukomplekt nimega "Killer Classics", milles on peale lehmtaime veel 11 huvitavat uut asja. Kogu komplekti hind on 1200 simsipunkti ja selle saab siit.


Ja siin on videod lehmtaime tegutsemisest ning mõne teise uue asja kasutamisest:

23.detsember 2011

SIMSIMAA: Jõuludeks on lõpuks valmis saanud SIMSIMAA ERIPAKK 2011, kus on pühadele kohaselt sees ka mõned jõuluteemalised asjad, lisaks on eripakkide lehel saadaval spetsiaalne jõuluteemaline eripakk. Tõmba eripakid siit. Sellega soovib Simsimaa kõigile oma abilistele HÄID JÕULE!

SIMS 3: Sims 3 internetipoes on saadaval The Sims 2 Universityst tuttav lehmtaim, vaata lähemalt siin. Jõulutervituse edastab Sims 3 seriaal Die Sunset Valley WG, vaata videotervitust siin. Ning mängudelehel on jõuluteemaline mäng, mida saab mängida siin.

Simsimaa abiline Marleen saatis pulmade nipi.

SIMS 2: Simsimaa abilised: Merca saatis oma simsijuttude lehe lingi, mida näed siin. Helena saatis koodiga University noore nipi, Merca saatis video, Anni saatis kaks juttu.

 

Simsimaa veeb annab ainsana Eestis ja eesti keeles täieliku ülevaate The Sims seeria mängudest ja nende lisadest, infot, nippe, koode ning veel palju muud The Sims seeria mängude kohta. Kõik siin leheküljel avaldatud materjalid on vabad kopeerimiseks ja kasutamiseks, sest sa teed seda nagunii.